Προς το περιεχόμενο

[ΟΘΟΝΗ] SAMSUNG LC32JG56QQUXEN 32'' LED 144Hz QHD 269 ευρώ @e-shop.gr [Εξαντλημένο]


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 13/9/2019 στις 12:54 ΜΜ, Μακιαβέλλι είπε

Ευχαριστεί ο φίλος μου, μιας και δεν είναι δική μου. 

Κάθεται στα 50 εκατοστά περίπου. Την φέρνει κοντά ακόμα και τώρα. 

In game το ppi είναι κομπλέ. Στο browsing δεν θα με χαλούσε να είναι υψηλότερο. 

Θα προτιμούσα 27αρα σε office works για το ppi. Στο gaming δεν θα έχεις κανένα παράπονο.

Η βάση δεν είναι ψηλή ιδιαίτερα αλλά το γραφείο του φίλου μου είναι ψηλό. Είμαι 1.90 και θα ήθελα να κάνει ένα μικρό τιλτ προς τα κάτω που όπως είπα δεν γίνεται. 

Να σε ρωτήσω κάτι ? Πότε την είχες παραγγείλει για τον φίλο σου και παρέλαβε ? Έχει ενημέρωση κάποιος από τους φίλους που παράγγειλε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, Skrez1982 είπε

Να σε ρωτήσω κάτι ? Πότε την είχες παραγγείλει για τον φίλο σου και παρέλαβε ? Έχει ενημέρωση κάποιος από τους φίλους που παράγγειλε ?

Υπήρχε σε προσφορά δύο ημέρες πριν δημιουργήσω το θέμα και είχε τεθεί σε κατάσταση εκτός διαθεσιμότητας σχεδόν άμεσα. Όταν ανάρτησα την προσφορά είχε αλλάξει η κατάσταση της διαθεσιμότητας σε "Διαθέσιμη από 17 Σεπτεμβρίου".

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/9/2019 στις 12:54 ΜΜ, Μακιαβέλλι είπε

Κάθεται στα 50 εκατοστά περίπου. Την φέρνει κοντά ακόμα και τώρα. 

Σουιτ τζιζους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και γω στα 50 εκατοστά έχω την δικιά μου (Viewsonic VP2030b, 20άρα, 1600x1200 με 100dpi του 2005) διότι έχω λίγη μυωπία και στα 50 εκ. δεν χρειάζεται να φοράω γυαλιά, αν πάω πιο μακριά θα χρειαστεί να βάλω γυαλιά και δεν το θέλω επειδή με κουράζουν. Φοβάμαι ότι μια 32άρα θα πρέπει να την έχω πιο μακριά και θα χρειαστεί να φοράω γυαλιά. Σκέφτομαι μήπως άραγε μια 27άρα θα ήταν καλύτερη επειδή θα μπορώ να την έχω πάλι στα 50 εκατοστά;

Να σημειώσω τέλος ότι αυτή η αρχαιολογία Viewsonic που έχω τώρα έχει εξαιρετική εικόνα με απίστευτο μαύρο, χωρίς ίχνος προβλημάτων bleeding clouding, καμένα pixels, κλπ κλπ. Φοβάμαι ότι με αυτές τις "καινούργιες" θα ξενερώσω διότι απότι διαβάζω μερικές ειναι απαράδεκτες...

Επεξ/σία από mcgerger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Skrez1982 είπε

Να σε ρωτήσω κάτι ? Πότε την είχες παραγγείλει για τον φίλο σου και παρέλαβε ? Έχει ενημέρωση κάποιος από τους φίλους που παράγγειλε ?

 

10 ώρες πριν, DsLmAnIaC είπε

Υπήρχε σε προσφορά δύο ημέρες πριν δημιουργήσω το θέμα και είχε τεθεί σε κατάσταση εκτός διαθεσιμότητας σχεδόν άμεσα. Όταν ανάρτησα την προσφορά είχε αλλάξει η κατάσταση της διαθεσιμότητας σε "Διαθέσιμη από 17 Σεπτεμβρίου".

Παρήγγειλα όταν ήταν άμεσα διαθέσιμη. Μετά από 5 λεπτά δεν ήταν πλέον. Παρέλαβα 3-4 μέρες μετά. Σάββατο με Τρίτη νομίζω.

Btw ευχαριστούμε πολύ DsLmAnIaC ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Εμενα απο 09-09-2019 ειναι σε  Έλεγχο Διαθεσιμότητας Προϊόντων . Α να δουμε απο  17  αλλα ακομα τιποτα ....

Και προς το τέλος του μήνα να παραδώσουν αν είναι στη συγκεκριμένη τιμή ας το κάνουν. Πάντως νέα διαθεσιμότητα από τις 17 είχαν, οπότε είναι μέσα στα χρονικά περιθώρια ακόμη.

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, DsLmAnIaC είπε

Και προς το τέλος του μήνα να παραδώσουν αν είναι στη συγκεκριμένη τιμή ας το κάνουν. Πάντως νέα διαθεσιμότητα από τις 17 είχαν, οπότε είναι μέσα στα χρονικά περιθώρια ακόμη.

Και εμένα τα ίδια ακριβώς είναι . Ειμαστε σε αναμονή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

4 ώρες πριν, Jumaru7 είπε

Πέρασα από το κατάστημα της Καλλιθέας και μου είπαν πως περιμένουν παραλαβή αύριο 18 του μηνός 

Και γω που πήρα τηλ. το ίδιο μου είπαν, πιθανότατα να την παραλάβω μέχρι το τέλος της βδομάδας.

Όμως αναφορικά με την προηγούμενη συζήτηση, εμένα έχει περάσει το στάδιο "έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντος" και βρίσκεται στη "συγκέντρωση προϊόντων".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Con_stantine είπε

Και γω που πήρα τηλ. το ίδιο μου είπαν, πιθανότατα να την παραλάβω μέχρι το τέλος της βδομάδας.

Όμως αναφορικά με την προηγούμενη συζήτηση, εμένα έχει περάσει το στάδιο "έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντος" και βρίσκεται στη "συγκέντρωση προϊόντων".

Σε όλους σε αυτό το στάδιο είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 minutes ago, DsLmAnIaC said:

Σε όλους σε αυτό το στάδιο είναι.

Παραγγελία 10/09/19 00:14

Ακόμη σε έλεγχο διαθεσιμότητας είναι.. Υπομονή! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω rx 580 8 gb ryzen 5 2600 16 gb ram 3200 mhz .. αξίζει να παρω αυτην την οθονη να παιζω "rainbow 6 siege" κι αλλα παιχνιδια με υποχωρησεις; καρτα θα μπει στο μελλον.. budget 350 ταβανι.. εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο; ειμαι με 1080 p 60 hz και θελω να αναβαθμιστω κι εγω ρε παιδι μωω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...