Προς το περιεχόμενο

To Xiaomi Mi Mix Alpha θα έχει οθόνη «waterfall» και εκπληκτική screen-to-body αναλογία


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, vargas είπε

Με gcam κάνει πλάκα σε πολύ πιο καλές συσκευές φωτογραφικά από το op 7

Ναι ε; Κοίτα να δεις ρε παιδί μου! Σε ποιο review το είδες πάλι αυτό, εφόσον δεν το έχεις στα χέρια σου; Άμα βάλω κι εγώ gcam κάνω πλάκα στο Pixel :D

Παιδια μην τα λέτε δυνατά αυτά! Θα σας ακούσουν και θα γελάνε και τα τσιμέντα 😛

Και αφού τώρα σας απέδειξα πως ούτε Samsung εχω, ούτε 1000 - 1500 ευρώ έδωσα για συσκευή και τέλος σας παίρνω όλους doggy style με μια από τις κορυφαίες οθόνες συν τα 90Hz, stereo ήχο πραγματικό, κάμερα με 111 πόντους για πάρτη σας :D και εχθές επίσημα με android 10, ρουφηξτε το αυγό σας, γιατί σας έκανα ρόμπα που δεν έχετε τι να πείτε, γατάκια :D :D :D

Επεξ/σία από baiosss
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

47 λεπτά πριν, baiosss είπε

Ναι ε; Κοίτα να δεις ρε παιδί μου! Σε ποιο review το είδες πάλι αυτό, εφόσον δεν το έχεις στα χέρια σου; Άμα βάλω κι εγώ gcam κάνω πλάκα στο Pixel :D

Παιδια μην τα λέτε δυνατά αυτά! Θα σας ακούσουν και θα γελάνε και τα τσιμέντα 😛

Και αφού τώρα σας απέδειξα πως ούτε Samsung εχω, ούτε 1000 - 1500 ευρώ έδωσα για συσκευή και τέλος σας παίρνω όλους doggy style με μια από τις κορυφαίες οθόνες συν τα 90Hz, stereo ήχο πραγματικό, κάμερα με 111 πόντους για πάρτη σας :D και εχθές επίσημα με android 10, ρουφηξτε το αυγό σας, γιατί σας έκανα ρόμπα που δεν έχετε τι να πείτε, γατάκια :D :D :D

Καλά χαλάρωσε λίγο στο διπλανο σάιτ στο φωτογραφικό νήμα οι φαπες από το rn7 έχουν αφήσει πολύ κόσμο άφωνο . Αν δεν έχεις δει τις συγκρίσεις είναι δικό σου θέμα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vargas είπε

Καλά χαλάρωσε λίγο στο διπλανο σάιτ στο φωτογραφικό νήμα οι φαπες από το rn7 έχουν αφήσει πολύ κόσμο άφωνο . Αν δεν έχεις δει τις συγκρίσεις είναι δικό σου θέμα

Τι να συγκρίνω σου ξαναλέω; gcam με stock κάμερα; Ρε μην τα λέτε αυτά τα σεφερλιδικα να πούμε 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vargas είπε

Καλά χαλάρωσε λίγο στο διπλανο σάιτ στο φωτογραφικό νήμα οι φαπες από το rn7 έχουν αφήσει πολύ κόσμο άφωνο . Αν δεν έχεις δει τις συγκρίσεις είναι δικό σου θέμα

Το rn7 τον 150€ έδωσε πολύ ξύλο σε πολλά κινητά τετραπλάσια αξίας. Τι να πουν αυτοί που τα σκασαν για φώτο κινητό,  απλα το βουλώνουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, chios είπε

Το rn7 τον 150€ έδωσε πολύ ξύλο σε πολλά κινητά τετραπλάσια αξίας. Τι να πουν αυτοί που τα σκασαν για φώτο κινητό,  απλα το βουλώνουν. 

Και αυτό αποδεικνύει αυτό που έγραφα και πιο πάνω. Xiaomi χωρίς gcam, είναι για το πέος 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, chios είπε

Ακριβώς, θέλει το gcam του για να απογειωθεί. Δεν με χαλάει καθόλου, φθηνά τη δουλειά μου θέλω να κάνω. 

Εσύ θες. Άλλοι δεν θέλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, baiosss είπε

Και αυτό αποδεικνύει αυτό που έγραφα και πιο πάνω. Xiaomi χωρίς gcam, είναι για το πέος 😛

Kαι για ποιο λογο να μη βαλεις το gcam τοτε? Για smartphone μιλαμε, ξερεις, αυτα τα κινητα που βαζεις εφαρμογες για να γινονται καλυτερα. Δεν καταλαβαινω πως γινεται να ειναι "αρνητικο" το οτι με gcam μαμαει και δερνει....ζηλια ψωρια το λεω εγω

  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει πληρώνει,  εμένα που δεν μου περισσεύουν κάνω την δουλειά μου φθηνά και καλά.

Άσε που και λεφτά να είχα δεν ξέρω αν θα έδινα πάνω από 300€για κινητό,  πεταμένα λεφτά χωρίς κάποιο λόγο.  Αλλά γούστα είναι αυτά.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, chios είπε

Όποιος έχει πληρώνει,  εμένα που δεν μου περισσεύουν κάνω την δουλειά μου φθηνά και καλά.

Άσε που και λεφτά να είχα δεν ξέρω αν θα έδινα πάνω από 300€για κινητό,  πεταμένα λεφτά χωρίς κάποιο λόγο.  Αλλά γούστα είναι αυτά.

Σεβαστό. Δε μπορώ να φέρω αντίλογο.

5 λεπτά πριν, Z953rr είπε

https://photos.app.goo.gl/GTctt7iGe68wys2z7     https://photos.app.goo.gl/yR1VfEmGd5qZZn4GA μάπα τα Χiaomi χωρίς gcam..Πάρτα Μπαμπά!

Φοβερές φωτο!!! Πόσο κάνει το Mi mix 3; 150 euros 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, baiosss είπε

Σεβαστό. Δε μπορώ να φέρω αντίλογο.

Φοβερές φωτο!!! Πόσο κάνει το Mi mix 3; 150 euros 😛

Έχω κ από redmi 7 αντίστοιχες....

https://photos.app.goo.gl/Vj61VG3uwWLKK3MAA                                                                                  https://photos.app.goo.gl/8EbHeF4b315bnTdh9 όπου υδατογράφημα stock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Z953rr είπε

Έχω κ από redmi 7 αντίστοιχες....

https://photos.app.goo.gl/Vj61VG3uwWLKK3MAA                                                                                  https://photos.app.goo.gl/8EbHeF4b315bnTdh9 όπου υδατογράφημα stock

Αντιλαμβάνεσαι τις διαφορές υποθέτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Z953rr είπε

Ναι αλλά για 150 ευρώ είναι μια α χαρά οι φωτό του

Σαφέστατα. Αλλά δεν ξεπερνάνε οι stock του τις αντίστοιχες των P20 pro η των S10+ για παράδειγμα. Αυτές τις υπερβολές δεν μπορώ να διαβάζω. Με Gcam σχεδόν όλες οι συσκευές, mid range και high-end, απογειώνονται. Παίζει ρόλο φυσικά τι αισθητήρα φοράνε και ακόμα μεγαλύτερο ρόλο, τι δουλειά έχουν κάνει οι devs της Gcam για τις εκάστοτε συσκευές. Σε άλλες συσκευές για παράδειγμα, θυμάμαι η Gcam δεν απέδιδε το ίδιο καλά γιατί δεν υπήρχαν τα δύο παραπάνω. Αισθητήρες η καλή δουλειά από τους devs. 

Όπως και να έχει, τέλος το trollαρισμα. Χαρείτε τις συσκευές παιδιά, ότι και οποίες και εάν είναι αυτές. Απλά πέρασα ένα δύσκολο σαββατοκύριακο στην δουλειά και έπρεπε να ξεσπάσω κάπου :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...