Προς το περιεχόμενο

Lancia Integrale 1:8


dimitrakis1991
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, Tasosgnk13 είπε

Άρρωστο φίλε μου χαχαχ

Άρρωστο δεν λες τίποτα!!

Ψυχασθενικο θα έλεγα το γεγονός να περιμένω έναν χρόνο ακόμα χωρίς καν να έχω ανοίξει έστω και ένα κομμάτι και να το έχω βγάλει από το σακουλάκι του 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, κι εγώ μαζευω τα τεύχη αλλά μου λείπουν περίπου από το 33 μέχρι το 43 γιατί εδώ στη Θεσσαλονίκη σταμάτησαν να το φέρμνουν τα κοντινά περίπτερα του κέντρου και το βρήκα πρόσφατα σε ένα εμπορικό κέντρο και το συνέχισα. Ηθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να βρω τα παλιά τεύχη. Μπήκα εδώ https://www.gb-publishingservices.gr/e-shop/proigoumena-teuxi/lancia-delta/lancia-delta-%CF%841.html αλλά τα τεύχη πο υ του λείπουν είναι αυτά που χρειάζομαι κι εγώ... Εχει κανείς καμιά ιδέα πού μπορεί να τα βρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dave_the_leader είπε

Καλησπέρα παιδιά, κι εγώ μαζευω τα τεύχη αλλά μου λείπουν περίπου από το 33 μέχρι το 43 γιατί εδώ στη Θεσσαλονίκη σταμάτησαν να το φέρμνουν τα κοντινά περίπτερα του κέντρου και το βρήκα πρόσφατα σε ένα εμπορικό κέντρο και το συνέχισα. Ηθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να βρω τα παλιά τεύχη. Μπήκα εδώ https://www.gb-publishingservices.gr/e-shop/proigoumena-teuxi/lancia-delta/lancia-delta-%CF%841.html αλλά τα τεύχη πο υ του λείπουν είναι αυτά που χρειάζομαι κι εγώ... Εχει κανείς καμιά ιδέα πού μπορεί να τα βρω;

Φίλε μου ένα παρόμοιο πρόβλημα είχε και ενα άλλο παιδί και το είχε αναφέρει εδώ.οπως είχα πει και σε εκείνον λοιπόν είναι λίγο δύσκολο να τα βρεις τώρα αυτά τα τεύχη.σε εκείνον έλειπαν μόνο 2 και είναι σχεδόν αδύνατον να τα βρει, πόσο μάλλον σε εσένα που λείπουν 10!!!μόνο από ebay και σε σάιτ του εξωτερικού αν καταφέρεις και βγάλεις κάποια άκρη 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/11/2020 στις 3:13 ΜΜ, dave_the_leader είπε

Καλησπέρα παιδιά, κι εγώ μαζευω τα τεύχη αλλά μου λείπουν περίπου από το 33 μέχρι το 43 γιατί εδώ στη Θεσσαλονίκη σταμάτησαν να το φέρμνουν τα κοντινά περίπτερα του κέντρου και το βρήκα πρόσφατα σε ένα εμπορικό κέντρο και το συνέχισα. Ηθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να βρω τα παλιά τεύχη. Μπήκα εδώ https://www.gb-publishingservices.gr/e-shop/proigoumena-teuxi/lancia-delta/lancia-delta-%CF%841.html αλλά τα τεύχη πο υ του λείπουν είναι αυτά που χρειάζομαι κι εγώ... Εχει κανείς καμιά ιδέα πού μπορεί να τα βρω;

Γεια σου φίλε μου, έχω το Νο 41 και το αγόρασα καταλάθος 2 φορές γιατί πίστευα πως θα ήταν κομπλέ και στην δεξιά πλευρά του συνοδηγού. Μπορώ να σου στείλω φώτο να δεις ότι το έχω ανοίξει την ζελατίνα στο κάτω μέρος του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 10/11/2020 στις 4:24 ΜΜ, spidermanstelios είπε

Γεια σου φίλε μου, έχω το Νο 41 και το αγόρασα καταλάθος 2 φορές γιατί πίστευα πως θα ήταν κομπλέ και στην δεξιά πλευρά του συνοδηγού. Μπορώ να σου στείλω φώτο να δεις ότι το έχω ανοίξει την ζελατίνα στο κάτω μέρος του. 

Καλησπέρα,

 

επειδη ψάχνω τα 37 & 41 να σου στείλω PM με το κινητό μου ? ευχαριστω πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά ομάδα 41 ακόμα και μακάρι να βγω ψεύτης θα φάμε πολύ ζόρι με τα καλώδια μέχρι να βιδωσει και να γίνει ένα δείτε πόσο απόσταση μου αφήνει πλέον..

IMG_20201231_150901.jpg

IMG_20201231_150851.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
4 ώρες πριν, Tasosgnk13 είπε

Είδατε το σκαραβεο που ξεκινάει τώρα? Τι λέτε να το ξεκινήσουμε η όχι? Χαχαχα

Μια χαρά είναι και άμα δεν ειχα ξεκινήσει την lancia θα το ξεκιναγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Stratos2020 είπε

Μια χαρά είναι και άμα δεν ειχα ξεκινήσει την lancia θα το ξεκιναγα.

Άσε το είδα και τρώγομαι να το ξεκινήσω αλλά αν τα βάλω κάτω σε θέμα χρημάτων κάθε μήνα για Λάντσια και σκαραβαίο η χρεοκοπία είναι δεδομένη 😂😆πάντως θα πρέπει να είναι τέλειο όταν ολοκληρωθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/1/2021 στις 7:50 ΜΜ, Tasosgnk13 είπε

Είδατε το σκαραβεο που ξεκινάει τώρα? Τι λέτε να το ξεκινήσουμε η όχι? Χαχαχα

Δε πολυψηνομαι για τον σκαραβεο. Αυτο που θα ηθελα πιο πολυ ειναι το impreza wrc που ειχε κυκλοφορησει στην ιαπωνια. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους,

ξέρει κανείς που θα βρω στη Θεσσαλονίκη, το ντοσιέ για τα τευχή της lancia; Έχω στριμώξει 64 τεύχη σε ένα ντοσιέ, αλλά δεν χωράει κανένα άλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, nikpalatz είπε

Καλημέρα σε όλους,

ξέρει κανείς που θα βρω στη Θεσσαλονίκη, το ντοσιέ για τα τευχή της lancia; Έχω στριμώξει 64 τεύχη σε ένα ντοσιέ, αλλά δεν χωράει κανένα άλλο. 

Φίλε μου και εγώ ένα δεύτερο που χρειαζομουν το βρήκα από ένα άλλο μέλος του φόρουμ εδώ στο ινσομνια που μου είπε ότι υπάρχει ένα σε ένα περίπτερο στο Περιστέρι.και εγώ μένω Ελευσίνα φαντάσου.Αν είναι πάρε τηλέφωνο στον αντιπρόσωπο που διανέμει τα περιοδικά στα περίπτερα μήπως έχει μείνει κανένα στοκ και στο στείλουν

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...