Προς το περιεχόμενο

Lancia Integrale 1:8


dimitrakis1991
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Vasilis 07 είπε

Σκέφτομαι να το ξεκινήσω τώρα. Αλλά η εταιρεία βλέπω δεν έχει όλα τα τεύχη. θεωρείται πως είναι ρίσκο ή ξαναγίνονται διαθέσιμα ?

φιλε αν ενδιαφερεσαι το πουλαω μεχρι εκει που εχει βγει το τελευταιο τευχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/5/2021 στις 1:33 ΜΜ, Vasilis 07 είπε

Σκέφτομαι να το ξεκινήσω τώρα. Αλλά η εταιρεία βλέπω δεν έχει όλα τα τεύχη. θεωρείται πως είναι ρίσκο ή ξαναγίνονται διαθέσιμα ?

Υπάρχουν όλα τα τεύχη μεχρι και το προηγούμενο στο site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Ntinaras είπε

Αν εχετε μικροτερο budget υπαρχει κι αυτη η λυση :P

Pasta Barilla Integrale - Spaghetti - Whole Grain Pasta - Pack 500 gr -  Barilla - 10887

Αλλιώς μεθαύριο τρίτη 18 μαϊου βγαίνει της deagostini η integrale με 13 ευρώ. Μικρό αλλά οκ από το τίποτα καλό είναι. Και στο επόμενο τεύχος Subaru Impreza αποτι λέγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/5/2021 στις 8:02 ΜΜ, dimitrakis1991 είπε

Μου βγήκε λίγο η πίστη αλλά τελικά όλα τα καλώδια μπήκαν στις σωστές υποδοχές 👍😉φτάσαμε αισίως στο τεύχος 79!!!

IMG_20210523_163419.jpg

Μια από τ ίδια φιλαράκι..έχω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με το προηγούμενο τεύχος και το προπροηγουμενο το καλώδιο 4 τι τ κάνατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Tasosgnk13 είπε

Μια από τ ίδια φιλαράκι..έχω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με το προηγούμενο τεύχος και το προπροηγουμενο το καλώδιο 4 τι τ κάνατε?

Αν σου πω ότι και εγώ ήθελα να το ρωτήσω αυτό τι θα μου πεις?στο ένα τεύχος λέει για το καλώδιο 4 ότι προς το παρών δε χρειάζεται να συνδεθεί στην πλακέτα,αλλά στο επόμενο τεύχος από αυτό,στις εικόνες το δείχνει συνδεδεμένο.εγω το έχω συνδέσει να σου πω την αλήθεια.επειδη το καπάκι της πλακέτας δεν είναι βιδωτό αν έχω κάνει πατάτα τουλάχιστον απλά θα το ξεκουμπωσω και θα αποσυνδεσω το καλώδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
7 ώρες πριν, KiriosStathis είπε

Καλησπέρα σε όλους ευτυχώς φτάσαμε ως εδώ και δεν κόψανε την πώληση

 

 

 

Ναι, ευτυχως.. την αλλη βδομάδα ερχεται και το πλαισιο!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ΠΑΙΔΙΑ SOS!!!

Μόλις άνοιξα το τεύχος 78 και διαπίστωσα ότι η πρώτη σελίδα που γράφει τα περιεχόμενα του τεύχους και τα πρώτα βήματα της συναρμολόγησης λείπει!!! 
Τι μπορώ να κάνω σε αυτήν την περίπτωση; Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος έστω να μου στείλει σε φωτογραφία την εν λόγω σελίδα για να ξέρω πως να κινηθώ. Ευχαριστώ εκ την προτέρων, κάθε βοήθεια πολύτιμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Gpot2000 είπε

ΠΑΙΔΙΑ SOS!!!

Μόλις άνοιξα το τεύχος 78 και διαπίστωσα ότι η πρώτη σελίδα που γράφει τα περιεχόμενα του τεύχους και τα πρώτα βήματα της συναρμολόγησης λείπει!!! 
Τι μπορώ να κάνω σε αυτήν την περίπτωση; Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος έστω να μου στείλει σε φωτογραφία την εν λόγω σελίδα για να ξέρω πως να κινηθώ. Ευχαριστώ εκ την προτέρων, κάθε βοήθεια πολύτιμη!

 

IMG_20210803_142104.jpg

3 λεπτά πριν, dimitrakis1991 είπε

 

IMG_20210803_142104.jpg

 

IMG_20210803_142504.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...