Προς το περιεχόμενο

Matrix 4


dalan2007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι ο μόνος που θέλω spin off prequel φιλμ βασισμένο στον αρχικό εκτός Matrix πόλεμο ανθρώπων και μηχανών; Ακόμη μου έχει μείνει εκείνο το Animatrix prequel απωθημένο.

(όχι στυλ Terminator όμως)

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 457
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/12/2021 στις 11:20 ΜΜ, akisk είπε

Screenshot_20211204-202405_Instagram.jpg

παραμενει ομορφη γυναικα η Carrie, παρα την ηλικια της και τα προσωπικα της θεματα.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/12/2021 στις 2:42 ΜΜ, DeadOrganPlayer είπε

Η ταινία πάντως χαρακτηρίστηκε με R Rating. Γενικότερα τo ότι μια τανία με βαρύ θέμα μπορεί να έχει χιούμορ ή πιο εύθυμο αφηγηματικό χαρακτήρα δεν είναι απαραίτητα καταστροφικό. Brazil, Jojo Rabbit, Fargo, Natural Born Killers, American Psycho, Tarantino movies in general είναι μερικές περιπτώσεις που μου έρχονται στο μυαλό.

 

και το πρωτο Ματριξ ειχε χιουμορ μεσα, που ισορροπουσε αριστα με την σοβαροτητα της ιστοριας. αν σκοπευουν να κανουν το σηκουελ πιο ευθυμο και χαρωπο, μαλλον θα καταληξουν με μια φαρσοκωμωδια.

την κοβω σε παιδικη pop culture φαση Fortnite/RP1, με την νεα chosen one Ασιατισα να κανει τα σουπερ ακροβατικα του Μatrix και να ξεφωνιζει "hey dude, look how cool it is", και τον γερο Neo να τρεχει απο πισω της να την μαζεψει, και να την πεισει οτι πρεπει να παρει την κατασταση πιο σοβαρα. το οποιο θα συμβει οταν θυσιαστει ο ιδιος για να την σωσει πριν την 3η πραξη της ταινιας.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει ολα τα Terminator γιατί το πρώτο με καθήλωσε οταν το είδα πιτσιρίκι.Εχω δει τα Indiana Jones.

Eχω δει τα mission impossible.

Και δεν θα δω  MATRIX?

Aς μην είναι αντάξιο του πρώτου.Δεν με νοιαζει.Με εξιτάρει και μονο που βγήκε καινούργιο .

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...