Προς το περιεχόμενο

Top Gun: Maverick


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Αναφορά σε κείμενο

Τώρα για τρίτη συνέχεια , δεν νομίζω αλλά και πάλι κανείς δεν ξέρει...

στην επομενη συνεχεια πρεπει να βαλουν τα F18 να κυνηγησουν το tic tac απο το Nimitz. και αν το πιασουν, σφυρα μου.

MjL1VUF.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 444
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την ταινία δεν την έχω δει αλλά και φόλα να ήταν (πράγμα δύσκολο με τον Tom) θα πήγαινα μόνο και μόνο για αυτήν 😍

image.png.a3e948f9d81dad77c83906a6b989ed76.png

51 ετών θεά αλλά θα μου πεις ήμουν ερωτευμένος μαζί της από τότε που την είδα στο αριστούργημα Once Upon a Time in America (1984)

11 ήταν τότε 

image.png.d88984471ca534f3d7d3414ca90742e4.png

Πως παντρεύτηκε εκείνο το ξέπλυμα πάντα το είχα απορία 🤔

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τρελό milf. Διάβασα ότι είχε κάνει πριν αρκετά χρόνια επέμβαση μείωσης στήθους. Πάντως της πήγαιναν οι βυζ@ρες πιο πολύ.

image.jpeg

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε τι διαβαζουμε εδω μέσα. Επεμβαση ΜΕΙΩΣΗΣ στήθους. Παω στοίχημα οτι ο @KilliK doesn't approve! 

Θενξ για την εξήγηση @Voodooman!

Επεξ/σία από hexenlord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

8th Biggest 2nd Weekend Ever, Bigger than Spider-Man No Way Home


Με αυτά τα νούμερα ελπίζω το 3 να το βγάλει πριν τα 80 του 🤑

Spoiler

 

 

Επεξ/σία από Lotof
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 λεπτά πριν, Lotof είπε

Με αυτά τα νούμερα ελπίζω το 3 να το βγάλει πριν τα 80 του 🤑

Γιατί βρε, να ξεχειλώσουμε και το Top Gun; Καλά είναι με 2. Ας μην είμαστε πλεονέκτες. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η Paramount μάλλον (ακούγεται ότι) σχεδιάζει σειρά ' Top Gun ' για να εμπλουτίσει τη συνδρομητική υπηρεσία της Paramount+ μετά την τεράστια επιτυχία της sequel ταινίας. ΩΩΩΧΧ 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Η Paramount μάλλον (ακούγεται ότι) σχεδιάζει σειρά ' Top Gun ' για να εμπλουτίσει τη συνδρομητική υπηρεσία της Paramount+ μετά την τεράστια επιτυχία της sequel ταινίας. ΩΩΩΧΧ 

Γιατί όχι μωρέ, τόσα και τόσα καταναλώνει πλέον ο κοσμάκης με όλα αυτά τα συνδρομητικά... Έχω φίλους/γνωστούς που μπερδεύουν σειρές και χαρακτήρες, όλα αχταρμάς στο κεφάλι τους...

Εκ πρώτης ένα τέτοιο εγχείρημα ακούγεται δύσκολο, αλλά κάτι παρόμοιο με αεροπλάνα/αεροπλανοφόρα έχουμε δει δεκαετίες πριν, θυμάται κανείς το J.A.G; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Voodooman είπε

Εκ πρώτης ένα τέτοιο εγχείρημα ακούγεται δύσκολο, αλλά κάτι παρόμοιο με αεροπλάνα/αεροπλανοφόρα έχουμε δει δεκαετίες πριν, θυμάται κανείς το J.A.G; 

Αν θυμάται κανείς την Catherine Bell εννοείς. 😁

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Voodooman είπε

Γιατί όχι μωρέ, τόσα και τόσα καταναλώνει πλέον ο κοσμάκης με όλα αυτά τα συνδρομητικά... Έχω φίλους/γνωστούς που μπερδεύουν σειρές και χαρακτήρες, όλα αχταρμάς στο κεφάλι τους...

Εκ πρώτης ένα τέτοιο εγχείρημα ακούγεται δύσκολο, αλλά κάτι παρόμοιο με αεροπλάνα/αεροπλανοφόρα έχουμε δει δεκαετίες πριν, θυμάται κανείς το J.A.G; 

Χμ, ε, ίσως θα είχε νόημα μια σειρά η οποία όμως θα είχε χαρακτήρα καθαρά ενός ' spin of ' με εντελώς διαφορετικό cast - ή non canon - ή να μην εμφανιστούν καθόλου οι πρωταγωνιστές των 2 ταινιών. Το ξεχείλωμα ή άρμεγμα είναι αναμενόμενο. Καλύτερα να μείνει ως έχει παρά να  χαλάσει η εικόνα που έχτισαν τα δύο φιλμ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Χμ, ε, ίσως θα είχε νόημα μια σειρά η οποία όμως θα είχε χαρακτήρα καθαρά ενός ' spin of ' με εντελώς διαφορετικό cast - ή non canon - ή να μην εμφανιστούν καθόλου οι πρωταγωνιστές των 2 ταινιών. Το ξεχείλωμα ή άρμεγμα είναι αναμενόμενο. Καλύτερα να μείνει ως έχει παρά να  χαλάσει η εικόνα που έχτισαν τα δύο φιλμ.

Ανάλογα με τα σχέδιά τους. Αν σκοπεύουν να κάνουν κάτι μικρό, τότε μπορεί να χρησιμοποιήσουν και το cast των νεαρών, άλλωστε δεν είναι σταρ πρώτης γραμμής. Και ίσως κάνει κανένα πέρασμα και ο Tom.

Αν σκοπεύουν να πάνε για πολλές σαιζόν, τότε άνετα θα μπορούσαν να διαλέξουν άλλους, άγνωστους (φθηνότερους) ηθοποιούς. Μαθητές δεν έχει το Top Gun ή αρκετό ζουμί για σενάρια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
4 ώρες πριν, Voodooman είπε

Εκ πρώτης ένα τέτοιο εγχείρημα ακούγεται δύσκολο, αλλά κάτι παρόμοιο με αεροπλάνα/αεροπλανοφόρα έχουμε δει δεκαετίες πριν, θυμάται κανείς το J.A.G; 

Μου άρεσε το JAG. Και μου είχε μείνει το opening theme.
Θυμάται κανείς όμως το (που το "σκότωσαν" τα ratings νωρίς) Supercarrier; :P

Πάντως Top Gun σειρά ή πολύ stock footage ή CGI/green screen θα έχουμε πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/6/2022 στις 1:51 ΜΜ, liakinen είπε

Πως παντρεύτηκε εκείνο το ξέπλυμα πάντα το είχα απορία 🤔

Το 2001 που γνωρίστηκαν στο "A Beautiful Mind" δεν ήταν όπως είναι τώρα.

Ξέπλυμα μεν, όχι τόσο χάλια δε! :lol:

A Beautiful Mind (2001) John meets Charles

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...