Προς το περιεχόμενο

To Huawei Mate 30 δεν μπορεί να λανσαριστεί με εφαρμογές της Google αναφέρει η εταιρεία


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, Chocobo είπε

Σιγά το πράγμα έτσι και αλλιώς ο περισσότεροσ κόσμος είναι σε βαθυά μεσάνυχτα.

Να θυμάστε τα λόγια μου, αν δεν αλλάξει κάτι θα υπάρχουν εκατοντάδες αγοραστές να τρέχουν στα μαγαζιά απο όπου το αγόρασαν να ρωτάνε που είναι οι εφαρμογές της Γόογλε 🤣

Κρίμα που δεν πουλάνε Huawei στην Αμερική. Εκεί έχουν τις μηνύσεις για πλάκα, δικομανείς.

Θα έπεφταν οι μηνύσεις αγανακτισμένων καταναλωτών σύννεφο προς τα καταστήματα.

You promised me an Android phone, this shit is a crippled Android phone, where are my apps!!!

Πάντως μιλάμε για εξαιρετική επιλογή για τους "ψαγμένους" γιατί θα είναι σε καλύτερη τιμή και θα μπορούν να τα βάλουν μόνοι τους.

Για τη μάζα.. έχει να γίνει πανηγύρι εκτός αν τα καταστήματα βάλουν πινακίδες.

ACHTUNG, ACHTUNG, THIS PHONE HAS NO GOOGLE APPS AND PLAY STORE. 

NO REFUNDS POLICY.

 

Επεξ/σία από aypnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτα τα λεφτα ( που και εγω δινω ) παιρνω καθε χρονο το καινουργιο pixel και εχω το κεφαλι μου ησυχο σε ολους τους τομεις...και ας κανουν οι υπολοιποι οτι θελουν 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Η samsung σίγουρα.Η apple αναμένεται  να πληρώσει φόρο για τα made in China προϊόντα της.

ε.. καλά.. θα πάει το επόμενο apple mobile 100-200$ παραπάνω λόγω "καινοτομίας".. 

problem fixed.. 😛 

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, mitsarasdiamantidis είπε

Με αυτα τα λεφτα ( που και εγω δινω ) παιρνω καθε χρονο το καινουργιο pixel και εχω το κεφαλι μου ησυχο σε ολους τους τομεις...και ας κανουν οι υπολοιποι οτι θελουν 

΄Πληροφοριακά η κατασκευή των pixel πλέον και επίσημα φεύγει από τη Κίνα.

Πάει στο Βιετνάμ, σε παλιό εργοστάσιο της Nokia.

https://www.forbes.com/sites/jeanbaptiste/2019/08/28/google-to-move-pixel-smartphone-production-out-of-china-to-an-old-nokia-factory-in-vietnam-report/

Επεξ/σία από aypnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Lerios είπε

Θα ήθελα να δω την φάτσα των fanboy της Huawei μετά από αυτό 🤣😋 Και είναι και πολλοί... Το Note 10+ θα παίξει μόνο του μπαλίτσα φέτος 😄 🇰🇷

Εσύ όμως, γιατί χαίρεσαι; Σε τι θα σε ωφελήσει αυτή η εξέλιξη; 

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μανα μου απο ολη αυτη την ιστορια και απο αυτα που ακουσε, καταλαβε πως τα χουαγει δεν θα μπενουν στο ιντερνετ του χρονου. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, hackerW32 είπε

Η μανα μου απο ολη αυτη την ιστορια και απο αυτα που ακουσε, καταλαβε πως τα χουαγει δεν θα μπενουν στο ιντερνετ του χρονου. :)

Μα αυτη θα ειναι η καταστροφή της huawei. O απλος κοσμος δεν ξερει και μολις δει οτι αρχιζει να τρωει πορτα απο utube, gmail, maps, Instagram, tinder κλπ θα τρεχει στο service και θα απαιτεί αντικατάσταση στο σαπακι που του πουλησανε!... 

Επεξ/σία από pacahontas III milagros
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, mitsarasdiamantidis είπε

Με αυτα τα λεφτα ( που και εγω δινω ) παιρνω καθε χρονο το καινουργιο pixel και εχω το κεφαλι μου ησυχο σε ολους τους τομεις...και ας κανουν οι υπολοιποι οτι θελουν 

Αν θες να παίζεις ζάρια για το αν θα σου έρθει η οθόνη με blue tint (pixel 2 xl) ή pink tint (pixel 3 xl) ή και χωρίς καθόλου λειτουργικό πάνω... Δε θα ελεγα πως έχεις και τόσο ήσυχο το κεφάλι σου...

 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, hackerW32 είπε

Η μανα μου απο ολη αυτη την ιστορια και απο αυτα που ακουσε, καταλαβε πως τα χουαγει δεν θα μπενουν στο ιντερνετ του χρονου. :)

Θα μπορεις με το Harmony OS να αλλαζεις την θερμοκρασια στο εξυπνο ψυγειο σου που το υποστηριζει απο το κινητο κατι ειναι και αυτο...το νοεμβριο του 20 αν πεσει ο Τραμπ βλεπουμε για ιντερνετ.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, papavales είπε

Καλό θα ναι οι Apple και Samsung να κάνουν ένα εικόνισμα του Τραμπ και να το προσκυνούν κάθε πρωί.

Η Apple ναι που πέφτει. Αλλά η Samsung? Κατάλαβε το λάθος της (οτι πήγε να τη φάει η Huawei) κι έβγαλε πολλές συσκευές με καλά χαρακτηριστικά σε προσιτές τιμές (επιτέλους). Κάπως ανακάμψε. Σίγουρα όμως με την "πτώση" της Χαβάη ίσως υπάρξουν απολύσεις οικογένειαρχων κάτι που είναι πολύ λυπηρό και επίσης χάνουμε εμείς οι καταναλωτές. Μειώνονται οι επιλογές και οι τιμές αυξάνονται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει κάποιοι που χαίρονται με αυτό επειδή υποστηρίζουν samsung και apple και λέτε θα παίξουν μόνοι τους μπαλίτσα αλλά δεν βλέπετε το γενικότερο 'κακό'... Αν φύγει η huawei ετοιμαστείτε για ραγδαία αύξηση τιμών samsung/apple χωρίς καμία καινοτομία αφού θα παίζουν μόνες τους όπως λέτε, δεν θα έχουν ανταγωνιστή.. 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι θα βρεθεί η φόρμουλα και θα κυκλοφορήσει κανονικά. 

Είναι κρίμα να μην κυκλοφορήσει τέτοιο κινητό όπως του πρέπει. 

Δεν καταλαβαίνω καθόλου όσους χαίρονται με αυτή την εξέλιξη.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...