Προς το περιεχόμενο

[ΟΘΟΝΗ] SAMSUNG LC32JG56QQUXEN 32'' LED 144Hz QHD 269 ευρώ @e-shop.gr [Εξαντλημένο]


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, PantelisKapa είπε

Εχω rx 580 8 gb ryzen 5 2600 16 gb ram 3200 mhz .. αξίζει να παρω αυτην την οθονη να παιζω "rainbow 6 siege" κι αλλα παιχνιδια με υποχωρησεις; καρτα θα μπει στο μελλον.. budget 350 ταβανι.. εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο; ειμαι με 1080 p 60 hz και θελω να αναβαθμιστω κι εγω ρε παιδι μωω!!

Την έχεις παραγγείλει; Η προσφορά τελείωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχτές τους πήρα τηλέφωνο και μου είπε ότι εχτές θ παραλαμβανανε κάποια τεμάχια τα οποία θα μοιραστούν με σειρά προτεραιότητας. Θα τους ξαναπαρω σημερα

Τώρα είδα στην εξέλιξη παραγγελίας ότι άλλαξε από το έλεγχος διαθεσιμότητας   σε εξέλιξη. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάλεσα εχθές και μου είπαν ότι η παραλαβή ήταν κανονικά για την προηγούμενη. Προσεφέρθησαν να μου τηλεφωνήσουν πάλι και να με ενημερώσουν για το πότε αλλά δεν την πολυβιάζομαι οπότε το άφησα έτσι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, DsLmAnIaC said:

Κάλεσα εχθές και μου είπαν ότι η παραλαβή ήταν κανονικά για την προηγούμενη. Προσεφέρθησαν να μου τηλεφωνήσουν πάλι και να με ενημερώσουν για το πότε αλλά δεν την πολυβιάζομαι οπότε το άφησα έτσι.

Παρ'ολα αυτα, ανεφεραν μηπως αν υπαρχει πιθανοτητα μη-παραλαβης ή απλα το ETA τους μεταφερθηκε στην επομενη εβδομαδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Σαϊνόμπι είπε

Παρ'ολα αυτα, ανεφεραν μηπως αν υπαρχει πιθανοτητα μη-παραλαβης ή απλα το ETA τους μεταφερθηκε στην επομενη εβδομαδα;

Δεν έκαναν καμία αναφορά σε τέτοια πιθανότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άμεσα διαθέσιμη η οθόνη στην κατάσταση παραγγελίας. Φαίνεται παρέλαβαν χθες ή σήμερα.

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...