Προς το περιεχόμενο

Η Samsung ζητάει από τους χρήστες να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί με το Galaxy Fold


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μ αρέσει που αγχώνεστε μερικοί.Ειναι τόσο περιορισμένος ο αριθμός που θα κυκλοφορήσουν που ήδη έχουν εξαντληθει και στην μαύρη αγορά λίγοι θα μπορέσουν να τα αγοράσουν.Οο υπόλοιποι στο fold 2 που θα βγάλει και θα είναι πιο ανθεκτικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, eemix είπε

Επειδή έχω τη μύγα, μπορείς να μου εξηγήσεις τι χλευάζεις στην πιο πάνω ενέργεια?

Θα σου πω εγώ τι χλευαζει. Το ότι και εσύ όπως και εγώ είμαστε χαζοί που θέλουμε να προστατέψουμε τα κινητά μας έστω και από μια μικρή περίπτωση να πάθουν ζημιά. Και από την στιγμή που ένα κινητό των 200 ευρώ έχει κίνδυνο να πάθει κάτι. Τότε ένα με 10 πλασια τιμή είναι λογικό να έχει 10πλασιες πιθανότητες να πάθει κάτι. Γιατί αυτή είναι μια σωστή λογική όταν δίνεις 1200 ευρώ για κινητό. Η μάλλον όταν περιμένεις να πέσει η τιμή του στα 500 για να το πάρεις μεταχειρισμενο 300 και να λες στους φίλους σου ότι έχεις κινητό 1200 αξίας. Και να τους κάνεις αναπάντητες να σε πάρουν αυτοί 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρε Samsung, πουλάς φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες. Τώρα που βγήκε και ο Κινέζος (βλέπε Huawei) από τη μέση και δεν υπάρχει αντίπαλο δέος, ποιος σε πιάνει. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vargas είπε

Και θα του λες μην το ακουμπάς μόνο στην οθόνη μην χαλάσει ..κ θα γελάει ο τρε πασε

Κοίτα αν δεν κόβει τα νύχια του και είναι κοφτερά δεν θα του δώσω ούτε το κλασικό μου smartphone. 😜🤷🏻‍♂️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kwnssk είπε

Είπα και εγώ δεν θα βγει κάνεις να υπερασπιστεί; 

Βασικά δεν θα έβγαινε κάνεις να μας πει ότι δεν μπορούμε να την πάρουμε και ότι ζηλεύουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Βασικά δεν θα έβγαινε κάνεις να μας πει ότι δεν μπορούμε να την πάρουμε και ότι ζηλεύουμε

Κ πώς να στο πει εσένα κιόλας ...😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το χρησιμοποιείς φορώντας γάντια από μετάξι.. Το αποθηκεύεις σε γυάλα.. Του μιλάς γλυκά και τρυφερά.. Ανάβεις κερί κάθε πρωί μετά το restart στον Άγιο Νεκτάριο να σε έχει καλά. .. Αυτά είναι.. Απροβληματιστο κινητό 

Επεξ/σία από Getapen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδυνατω να καταλαβω ποιος σοβαρος ανθρωπος που εχει αναγκη απο ιντσες οθονης δεν εχει ηδη ενα tablet η κατι σε μεγεθος chromebook μαζί του περα απο το κινητο. Ειναι δυνατον να μετραω τα κλεισε-ανοιξε σαν τα τσιγαρα? Ας ελπισουμε να μην το αντιγραψει και αυτο η apple και τρέχουν και οι κινεζοι να τα βγαζουν ανα διμηνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, logistoulis είπε

Η τεχνολογία αυτή θα πάει απάτη γιατί δεν εξυπηρετεί τίποτα

Το πρώτο σχόλιο σε άλλο φόρουμ για το note 1 ήταν ....με χαλάει το πενάκι λίγο ...!!!! Λολ δηλαδή ...και κοίτα που έφτασε σήμερα .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Magdalo2000 είπε

Μήπως θέλετε να δώσετε 2.000 ευρώ για μία συσκευή και να παίζετε και μπάλα μαζί της πλάκα μου κάνετε μερικοί εδώ μέσα λες και όταν παίρνετε μία συσκευή από 100 ευρώ και πάνω την κακομεταχειρίζεται έτσι χωρίς λόγο και ουσία και σας πείραξε που λέει προφανές πράγματα για την άλλη συσκευή αυτή είναι η τεχνολογία της σε όποιον αρέσει δεν την παίρνει δεν σας έβαλε με το ζόρι να την αγοράσετε άσε που δεν μπορείτε να την πάρετε κιόλας να λέμε τα πράγματα όπως έχουν

Σωστός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...