Προς το περιεχόμενο

Νέο Redmi K20 Pro Premium με Snapdragon 855+, 12GB RAM και 512GB storage


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, baiosss είπε

"Το Redmi K20 Pro κυκλοφορεί εδώ και αρκετούς μήνες, ωστόσο η θυγατρική της Xiaomi αποφάσισε να αναβαθμίσει την συσκευή".

Και φυσικά μαζί με αυτό, αποφάσισε να κοροϊδέψει όλους αυτούς που αγόρασαν την standard έκδοση, ούτε δύο μήνες τώρα. Τρέχετε να αναβαθμίσετε τωρα fanboys 😛

Γιατί αυτοί που πήραν το mi9t pro τους κακοπεσε.Εχεις δίκιο δεν έπρεπε να βγάλει καινούργια συσκευή έπρεπε να περιμένει του χρόνου με τα νέα μοντέλα σαν μερικούς που κυκλοφορούν νέες τεχνολογίες μετά από ένα χρόνο αφού ωρίμασει πρώτα.Στις υπόλοιπες εταιρίες που βγάζουν απλά και pro η t με τόν ίδιο επεξεργαστή χωρίς καμία ουσιαστική διαφορά εκεί φαντάζομαι δεν σε πείραξε 

6 ώρες πριν, baiosss είπε

Μια χαρά είναι το Miui, όντως. Και μένα μου αρέσει όταν ανοίγω μια καινούρια συσκευή, να πρέπει να κάνω 34.000 ρυθμίσεις και ενέργειες για να μου δουλεύουν σωστά τα notifications και άλλα. Ξενερώνω με την out of the box εμπειρία των υπολοίπων 😛

Εμεις θελουνε να ρυθνιζουμε μονοι μας τις συσκευές μας εσύ πάρε κάποιον άλλο να στις ρυθμίσει

5 ώρες πριν, baiosss είπε

Τις ντροπιάζουν με τις amoled διετίας τριετίας. Πεστα!!!

Για πες μας και άλλες συσκευές στα 300Ε με amoled διετίας.εδώ άλλοι πουλάνε ipS 300ppi σε συσκευές 900Ε.Η μόνη που φοράει νέες amoled στις συσκευές της είναι η samsung

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Talepwros είπε

Ειστε 11 ετων ολοι μαζι;

Μόνος σου εσύ πες μας....

Πέραν ότι είσαι άσχετος είσαι και θρασύς. Ο χειρότερος συνδυασμός.

41 λεπτά πριν, Kleathhs είπε

Γιατί αυτοί που πήραν το mi9t pro τους κακοπεσε.Εχεις δίκιο δεν έπρεπε να βγάλει καινούργια συσκευή έπρεπε να περιμένει του χρόνου με τα νέα μοντέλα σαν μερικούς που κυκλοφορούν νέες τεχνολογίες μετά από ένα χρόνο αφού ωρίμασει πρώτα.Στις υπόλοιπες εταιρίες που βγάζουν απλά και pro η t με τόν ίδιο επεξεργαστή χωρίς καμία ουσιαστική διαφορά εκεί φαντάζομαι δεν σε πείραξε 

Εμεις θελουνε να ρυθνιζουμε μονοι μας τις συσκευές μας εσύ πάρε κάποιον άλλο να στις ρυθμίσει

Για πες μας και άλλες συσκευές στα 300Ε με amoled διετίας.εδώ άλλοι πουλάνε ipS 300ppi σε συσκευές 900Ε.Η μόνη που φοράει νέες amoled στις συσκευές της είναι η samsung

Άδικα χάνεις το χρόνο σου. Και συμπληρώνω. Super amoled στην χειρότερη ποιότητα της. Και όλοι μιλάνε για τις οθόνες των s και note. Μιλάμε για ύπνο βαθύ! Πλήρη άγνοια. Στο μαγικό τους κόσμο! 

Τέτοιο υπνωτισμό τέτοιο χάλι μαύρο πραγματικά αξίζει έρευνας μυστηρίου δίχως λύση! Παραφυσικό φαινόμενο! Apple Samsung και τώρα η Χαβάη. 

Έλεος. Ξυπνάτε αδέρφια επιτέλους! Ποτέ δεν είναι αργά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ άσχημο κινητό. Θα μπει σίγουρα σε λίστα με τα πιο άσχημα κινητά που έχουν βγει ποτέ! ΛΟΥΜΠΕΝ για πιτσιρίκια που την είδαν χακεράδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, georgetsl είπε

τετοια επιμονη να αναρτεις σχολια διαρκως ...αποσκοπουν σε κατι ?? προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου για κατι ?? εδω αναπτυσουμε αποψεις ,δεν δινουμε ψυχοθεραπεια φιλτατε .....για ψυχοθεραπεια υπαρχουν αλλα site !!! εαν δε σου αρεσουν τα xiaomi ...τοτε ειναι προβλημα σου ...παρε samsung να Laggαρεις με την ησυχια σου !!!! Πρεπει ολοι δηλαδη να εχουμε τα ιδια προβληματα με εσενα ??

Μόνο Samsung και apple βλέπεις και εσύ ε; Μετά εγώ χρειάζομαι ψυχοθεραπεία. Θα σου περάσει, μην ανησυχείς 😛

4 ώρες πριν, Kleathhs είπε

Γιατί αυτοί που πήραν το mi9t pro τους κακοπεσε.Εχεις δίκιο δεν έπρεπε να βγάλει καινούργια συσκευή έπρεπε να περιμένει του χρόνου με τα νέα μοντέλα σαν μερικούς που κυκλοφορούν νέες τεχνολογίες μετά από ένα χρόνο αφού ωρίμασει πρώτα.Στις υπόλοιπες εταιρίες που βγάζουν απλά και pro η t με τόν ίδιο επεξεργαστή χωρίς καμία ουσιαστική διαφορά εκεί φαντάζομαι δεν σε πείραξε 

Εμεις θελουνε να ρυθνιζουμε μονοι μας τις συσκευές μας εσύ πάρε κάποιον άλλο να στις ρυθμίσει

Για πες μας και άλλες συσκευές στα 300Ε με amoled διετίας.εδώ άλλοι πουλάνε ipS 300ppi σε συσκευές 900Ε.Η μόνη που φοράει νέες amoled στις συσκευές της είναι η samsung

Sorry, τριετίας ήθελα να πω. Εσύ έχεις άλλη εταιρεία παράδειγμα που να ψάχνεις το 4G+ σε πολλά μοντέλα της με το κυαλι; 

Πρέπει να αναβαθμίσεις μεγάλε. Δεν είναι δυνατόν να έχεις μείνει με το τεχνολογικά οπισθοδρομικό Mi9t pro με τον παλαιό 855. Θέλεις εναν 855 + 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, baiosss είπε

Μόνο Samsung και apple βλέπεις και εσύ ε; Μετά εγώ χρειάζομαι ψυχοθεραπεία. Θα σου περάσει, μην ανησυχείς 😛

Sorry, τριετίας ήθελα να πω. Εσύ έχεις άλλη εταιρεία παράδειγμα που να ψάχνεις το 4G+ σε πολλά μοντέλα της με το κυαλι; 

Πρέπει να αναβαθμίσεις μεγάλε. Δεν είναι δυνατόν να έχεις μείνει με το τεχνολογικά οπισθοδρομικό Mi9t pro με τον παλαιό 855. Θέλεις εναν 855 + 😛

Πάντως MiA2 lite όπως και το απλό Μi9T (χωρίς 855/855+ κλπ) μια χαρά παίζουν 4G+. Μην ξεχνάς την "απέναντι" πλευρά του παρόχου, σχετικά με κάλυψη αλλά και υπηρεσίες (VoLTE/VoWiFi πχ) που κατά πόσο δίνουν ή μερικώς υποστηρίζουν για κάποιες συσκευές μόνο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, baiosss είπε

"Το Redmi K20 Pro κυκλοφορεί εδώ και αρκετούς μήνες, ωστόσο η θυγατρική της Xiaomi αποφάσισε να αναβαθμίσει την συσκευή".

 

Και φυσικά μαζί με αυτό, αποφάσισε να κοροϊδέψει όλους αυτούς που αγόρασαν την standard έκδοση, ούτε δύο μήνες τώρα. Τρέχετε να αναβαθμίσετε τωρα fanboys 😛

Τι εννοείς κορόιδεψε;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, karateka είπε

Είναι όπως είπε ο φίλος η Κινέζικη έκδοση που στην Ευρώπη έρχεται σαν Mi 9T, οπότε θα είναι το Mi 9T Pro Premium.  H σειρά 9Τ είναι από τις πιο ολοκληρωμένες προτάσεις και με χαρακτηριστικά που σε αυτά τα χρήματα δύσκολα βρίσκεις (Snapdragon 700 series, 6Gb RAM, AMOLED, pop-up Camera) στα €300.  Προσωπικά έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος από το 9Τ και σκέφτομαι να μεταβώ σύντομα στο Pro και γιατί όχι και στο Premium.

Κάθε ποτε αλλάζετε κινητό;

Γιατι εγώ πχ. Έχω IPhone 7 Plus κοντά 3 χρόνια κΑ ι θα το κρατήσω αλλά 2 μάλλον χωρίς να νιώθω ότι στερούμαι κάτι. 

Σβελτο είναι και η μπαταρία κρατάει μια χαρά (85% health)

Προφανώς ο κάθε ένας κάνει ο,τι θέλει αλλά νομίζω δεν υπάρχει πιο μεγάλο έξοδο σπο την αλλαγή κινητού κάθε χρόνο...

ακομα και τα Κινεζικά γίνονται πιο ακριβά από IPhone έτσι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nickolas είπε

Κάθε ποτε αλλάζετε κινητό;

Γιατι εγώ πχ. Έχω IPhone 7 Plus κοντά 3 χρόνια κΑ ι θα το κρατήσω αλλά 2 μάλλον χωρίς να νιώθω ότι στερούμαι κάτι. 

Σβελτο είναι και η μπαταρία κρατάει μια χαρά (85% health)

Προφανώς ο κάθε ένας κάνει ο,τι θέλει αλλά νομίζω δεν υπάρχει πιο μεγάλο έξοδο σπο την αλλαγή κινητού κάθε χρόνο...

Αλλάζουμε όταν βγει κάτι που είναι αναβάθμιση του κινητού που έχουνε και είναι μέσα στο budget. Προφανώς δεν σου χρειάζονται οι βελτιωμένες κάμερες και οι ευρυγωνιοι φακοί γιαυτό και είσαι μια χαρά με iPhone 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η αλλαγή smartphone είναι πλέον κάτι σαν το ψώνιο της νέας αγοράς.

Και εγώ τα κρατάω μέχρι να ψοφισουν αλλά καταλαβαίνω και την άλλη πλευρά.

Όταν κάτι το κρατάς στην παλάμη το έχεις διαρκώς στο κάδρο σου είναι και ένας ελβετικός σουγιάς που κανείς πολλά πράγματα με αυτό τότε όπως ένα παπούτσι ένα φούτερ ενα μπλουζάκι σε ψήνει η αλλαγή.

Δεν είναι σαν το pc δηλαδή.

Είναι μαζί σου σαν ένα ρολόι πάντα εκεί.

Μαζί όπως είπε και ο από πάνω έρχονται τα νέα καλουδια και σε ψήνει.

Επεξ/σία από georgerapp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, karaLRS είπε

Αλλάζουμε όταν βγει κάτι που είναι αναβάθμιση του κινητού που έχουνε και είναι μέσα στο budget. 

Κάθε τρεις μήνες δηλαδή :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, baiosss είπε

 

Sorry, τριετίας ήθελα να πω. Εσύ έχεις άλλη εταιρεία παράδειγμα που να ψάχνεις το 4G+ σε πολλά μοντέλα της με το κυαλι; 

Πρέπει να αναβαθμίσεις μεγάλε. Δεν είναι δυνατόν να έχεις μείνει με το τεχνολογικά οπισθοδρομικό Mi9t pro με τον παλαιό 855. Θέλεις εναν 855 + 😛

Τοθλαχιστον εχει amoled εστω και τριετίας που λες στα 300Ε ενω οι άλλες amoled 2ετιας στα 500Ε.

Εχεις δίκιο δεν έπρεπε να βγάλει νέα συσκευή με τον 855+ έπρεπε να περιμένει μέχρι του χρόνου που θα βγει ο 865 μια και καλή

Επεξ/σία από Kleathhs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kleathhs είπε

Τοθλαχιστον εχει amoled εστω και τριετίας που λες στα 300Ε ενω οι άλλες amoled 2ετιας στα 500Ε.

Εχεις δίκιο δεν έπρεπε να βγάλει νέα συσκευή με τον 855+ έπρεπε να περιμένει μέχρι του χρόνου που θα βγει ο 865 μια και καλή

Δώσε λεφτά εσύ τώρα για 855+ 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, baiosss είπε

Δώσε λεφτά εσύ τώρα για 855+ 😛

Εάν είχα σκοπό να αγοράσω το mi9t pro θα αγόραζα το mi9t premium που ειναι το κακό?Μόνο στο πωλήσεις του mi9t pro δημιουργεί πρόβλημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...