Προς το περιεχόμενο

DIGOO DG-EX001 Weather Station WiFi €9,80 @Banggood [ΤΕΛΟΣ]


simfun

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, panosss567 είπε

Δεν χρειάζεται να έχεις όργανο για να καταλάβεις ότι είναι λάθος . Είναι πολύ χαμηλή για την εποχή και τον καιρό που επικρατεί. Μετά το μύνημα σου είδα οτι ο κοντινότερος (500 μέτρα) σταθμός της μετεωρολογίας δείχνει 1016 mb .

Έχεις γνώση πόσο κανει ο ένας και πόσο ο άλλος σταθμός; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ για την ενημερωση. Και το δικό σου λάθος ένδειξη έχει. Άρα μάλλον όλα έτσι είναι. Δες εδώ για την περιοχή σου http://penteli.meteo.gr/stations/ampelokipoi/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έχω το Digoo DG-TH8805, πατώντας το πλήκτρο HISTORY παρατεταμένα μπορείς να ρυθμίσεις την υψομετρική τιμή για το σημείο που είσαι,λογικά θα ισχύει και για του θέματος, πας και βλέπεις την βαρομετρικη τιμή που δίνει ο κοντινοτερος σταθμός, βλέπεις τί τιμή δίνει και συγκρίνεις, κάνοντας διάφορες αλλαγές στο υψόμετρο θα το φέρεις ακριβώς, ελπίζω να βοήθησα.

Επεξ/σία από tasos.pr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα βοήθησες , τουλάχιστον ψυχολογικά . Του θέματος δεν έχει κουμπί history , αλλά θα προσπαθήσω να δω μήπως ρυθμίζεται και σε αυτό το υψόμετρο. Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, panosss567 είπε

Σίγουρα βοήθησες , τουλάχιστον ψυχολογικά . Του θέματος δεν έχει κουμπί history , αλλά θα προσπαθήσω να δω μήπως ρυθμίζεται και σε αυτό το υψόμετρο. Ευχαριστώ πολύ.

μα νομίζω έχει από την πίσω πλευρά, τουλάχιστον έτσι μπορώ να διακρίνω από τις φωτογραφίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
42 λεπτά πριν, tigreos είπε

που θα προβάλλει τα δεδομένα του έξτρα εξωτερικού αισθητήρα;
Στην οθόνη έχει χώρο για 2 αισθητήρες μόνο και δεν βλέπω κάπου στις οδηγίες πως να επιλέξεις εξωτερικό αισθητήρα.
Αυτό σκέφτηκα εγώ και δεν κοίταξα καν για δεύτερο εξωτερικό αισθητήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, ekkli είπε

που θα προβάλλει τα δεδομένα του έξτρα εξωτερικού αισθητήρα;
Στην οθόνη έχει χώρο για 2 αισθητήρες μόνο και δεν βλέπω κάπου στις οδηγίες πως να επιλέξεις εξωτερικό αισθητήρα.
Αυτό σκέφτηκα εγώ και δεν κοίταξα καν για δεύτερο εξωτερικό αισθητήρα.

Στην εφαρμογή για το κινητό μπορεί ρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιλέγεις στις ρυθμίσεις από ποιόν αισθητήρα θέλεις να φαίνονται μόνιμα τα στοιχεία ή επιλέγεις να εναλάσσει τις τιμές των 2 ή 3 αισθητήρων που έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...