Προς το περιεχόμενο

Βρωμιαρα Γειτονισσα


tasaras123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

8 λεπτά πριν, tasaras123 είπε

Για να σταματησουν να τρυγιρναν και να κανουν την αναγκη τους ζωα εχω φωναξει 3 φορες αστυνομια και εχω μιλησει 'οχι-ευγενικα' καμποσες φορες...

τι φιλη να την κανω,

Επισης, σιγουρα,ναι, κρυβεται μεγαλο ψυχολ προβλημα αλλα δεν θελω να το λυσω εγω ...

αφου βλέπεις ότι εχεις ψυχολογικο πρόβλημα και σε ενοχλουν τα παντα μεχρι και το ζωακι γιατι δεν το παιρνεις αποφαση μονος σου να πας στον ψυχιατρο να σε κοιταξει?? ….παρε θαρρος και πηγαινε …. και αν δεν σου καθετε δεν πειραζει …υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες ... θα πας και θα   τα πεις όλα στο γιατρο θα δεις θα σε βοηθησει…..

  • Like 1
  • Confused 15
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, kiriakos500 είπε

αφου βλέπεις ότι εχεις ψυχολογικο πρόβλημα και σε ενοχλουν τα παντα μεχρι και το ζωακι γιατι δεν το παιρνεις αποφαση μονος σου να πας στον ψυχιατρο να σε κοιταξει?? ….παρε θαρρος και πηγαινε …. και αν δεν σου καθετε δεν πειραζει …υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες ... θα πας και θα   τα πεις όλα στο γιατρο θα δεις θα σε βοηθησει…..

Αγαπητε κυνοφιλε (οχι φιλοζωε), εγω το δεχομαι οτι ειμαι τρελος, το ξερω.

Στην παρακατω φωτο ειναι τα ρουχα μου απλωμενα κι απο κατω βλεπεις τι...

Θα ηθελες να ειναι τα δικα σου ρουχα, επειδη αγαπας τα σκυλια ?

Φιλοζωος ειμαι, μεχρι εκει που καποιος δεν με ενοχλει προσωπικα.

 

TWos_kR0.jpeg

  • Sad 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tasaras123 είπε

Γεια 

Υ.Γ. Διαχειριστης δεν υπαρχει να ασχολειται, παραιτηθηκε (και συντομα καποιος θα σκοτωθει απο ασανσερ χωρις συντηρητη)

Μια χαρα εισαι στο ημιυπογειο....και το προβλημα πααααεεειι

 

 

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, tasaras123 είπε

Αγαπητε κυνοφιλε (οχι φιλοζωε), εγω το δεχομαι οτι ειμαι τρελος, το ξερω.

Στην παρακατω φωτο ειναι τα ρουχα μου απλωμενα κι απο κατω βλεπεις τι...

Θα ηθελες να ειναι τα δικα σου ρουχα, επειδη αγαπας τα σκυλια ?

Φιλοζωος ειμαι, μεχρι εκει που καποιος δεν με ενοχλει προσωπικα.

TWos_kR0.jpeg

μην ασχολεισαι με το τρολ, εχει μεγαλυτερα θεματα απο τη γειτονισα σου. ignore->προσθηκη κ τελος.

στο θεμα σου, βρες τον ιδιοκτητη του σπιτιου της και αν δε βγει ακρη και με αυτον, μιλα με δικηγορο να δεις αν μπορεις μεσω νομικης οδου να βγαλεις ακρη...btw τα σκατα δε τα ειδαν του υγειονομικου? ξαναφωναξε τους αν χρειαστει και βγαζε φωτο να εχεις..τι να πω, κουραγιο...

Επεξ/σία από duende
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, tasaras123 είπε

Αγαπητε κυνοφιλε (οχι φιλοζωε), εγω το δεχομαι οτι ειμαι τρελος, το ξερω.

Στην παρακατω φωτο ειναι τα ρουχα μου απλωμενα κι απο κατω βλεπεις τι...

Θα ηθελες να ειναι τα δικα σου ρουχα, επειδη αγαπας τα σκυλια ?

Φιλοζωος ειμαι, μεχρι εκει που καποιος δεν με ενοχλει προσωπικα.

TWos_kR0.jpeg

καταλαβα εχουμε γινει σκατα…. <ΥΓ να βαζεις ξυλινα μανταλάκια γιατι τα πλαστικα ξερενονται και σπανε από τη ζεστη>  ...περα από τη πλακα πες της αφου δεν καταλαβενεις θα σου εχω τον ακαλυπτο μεστα σκουπίδια και θα στα βαζω στη πορτα σου κάθε μερα για να το καταλάβεις< καντο και ας σου πει ότι εγω είμαι οκ> ….. καντο 3 μερες με τσαμπουκα και θα δεις ότι θα είναι προσεκτικοτερη

2 λεπτά πριν, duende είπε

μην ασχολεισαι με το τρολ, εχει μεγαλυτερα θεματα απο τη γειτονισα σου. ignore->προσθηκη κ τελος.

στο θεμα σου, βρες τον ιδιοκτητη του σπιτιου της και αν δε βγει ακρη και με αυτον, μιλα με δικηγορο να δεις αν μπορεις μεσω νομικης οδου να βγαλεις ακρη...btw τα σκατα δε τα ειδαν του υγειονομικου? ξαναφωναξε τους αν χρειαστει και βγαζε φωτο να εχεις..τι να πω, κουραγιο...

ειπε το μεγατρολ το τρολ τρολ :) :) :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε, διαφωνω, δεν αντιμετοπιζεις τη βρωμα με τη βρωμα, ειναι λαθος λογικη

Οχι, αυτα τα σκατα ηταν 4 μηνες πριν, μετα απο 3 φορεες μπατσαρια κοπηκαν αυτα,

τωρα εχουμε μονο συλλογη σκουπιδιων ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vrwmiaris είπε

Ρε τη βρωμιαρα

πεστα ρε vrwmiari!!!! :) :) :) :) 

Μόλις τώρα, tasaras123 είπε

Φιλε, διαφωνω, δεν αντιμετοπιζεις τη βρωμα με τη βρωμα, ειναι λαθος λογικη

Οχι, αυτα τα σκατα ηταν 4 μηνες πριν, μετα απο 3 φορεες μπατσαρια κοπηκαν αυτα,

τωρα εχουμε μονο συλλογη σκουπιδιων …

της κανεις πολεμο με τον ιδιο τροπο αφου της το πεις πρωτα…. για 3-4 μερες για να καταλαβει ότι αυτά που δεν θελει να της κανουνε να μην τα κανει… ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, christakos07 είπε

Βάλε φωτιά και επί τόπου κάλεσε την πυροσβεστική :P 

Το εχω σκεφτει αλλα θα πανε κι εμενα μεσα για εμπρησμο μαζι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, tasaras123 είπε

Το εχω σκεφτει αλλα θα πανε κι εμενα μεσα για εμπρησμο μαζι

Αστειεύομαι φυσικά.

Μπορείς να πετάξεις οργανική κοπριά έξω ακριβώς από την πόρτα της :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονη λυση να ειδοποιησεις τον ιδιοκτητη καθως εαν αναλαβει καποιος διαχειριστης οφειλει να παει το ζητημα δικαστικα καθως μιλαμε για κοινοχρηστο χωρο. Επισηςτο θεμα της γειτονισσας ειναι αρκετα πιο περιπλοκο . Τα ζωα πλεον εχουν αντικαταστησει συναισθηματικα τους ανθρωπους καθως η μοναξια θεριζει στις μερες μας. Δε γνωριζω λιγες περιπτωσεις οπου ζουν με 3-4 σκυλια σε ενα σπιτι το οποιο πραγματικα μυριζει σαν βοθρος και οι ενοικοι δεν διαπιστωνουν τιποτα λενε. Παραυτα το ζωακι δεν φταιει σε τιποτα που ειναι εγκλωβισμενο σε μη καταλληλο χωρο και με μη καταλληλο ιδιοκτητη.... ειναι και αυτο δευτερο θυμα μετα απο εσενα να ξερεις... Επισης για το ασανσερ μπορεις να κανεις καταγγελια στη νομαρχια σου ρωτα εκει να μαθεις... επισης για τα σκουπιδια κακως σου ειπαν οτι δεν μπορεις να αποδειξεις...ρωτα εναν δικηγορο και θα σε κατευθυνει αν και νομιζω οτι ο ιδιοκτητης δεν ειναι χαζος να μπει σε περιπετειες... βρες καταρχην αυτον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να με συμπαθάς φίλε αλλά από τη φωτογραφία φαίνεται ότι αυτά τα πλακάκια και η αυλή γενικά έχει μήνες να σκουπιστεί και μάλιστα χώματα έξω από τη μπαλκονόπορτα.

Κάνε μία προσπάθεια να τα βρείτε.Καθάρισε την αυλή ρίξε νερό και μετά πέστης να προσέχει να μην βρωμίζει την αυλή και αν τυχόν τα κάνει το σκυλάκι της ας τα καθαρίσει.Αν είναι όπως τα λες με το ζόρι δεν γίνεται τίποτε.Μόνο με καλή θέληση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασσική περίπτωση αμάμητης γειτόνισσας.

καλά ξεμπερδέματα. 

Να ξέρετε ότι με τέτοια πυροβολημένα άτομα δε βγάζεις άκρη με τα λόγια. Θέλει ακραίες κινήσεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...