Προς το περιεχόμενο

Yaris 1300 του 2004, αναβοσβήνουν οι ενδείξεις στο κοντέρ.


skfn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/6/2022 στις 7:36 ΜΜ, jimis_vts είπε

Αυτά δεν είναι που δεν σπάνε δεν χαλάνε?? 😂😂😂😂

Δεκέμβριο έδωσα το δικό μου μοντέλο του 2000 χιλιαράκι με 260000χλμ άψογο 3κ 

Είπες κάτι? 🤣

Επεξ/σία από b1LLy23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, b1LLy23 είπε

Δεκέμβριο έδωσα το δικό μου μοντέλο του 2000 χιλιαράκι με 260000χλμ άψογο 3κ 

Είπες κάτι? 🤣

Τον καημένο που το αγόρασε σκέφτομαι. Καλά εσείς που πουλάτε 3χ yaris ακόμα κάτι πίνετε το χω πει καιρό. Έχω δει και στάρλετ 3χ. Σιγά μη δώσω τόσα όταν παίρνω αμάξι του '10-11 με 4 και 5 χιλιάρικα 

Επεξ/σία από jimis_vts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, jimis_vts είπε

Τον καημένο που το αγόρασε σκέφτομαι. Καλά εσείς που πουλάτε 3χ yaris ακόμα κάτι πίνετε το χω πει καιρό. Έχω δει και στάρλετ 3χ. Σιγά μη δώσω τόσα όταν παίρνω αμάξι του '10-11 με 4 και 5 χιλιάρικα 

Η διαφορα ξερεις ποια ειναι,οτι του 10-11 με 4-5κ εαν ζητησει κατι το αυτοκινητο(επισκευη/ανταλλακτικο) ξεκινας με 3ψηφιο νουμερο ενω τα αλλα σχετικα πιο χαμηλα.Οχι οτι συμφωνω με τις παλαβες αυξησεις π.χ. μιας κ το ανεφερες εχω δει κ starlet 1000αρι του 82 1500ευρω,καρμπυρατερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jimis_vts είπε

Τον καημένο που το αγόρασε σκέφτομαι. Καλά εσείς που πουλάτε 3χ yaris ακόμα κάτι πίνετε το χω πει καιρό. Έχω δει και στάρλετ 3χ. Σιγά μη δώσω τόσα όταν παίρνω αμάξι του '10-11 με 4 και 5 χιλιάρικα 

Εσύ δηλαδή αν είχες στα χέρια σου ένα yaris με εμπορική αξία 3.000€ δεν θα το έδινες τόσο? Θα το έδινες ας πούμε 500-1000€ επειδή κατά την ταπεινή σου άποψη τόσο θα έπρεπε να πιάσει?

Αν ναι, μάλλον εσύ είσαι αυτός που κάτι πίνει.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί ένα αυτοκίνητο να είναι του 2012 τόσο ταλαιπωρημενο (και πολύ καλά κρυμμένη η ταλαιπωρία του) και ένα αυτοκίνητο του 2005 με τα σέρβις και όλα. Δεν σημαίνει το νεότερο είναι σε καλύτερη κατάσταση άρα πιάνει και περισσότερα ευρώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jimis_vts είπε

Δεκέμβριο έδωσα το δικό μου μοντέλο του 2000 χιλιαράκι με 260000χλμ άψογο 3κ 

Είπες κάτι? 🤣

Εχε χαρη που δεν υπαρχουν πλεων αυτοκινητα στην αγορα ουτε καινουργια ουτε μετχειρισμενα.Αλλιως σιγα μην το εδινες τοσο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Gatilaras είπε

Η διαφορα ξερεις ποια ειναι,οτι του 10-11 με 4-5κ εαν ζητησει κατι το αυτοκινητο(επισκευη/ανταλλακτικο) ξεκινας με 3ψηφιο νουμερο ενω τα αλλα σχετικα πιο χαμηλα.Οχι οτι συμφωνω με τις παλαβες αυξησεις π.χ. μιας κ το ανεφερες εχω δει κ starlet 1000αρι του 82 1500ευρω,καρμπυρατερ.

Με πακέτο Ντελόρ ακόμα το στάρλετ 

4 ώρες πριν, Joshua21 είπε

Εσύ δηλαδή αν είχες στα χέρια σου ένα yaris με εμπορική αξία 3.000€ δεν θα το έδινες τόσο? Θα το έδινες ας πούμε 500-1000€ επειδή κατά την ταπεινή σου άποψη τόσο θα έπρεπε να πιάσει?

Αν ναι, μάλλον εσύ είσαι αυτός που κάτι πίνει.

Ξεκινάμε ότι ΔΕΝ θα έπαιρνα yaris. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jimis_vts είπε

Ξεκινάμε ότι ΔΕΝ θα έπαιρνα yaris. 

Υπεκφεύγεις όπως ακριβώς το περίμενα, αλλά ok, επαναδιατυπώνω:

Εσύ δηλαδή αν είχες στα χέρια σου ένα yaris μεταχειρισμένο αυτοκίνητο με εμπορική αξία 3.000€ δεν θα το έδινες τόσο? Θα το έδινες ας πούμε 500-1000€ επειδή κατά την ταπεινή σου άποψη τόσο θα έπρεπε να πιάσει?

Αν ναι, μάλλον εσύ είσαι αυτός που κάτι πίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Joshua21 είπε

Υπεκφεύγεις όπως ακριβώς το περίμενα, αλλά ok, επαναδιατυπώνω:

Εσύ δηλαδή αν είχες στα χέρια σου ένα yaris μεταχειρισμένο αυτοκίνητο με εμπορική αξία 3.000€ δεν θα το έδινες τόσο? Θα το έδινες ας πούμε 500-1000€ επειδή κατά την ταπεινή σου άποψη τόσο θα έπρεπε να πιάσει?

Αν ναι, μάλλον εσύ είσαι αυτός που κάτι πίνει.

Θα το έδινα όσο παίζει η αγορά. Και στην αγορά μόνο κάτι μ@λ@κιες toyota του 2000-2003 τα δίνουν τόσο. Στα υπόλοιπα αμάξια από το 05 ως το 08 τα βρίσκεις κάνα 4αρι το πολύ 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jimis_vts είπε

Θα το έδινα όσο παίζει η αγορά.

Δηλαδή για να καταλάβω, οι άλλοι που τα ζητάνε όσο πάνε στην αγορά κάτι πίνουν, ενώ εσύ που θα έκανες ακριβώς το ίδιο δεν πίνεις κάτι...

Τι, όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...