Προς το περιεχόμενο

[ΟΘΟΝΗ] SAMSUNG LC32JG56QQUXEN 32'' LED 144Hz QHD 269 ευρώ @e-shop.gr [Εξαντλημένο]


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, dreaming123 είπε

Υπάρχει κάποια εξέλιξη;

Εγω την βρήκα μτχ στα 200 ευρώ με 21 μήνες εγγύηση και ψήνομαι....

Γιατί καινούργια δεν βλέπω να έρχεται....

Θα έλεγα ότι είναι καλύτερη περίπτωση η μεταχειρισμένη από την καινούργια διότι μπορείς να δεις αν έχει προβληματα πριν την πάρεις. Η καινούργια είναι λόττο και μετά τρέχεις αν σου κάτσει πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

λοιπον Σημερα πρεπει να βγηκαν μερικες οθονες ξανα διαθεσiμες.Την ειχα βαλει το wish list Και μου ηρθε email στις 9:12

Εγω προλαβα μια την εκανα παραγγελια για παραλαβη απο Γαλατσι. και λεω μετα κατσε να μην το ρισκαρω αν ειναι να δω που ειναι διαθεσιμη να παω να την παρω τωρα 

μπαινω βλεπω μενιδι. τους παιρνω τηλ λεω θελω μια οθονη τους λεω τον κωδικο μου λεει το παιδι δεν ειναι διαθεσιμη. κανω refresh και οντως μη διαθεσιμο προιον. Μα λεω εχω κανει παραγγελια. Του δινω τα στοιχεια και μου λεει ναι εχει καταχωρηθει μπορειτε να ερθετε να παραλαβετε 

και πηγα και την πηρα με γεια μου χαχαχαχ

λοιπον σαν οθονη ειναι καλη αλλα σαν εικονα σε σχεση με την AOC Q3279VWFD8 στα δικα μου ματια η AOC εχει καλυτερη εικονα. καλυτερο Panel uniformity (εχει σε ενα σημειο clouding η samsung) βεβαια αυτο μπορει να ειναι στο δικο μου κομματι. Αλλα η aoc Πολυ καλυτερα χρωματα χωρις να χανει πολυ στο μαυρο. 

δεν ειχα κανενα καμενο κολλημενο pixel. και τα 144hz δουλευουν με 5700xt μια χαρα 

αν καποιος δλδ δεν τρελενεται για τα 144 εγω προτεινω ανετα την AOC

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, anretal είπε

λοιπον Σημερα πρεπει να βγηκαν μερικες οθονες ξανα διαθεσiμες.Την ειχα βαλει το wish list Και μου ηρθε email στις 9:12

Εγω προλαβα μια την εκανα παραγγελια για παραλαβη απο Γαλατσι. και λεω μετα κατσε να μην το ρισκαρω αν ειναι να δω που ειναι διαθεσιμη να παω να την παρω τωρα 

μπαινω βλεπω μενιδι. τους παιρνω τηλ λεω θελω μια οθονη τους λεω τον κωδικο μου λεει το παιδι δεν ειναι διαθεσιμη. κανω refresh και οντως μη διαθεσιμο προιον. Μα λεω εχω κανει παραγγελια. Του δινω τα στοιχεια και μου λεει ναι εχει καταχωρηθει μπορειτε να ερθετε να παραλαβετε 

και πηγα και την πηρα με γεια μου χαχαχαχ

λοιπον σαν οθονη ειναι καλη αλλα σαν εικονα σε σχεση με την AOC Q3279VWFD8 στα δικα μου ματια η AOC εχει καλυτερη εικονα. καλυτερο Panel uniformity (εχει σε ενα σημειο clouding η samsung) βεβαια αυτο μπορει να ειναι στο δικο μου κομματι. Αλλα η aoc Πολυ καλυτερα χρωματα χωρις να χανει πολυ στο μαυρο. 

δεν ειχα κανενα καμενο κολλημενο pixel. και τα 144hz δουλευουν με 5700xt μια χαρα 

αν καποιος δλδ δεν τρελενεται για τα 144 εγω προτεινω ανετα την AOC

Αψογη είναι η οθόνη, με γεια σου. Εγώ δε βλέπω τοοοσο μεγάλη διαφορά για τη χρήση που κανουμε από Ips αν καλιμπραρεις λίγο τα χρώματα και παίξεις με τις ρυθμίσεις.

Σωστα κινήθηκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, anretal είπε

λοιπον Σημερα πρεπει να βγηκαν μερικες οθονες ξανα διαθεσiμες.Την ειχα βαλει το wish list Και μου ηρθε email στις 9:12

Εγω προλαβα μια την εκανα παραγγελια για παραλαβη απο Γαλατσι. και λεω μετα κατσε να μην το ρισκαρω αν ειναι να δω που ειναι διαθεσιμη να παω να την παρω τωρα 

μπαινω βλεπω μενιδι. τους παιρνω τηλ λεω θελω μια οθονη τους λεω τον κωδικο μου λεει το παιδι δεν ειναι διαθεσιμη. κανω refresh και οντως μη διαθεσιμο προιον. Μα λεω εχω κανει παραγγελια. Του δινω τα στοιχεια και μου λεει ναι εχει καταχωρηθει μπορειτε να ερθετε να παραλαβετε 

και πηγα και την πηρα με γεια μου χαχαχαχ

λοιπον σαν οθονη ειναι καλη αλλα σαν εικονα σε σχεση με την AOC Q3279VWFD8 στα δικα μου ματια η AOC εχει καλυτερη εικονα. καλυτερο Panel uniformity (εχει σε ενα σημειο clouding η samsung) βεβαια αυτο μπορει να ειναι στο δικο μου κομματι. Αλλα η aoc Πολυ καλυτερα χρωματα χωρις να χανει πολυ στο μαυρο. 

δεν ειχα κανενα καμενο κολλημενο pixel. και τα 144hz δουλευουν με 5700xt μια χαρα 

αν καποιος δλδ δεν τρελενεται για τα 144 εγω προτεινω ανετα την AOC

Ναι και εμενα μου ηρθε εμαιλ αλλα την εβγαλε παλι εξαντλημενη.. Στα 350 την πηρες οσο εγραφε το εμαιλ?

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
e-shop.gr Sales   9:12 π.μ. (πριν από 8 ώρες)
 
PER.156211 ΟΘΟΝΗ SAMSUNG LC32JG56QQUXEN 32'' LED QHD Το προιόν είναι ξανά διαθέσιμο στο e-shop.gr   349.9

Ειχα φυγει στο δρομο και σιγα μη σκοτωθώ ουτε καν το ανοιξα αλλα τοσο λεει  349.9 

Αν η AoC των 200 ειναι καλυτερη σε εικονα εντελως μαπα προσφορα .... τη δικια μου AoC τη θεωρω κατω του μετριου και βλεπεται μονο στη max της αναλυση αν τη βαλεις σε αλλη αναλυση ειναι για πεταμα .  Φανταζομαι  να στη δωσουν στη τιμη που ειχε  ουτε λογος 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Tasosp22 είπε

Ναι και εμενα μου ηρθε εμαιλ αλλα την εβγαλε παλι εξαντλημενη.. Στα 350 την πηρες οσο εγραφε το εμαιλ?

 

1 ώρα πριν, Mhlogiatros είπε
e-shop.gr Sales   9:12 π.μ. (πριν από 8 ώρες)
 
PER.156211 ΟΘΟΝΗ SAMSUNG LC32JG56QQUXEN 32'' LED QHD Το προιόν είναι ξανά διαθέσιμο στο e-shop.gr   349.9

Ειχα φυγει στο δρομο και σιγα μη σκοτωθώ ουτε καν το ανοιξα αλλα τοσο λεει  349.9 

Αν η AoC των 200 ειναι καλυτερη σε εικονα εντελως μαπα προσφορα .... τη δικια μου AoC τη θεωρω κατω του μετριου και βλεπεται μονο στη max της αναλυση αν τη βαλεις σε αλλη αναλυση ειναι για πεταμα .  Φανταζομαι  να στη δωσουν στη τιμη που ειχε  ουτε λογος 

παιδια 279 την αγορασα 

επισης την AOC την θεωρω πολυ καλη σαν εικονα παντα μιλαω στα δικα μου ματια και σε σχεση με μια lg 27full hd ips που ειχα 

και οντως ειναι χωρις καλιμπραρισμα η samsung οποτε και εγω πιστευω οτι θα βελτιωθει

Untitled.png

Επεξ/σία από anretal
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, anretal είπε

παιδια 279 την αγορασα 

επισης την AOC την θεωρω πολυ καλη σαν εικονα παντα μιλαω στα δικα μου ματια και σε σχεση με μια lg 27full hd ips που ειχα 

και οντως ειναι χωρις καλιπραρισμα η samsung οποτε και εγω πιστευω οτι θα βελτιωθει

Στα χρήματα αυτά ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ. Απλά έπειτα από τη χρήση της καταλήγω ή στο ότι γερνάω ή στο ότι το ιδανικό μέγεθος για γραφείο είναι το ιδανικό μέγεθος είναι οι 27 ίντσες. Σιγά σιγά τη συνηθίζω πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DsLmAnIaC είπε

Στα χρήματα αυτά ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ. Απλά έπειτα από τη χρήση της καταλήγω ή στο ότι γερνάω ή στο ότι το ιδανικό μέγεθος για γραφείο είναι το ιδανικό μέγεθος είναι οι 27 ίντσες. Σιγά σιγά τη συνηθίζω πάντως.

εγω ειμαι πολυ οκ με τις 32'' ειχα τους φοβους μου οταν εκανα τη μεταβαση απο 27 αλλα ολα οκ  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...