Προς το περιεχόμενο

Νέο Redmi K20 Pro Premium με Snapdragon 855+, 12GB RAM και 512GB storage


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Υπαρχουν παρα πολλοι οι οποιοι βρισκουν το MiUi αλλα και το Emui ως skins που δεν τους αρεσουν σε σχεση με stock android,OxygenOs και OneUI,εξου και γιατι το ανεφερα.
Χαιρομαι παντως που απο ολο το κατεβατο αυτων που εγραψα,εσυ κολλησες μονο στο Android skin και ολα τα αλλα τα προσπερασες(ειπαμε και στο αλλο θεμα διπλα,οτι κατα τα αλλα δεν εχεις κολληματα με εταιρειες....).

Επισης μιας και στεναχωρηθηκες απο το αν θα παρει το S8 Android 10 για πες μου το αντιστοιχο MI6(2017 συσκευη μαζι με το S8)θα παρει Android 10?

Το Huawei P10 θα παρει Android 10?

Το Nokia 8?

Το Sony xperia XZ1?

Με λιγα λογια μπορεις να μου βρεις ποσα κινητα που κυκλοφορησαν πριν τον Σεπτεμβριο του 2017 θα παρουν Android 10,γιατι εγω ολως τυχαιως δεν βρισκω κανενα.

Σε custom roms ήδη έχει  βγει   (plus το mi 6 θα πάρει miui 11) . Κατι που δεν πρόκειται να γίνει ποτέ για το s8  ( για την custom  λέω) γτ δεν ασχολείται και κανενας . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Μιλαμε για κανονικες εκδοσεις εταιρειων.

Το τι γινεται με custom roms μας ειναι αδιαφορο.

Λογικό να σου είναι αδιαφορο αφου εκει πλέον η samsung είναι ανύπαρκτη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ανυπαρκτη γιατι προφανως και δεν ενδιαφερεται και ο ιδιος ο κοσμος με custom rom οπως παλιοτερα.

Μονο για τα Oneplus(και ισως για pixel)υπαρχει το μεγαλυτερο ενδιαφερον,επειδη δεν χανεις την εγγυηση σου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γαμάουα για τα λεφτά του ξεσκίζει ακόμα και Note 10+ σε επιδόσεις αλλά ρε παιδιά 1.3 SAR στο κεφάλι και 1.6 στο σώμα ;  ήμαρτον  δηλαδή !!!

Επεξ/σία από cmvrgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...