Προς το περιεχόμενο

HUAWEI honor original two-in-one data cable 1.5m € 1.83 με δωρεάν μεταφορικά (joybuy.com)


insomnia1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Tomahawk είπε

Έχει παίξει και στη μισή τιμή, 0.99$ αλλα και πάλι θα πάρω ένα καθώς είναι αρκετά πρακτικό.

Μολις τον Ιουνιο. Ηρθαν κανονικα τα 2 που ειχα παραγγειλει και ειναι οντως πρακτικα και ποιοτικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αγοράσει διάφορα πράγματα από το site (π.χ. παιδικά παιχνίδια) με πολύ μεγάλη έκπτωση, αξίζει η εγγραφή και η ενημέρωση με τις προσφορές από το newsletter τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιο πρακτικό, κατά την γνώμη μου, η αγορά αντίστοιχων μετατροπέων από USB micro σε USB C. Αν κάποιος έχει ήδη κάποιο αριθμό καλωδίων micro USB μπορεί να τα χρησιμοποιεί όλα και με UBB Type C συσκευές. Είναι φτηνά, λιγότερο από 1€ τα 3-5 στο eBay(υπάρχουν και πιο ακριβοί επώνυμοι) και κολλάνε πάνω στο βύσμα, δεν φοβάσαι μην βγει και πέσει πουθενά ο μετατροπέας.

Επεξ/σία από john_dr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα από την προηγούμενη προσφορά 2 τεμάχια. Πολύ στιβαρό το adapter. Κανένα θέμα με fast charging. Δεν είχα αντίστοιχο καλώδιο και με έχει καταβολεψει στο pc. 25 μέρες περίπου έκανε να έρθει το 1ο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, john_dr είπε

Πιο πρακτικό, κατά την γνώμη μου, η αγορά αντίστοιχων μετατροπέων από USB micro σε USB C. Αν κάποιος έχει ήδη κάποιο αριθμό καλωδίων micro USB μπορεί να τα χρησιμοποιεί όλα και με UBB Type C συσκευές. Είναι φτηνά, λιγότερο από 1€ τα 3-5 στο eBay(υπάρχουν και πιο ακριβοί επώνυμοι) και κολλάνε πάνω στο βύσμα, δεν φοβάσαι μην βγει και πέσει πουθενά ο μετατροπέας.

Οχι δεν ειναι πιο πρακτικο, χρηστης χρονια και αυτων, αργα ή γρηγορα χανονται τα μικρα ανταπτορακια, καθε τρεις και λιγο τα ψαχνεις, οσο και να τα βαζεις σε συγκεκριμενα σημεια, γιατι ειναι πολυ μικρα. Καμια δεκαρια εχω παρει κατα καιρους και ζητημα να ξερω που ειναι τα 2 τωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, nek4d είπε

Οχι δεν ειναι πιο πρακτικο, χρηστης χρονια και αυτων, αργα ή γρηγορα χανονται τα μικρα ανταπτορακια, καθε τρεις και λιγο τα ψαχνεις, οσο και να τα βαζεις σε συγκεκριμενα σημεια, γιατι ειναι πολυ μικρα. Καμια δεκαρια εχω παρει κατα καιρους και ζητημα να ξερω που ειναι τα 2 τωρα.

Ζήτημα να έχω χάσει 1 ανταπτοράκι τα τελευταία 2 χρόνια. Αντίθετα θα σπαζόμουν με αυτό το διπλό καλώδιο στην άκρη. Βέβαια ο καθένας όπως βολεύεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...