Προς το περιεχόμενο

Lancia Integrale 1:8


dimitrakis1991
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, Vasilis 07 είπε

Για μένα λάθος να το δώσεις. Εγώ λέω να το προχωρήσω το Charger, αλλά αν βγει το Subaru Impreza WRC προς αντικατάσταση του Lancia θα ξεκινήσω εκείνο.

 

13 ώρες πριν, VyronPeristeri είπε

Που ακριβως ειναι αμεσα διαθεσιμο, το ρωταω γιατι εγω οσες φορες εχω κοιταξει η τιμη του ειναι πανω απο 1000€, και για οποιον θελει και τα τευχη στα Ελληνικά για να μαθει όλη την ιστορια του αυτοκινήτου, αν δεν επαιρνε τα τευχη απ'την αρχή, και ενα τευχος να εχει χασει ή ενα κομματι απ το αυτοκινητο, εχασε ολη την αξια του το μοντελο. Εγώ προσωπικά το πηρα μονο για την χαρα, για τον ενθουσιασμο μου για τα ραλλυ, για το μοντελο που ειχα σε κλίμακα 1/24 μαζι με πολλα αλλα και μαζι με αυτα που μαζευω αυτον τον καιρο απ τη σειρα πρωταθλητες των ραλλυ και πολλους αλλους λογους. Οποτε για μενα συγκεκριμενα δεν τεθηκε ποτε το ζητημα να το πουλησω για να απαντησω και στον αλλον φιλο που ρωτησε.

Πολύ σωστός!!Εγώ προσωπικά κάνω συλλογή σε κλίμακα 1:18 και έχω γύρω στα 70 μοντέλα μέχρι τώρα,σε βιτρίνα κλπ.οποτε για μένα η Λάντσια ήταν μονόδρομος στην αγορά και στην συναρμολόγηση της.και πρώτη φορά συναρμολογουσα τέτοιας κλίμακας μοντέλο οπότε το θεωρούσα και σαν πρόκληση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά σήμερα μόλις κούμπωσα το σασί του αυτοκινήτου με το πάτωμα,συνδεσα όλες τις καλωδιώσεις και το αποτέλεσμα είναι απλά φανταστικό!λειτουργούν φώτα μπρος πίσω,στοπ,κόρνα,ήχος κινητήρα!!ακόμα και τα πετάλια που πάτησα δούλευαν όλα.παλι καλά γιατί άντε να βρεις το πρόβλημα μετά 😝😝άντε αλλά 3 και τέλος μετά από 2 χρόνια και κάτι.και ύστερα ξεκινάμε τον σκαραβαίο😉😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, armagedwnn είπε

Είμαι στη σκέψη να ξεκινήσω το dodge charger. Αξίζει η όλη διαδικασία?

Αν σου αρεσει σαν αυτοκινητο ξεκινα το. Θελει υπομονη ομως γιατι θα σου παρει 2 χρονια και.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, armagedwnn είπε

Είμαι στη σκέψη να ξεκινήσω το dodge charger. Αξίζει η όλη διαδικασία?

Αν έχεις υπομονή για 2 χρόνια τότε μην το σκέφτεσαι!εγώ από την άλλη έχω ξεκινήσει ήδη τον σκαραβαίο 😉

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ενας φιλος μεγαλος σε ηλικία φτιάχνει την lancia , οπως μου ειπε εχει φθασει στο σημειο να βαλει τα ηλεκτρικά κ να κανει τεστ .

Αλλα του λείπει για καποιον λογο κ δεν ξερει πως ,αφου έπαιρνε τα παντα μέχρι τώρα , το αριστερό παράθυρο κ δεν μπορεί να βαλει την πόρτα . 

 

Δηλαδη κατι έχει χάσει η δεν έχει πάρει . 

 

Ισχύει ; Εσεις το έχετε ; 

Πως να τον βοηθήσω . Καποιο τηλ email να το παραγγειλει .

 

Συγνωμη δε διαβασα ολες τις σελιδες αν εχετε γράψει πληροφορίες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα προσπαθούσα να βάλω τον μπροστά αριστερά λασπωτηρα και με λίγο πίεση παραπάνω επειδή οι πύροι δεν έμπαιναν μέσα στις τρύπες πολύ εύκολα έσπασαν.που σημαίνει ότι θα πρέπει να αγοράσω πάλι το τεύχος για τον ένα λασπωτηρα μόνο 😡😡😡καλό θα ήταν πριν προσπαθήσει κάποιος άλλος και πάθει το ίδιο,να λιμαρει λίγο τους πυρους...ίσα ίσα για να μπουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimitrakis1991 είπε

Σήμερα προσπαθούσα να βάλω τον μπροστά αριστερά λασπωτηρα και με λίγο πίεση παραπάνω επειδή οι πύροι δεν έμπαιναν μέσα στις τρύπες πολύ εύκολα έσπασαν.που σημαίνει ότι θα πρέπει να αγοράσω πάλι το τεύχος για τον ένα λασπωτηρα μόνο 😡😡😡καλό θα ήταν πριν προσπαθήσει κάποιος άλλος και πάθει το ίδιο,να λιμαρει λίγο τους πυρους...ίσα ίσα για να μπουν

Δεν μπορει να τον κολλησεις με logo? Εγω ετσι εκανα στη βαση του σταντ του καπω που μου εσπασε κατα το λυγισμα.

Στις 1/10/2021 στις 1:00 ΜΜ, georgerapp είπε

Παιδια ενας φιλος μεγαλος σε ηλικία φτιάχνει την lancia , οπως μου ειπε εχει φθασει στο σημειο να βαλει τα ηλεκτρικά κ να κανει τεστ .

Αλλα του λείπει για καποιον λογο κ δεν ξερει πως ,αφου έπαιρνε τα παντα μέχρι τώρα , το αριστερό παράθυρο κ δεν μπορεί να βαλει την πόρτα . 

 

Δηλαδη κατι έχει χάσει η δεν έχει πάρει . 

 

Ισχύει ; Εσεις το έχετε ; 

Πως να τον βοηθήσω . Καποιο τηλ email να το παραγγειλει .

 

Συγνωμη δε διαβασα ολες τις σελιδες αν εχετε γράψει πληροφορίες .

Μαλλον το εχει χασει γιατι εγω προσωπικα δεν εχω χασει καποιο κομματι. Εχω ενα τευχος με παραθυρο αλλα δεν θυμαμαι ποιο ειναι. Θα το δω και θα σου πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/10/2021 στις 1:00 ΜΜ, georgerapp είπε

Παιδια ενας φιλος μεγαλος σε ηλικία φτιάχνει την lancia , οπως μου ειπε εχει φθασει στο σημειο να βαλει τα ηλεκτρικά κ να κανει τεστ .

Αλλα του λείπει για καποιον λογο κ δεν ξερει πως ,αφου έπαιρνε τα παντα μέχρι τώρα , το αριστερό παράθυρο κ δεν μπορεί να βαλει την πόρτα . 

 

Δηλαδη κατι έχει χάσει η δεν έχει πάρει . 

 

Ισχύει ; Εσεις το έχετε ; 

Πως να τον βοηθήσω . Καποιο τηλ email να το παραγγειλει .

 

Συγνωμη δε διαβασα ολες τις σελιδες αν εχετε γράψει πληροφορίες .

     Ρώτα κι' εδώ Γιώργο ......

https://scalewheels-gr.com/thread/2812/lancia-delta-1-8-hachette?page=2

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ευχαριστω για το ενδιαφερον , εχει εδω ενα λινκ με ολα τα τευχη , μπαινοντας μεσα λεει τι εχει το καθε ενα , τευχος 44 του το βρηκα . ολα οκ . ευχαριστω κ παλι .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άλλο ένα τεύχος παιδιά και τελειώνει αυτός ο θρύλος της αυτοκίνησης!Εγώ προσωπικά θα παραθέσω φωτογραφίες με ολοκληρωμένο το μοντέλο...

(Με εξαίρεση την βάση της κεραίας που μου έσπασε 😝)

Επεξ/σία από dimitrakis1991
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dimitrakis1991 είπε

Άλλο ένα τεύχος παιδιά και τελειώνει αυτός ο θρύλος της αυτοκίνησης!Εγώ προσωπικά θα παραθέσω φωτογραφίες με ολοκληρωμένο το μοντέλο...

(Με εξαίρεση την βάση της κεραίας που μου έσπασε 😝)

Εγω μεχρι να αποφασισω που θα μπει θα μείνει στη μεση!!! Ελπιζω να ξεκινησουν και το impreza, τι θα χουμε να κανουμε για τα επόμενα 2μιση χρονια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, VyronPeristeri είπε

Εγω μεχρι να αποφασισω που θα μπει θα μείνει στη μεση!!! Ελπιζω να ξεκινησουν και το impreza, τι θα χουμε να κανουμε για τα επόμενα 2μιση χρονια!!!

Χαχαχαχα σωστό και αυτό,πρέπει με κάτι να ασχολούμαστε.Γι αυτό εγώ αγοράζω τεύχη σκαραβαίου και έχω φτάσει αισίως μέχρι το 25ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, VyronPeristeri είπε

Εγω μεχρι να αποφασισω που θα μπει θα μείνει στη μεση!!! Ελπιζω να ξεκινησουν και το impreza, τι θα χουμε να κανουμε για τα επόμενα 2μιση χρονια!!!

Θα φτιάχνεις το Bismarck 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Θα φτιάχνεις το Bismarck 🙂

Να σου πω την αλήθεια το σκέφτηκα κι εγώ να το ξεκινήσω αλλά 140 τεύχη με 12€ το κάθε ένα πάει πολύ.Μαζευω και τεύχη σκαραβαίου οπότε η χρεοκοπία ήταν δεδομένη 😂Άσε που το θωρηκτό θα πάει κοντά στα 3 χρόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...