Προς το περιεχόμενο

Lancia Integrale 1:8


dimitrakis1991
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή το ντοσιέ που δίνουν για να βάλουμε μέσα τα τεύχη του περιοδικού φουλαρει σιγά σιγά και επειδή δεν θα κλείνουν τα μεταλλικά κλιπς που έχει για να συγκρατούν τα φυλλα,ξέρετε πως μπορώ να παραγγείλω άλλο ένα τέτοιο?γιατί στο σάιτ τύπου που διανεμει τα εν λόγω τεύχη δεν το βρίσκω πουθενά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/7/2020 στις 12:39 ΠΜ, dimitrakis1991 είπε

Επειδή το ντοσιέ που δίνουν για να βάλουμε μέσα τα τεύχη του περιοδικού φουλαρει σιγά σιγά και επειδή δεν θα κλείνουν τα μεταλλικά κλιπς που έχει για να συγκρατούν τα φυλλα,ξέρετε πως μπορώ να παραγγείλω άλλο ένα τέτοιο?γιατί στο σάιτ τύπου που διανεμει τα εν λόγω τεύχη δεν το βρίσκω πουθενά

Δε ξερω τι περιοχη εισαι φιλε, αλλα εμενα ο περιπτερας που το παιρνω εχει εναν ντοσιε. Αμα εισαι κοντα περιστερι μπορω να σου πω που ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VyronPeristeri είπε

Δε ξερω τι περιοχη εισαι φιλε, αλλα εμενα ο περιπτερας που το παιρνω εχει εναν ντοσιε. Αμα εισαι κοντα περιστερι μπορω να σου πω που ειναι.

Καλησπερα!!εγώ μενω Ελευσίνα αλλά κάνω και την βόλτα μου στο Περιστέρι 😉(φαντάσου πόσο τρελαμενος είμαι για το εν λόγω μοντέλο 😄)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimitrakis1991 είπε

Καλησπερα!!εγώ μενω Ελευσίνα αλλά κάνω και την βόλτα μου στο Περιστέρι 😉(φαντάσου πόσο τρελαμενος είμαι για το εν λόγω μοντέλο 😄)

Οπότε αν μπορείς να μου πεις που βρίσκεται το περίπτερο να του κάνω μια επίσκεψη θα με βοηθουσες αρκετά 😉👍

3 ώρες πριν, VyronPeristeri είπε

Δε ξερω τι περιοχη εισαι φιλε, αλλα εμενα ο περιπτερας που το παιρνω εχει εναν ντοσιε. Αμα εισαι κοντα περιστερι μπορω να σου πω που ειναι.

Οπότε αν μπορείς να μου πεις που βρίσκεται το περίπτερο να του κάνω μια επίσκεψη θα με βοηθουσες αρκετά 😉👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/7/2020 στις 2:26 ΜΜ, Tasosgnk13 είπε

Έτοιμο και το 37 

IMG_20200731_142140.jpg

Μπαίνει η εξάτμιση σε γα σιγά 😉

Εντωμεταξυ στο ιταλικό σάιτ που έχει τα τεύχη μέχρι το τεύχος 34 σου δείχνει τι εξαρτήματα έχει το κάθε τεύχος...από εκεί και μετά τίποτα.μονο αν το μεταφράσεις στα ελληνικά μπορείς να δεις πάνω κάτω τι έχει το κάθε τεύχος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/8/2020 στις 6:55 ΜΜ, dimitrakis1991 είπε

Μπαίνει η εξάτμιση σε γα σιγά 😉

Εντωμεταξυ στο ιταλικό σάιτ που έχει τα τεύχη μέχρι το τεύχος 34 σου δείχνει τι εξαρτήματα έχει το κάθε τεύχος...από εκεί και μετά τίποτα.μονο αν το μεταφράσεις στα ελληνικά μπορείς να δεις πάνω κάτω τι έχει το κάθε τεύχος

Και στο YouTube μέχρι το 40

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Tasosgnk13 είπε

Πολυ ενδιαφερον αυτο που βρηκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Tasosgnk13 είπε

Ρε σατανά πως το βρήκες?👏👏👏

Πολύ ενδιαφέρον και με λεπτομέρεια σε κάθε βήμα της συναρμολόγησης.αν το μεταφράσεις αυτόματα μέσω του Google καταλαβαίνεις πολλά κατά την διάρκεια της συναρμολόγησης από τον κάτοχο εκεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
9 ώρες πριν, Tasosgnk13 είπε

Μετά και το 43..επιτέλους να τελειώσει αυτό το κλέψιμο με τις Ρόδες χαχαχ 1 έμεινε..

IMG_20200911_155837.jpg

Έλα ρε παιδί μου και ανησύχησα σήμερα ότι δεν θα ενημερώσεις με φωτό για την πρόοδο του μοντέλου 😝😝παίρνει σχήμα σιγά σιγά, ωραίος 👍👍👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ παίδες αγόρασα και δεύτερο ντοσιέ, επειδή το πρώτο είναι σχεδόν γεμάτο. Στο πρώτο θα έχω τα τεύχη από 1 έως 50, και στο άλλο θα έχει από 50 έως 100. Έτσι θα είναι μοιρασμένα ισόποσα γιατί σε ένα ντοσιέ δεν χωράνε όλα

Επεξ/σία από Gpot2000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Gpot2000 είπε

Εγώ παίδες αγόρασα και δεύτερο ντοσιέ, επειδή το πρώτο είναι σχεδόν γεμάτο. Στο πρώτο θα έχω τα τεύχη από 1 έως 50, και στο άλλο θα έχει από 50 έως 100. Έτσι θα είναι μοιρασμένα ισόποσα γιατί σε ένα ντοσιέ δεν χωράνε όλα

Και εγώ αγόρασα δεύτερο αλλά στο ένα είπα να βάλω μόνο τα φύλλα της συναρμολόγησης και στο άλλο να έχω όλες τις άλλες κατηγορίες.την ιστορία του αυτοκινήτου κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...