Προς το περιεχόμενο

[Laptop] Lenovo Ideapad S340-15API R3 @πλαισιο 329€


RV86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα. Μόλις μίλησα με την Lenovo. Ο υπάλληλος ήταν πολύ εξυπηρετικός και έψαξε ενδελεχώς. 

Από την έρευνα που έκανε του Κωτσόβολου δεν είναι IPS. Ενώ του πλαίσιου είναι. 

Η εγγύηση δεν χάνεται αν ανοίξετε το laptop για αναβάθμιση αρκεί όταν πάει service να το επαναφέρετε στην αρχική του κατάσταση (δηλαδή να αφαιρέσετε την extra ram αν βάλατε ram). Μου το είχαν πει και για το legion y530 μου. 

Η ram 4gb είναι soldered και μπαίνει έξτρα dimmακι. 

Έριξα μια παραγγελία για την κοπελιά μιας και δεν νομίζω να βρούμε ips σε τέτοια τιμή σύντομα (σε επώνυμο λάπτοπ). Στα άμεσα σχέδια η προσθήκη ram και ενός HDD ή SSD. Με κάνα 70αρι δηλαδή θα γίνει τζάμι το laptop. 

400€ ips ,8gb ram, ryzen 3 3rd gen, 128gb nvme+1tb hdd. Νομίζω είναι πολύ καλά. 

Επεξ/σία από Μακιαβέλλι
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα,έριξα και εγώ μια παραγγελία για φίλο από τον Κωτσόβολο τελικά,να τσιμπήσω και τους bonus😀.Ένα για απλη χρήση με καλό αποθηκευτικό χώρο έψαχνε.

Τώρα δεν καταλαβαίνω γιατί το ίδιο"σχεδόν λωγο hdd" μοντέλο του Κωτσόβολο να μην έχει ips και του πλαισίου να έχει.

Θα δείξει η νεκροψία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω γράψει πρώτη σελίδα ότι το είδα ζωντανά στο μαγαζί ότι έχει IPS, θα φτάσει 10 σελίδες το νήμα και θα ψάχνεστε ακόμα αν έχει IPS. Συνεχίστε, έχω πάρει ποπ κορν και σας παρακολουθώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, teo_3 είπε

Το έχω γράψει πρώτη σελίδα ότι το είδα ζωντανά στο μαγαζί ότι έχει IPS, θα φτάσει 10 σελίδες το νήμα και θα ψάχνεστε ακόμα αν έχει IPS. Συνεχίστε, έχω πάρει ποπ κορν και σας παρακολουθώ.

Eχεις δικιο απο κεκτημενη ταχυτητα δεν το προσεξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Bennito είπε

Για ethernet τι κάνουμε;

Time travel στο 2009; 

Αστειακι 😁 

Tp link ue300

Επεξ/σία από Μακιαβέλλι
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ αυτό το λαπτοπ το θεωρώ πολύ καλό μόνο και μόνο λόγο του ips  σκέφτομουν να πάρω ένα με 800 που έβλεπα αλλά έφαγε ακυρο λόγο οθόνης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 εντυπώσεις κανείς; ; κι αν του έχει προσθέσει ram;;γιατί κάπου σα να πήρε το μάτι μου ότι υπάρχει ιδιαιτερότητα με τις μνήμες για αναβάθμιση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που το εχω τωρα μπορω να πω ειναι τελειο για τα λεφτα του καθολου κολληματα αλλα μικρη μπαταρια και δεν κανει φασαρια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, coregoord είπε

Συγγνώμη για την χαζή ερώτηση, αν θέλω να τουβάλω δίσκο hdd πρέπει να ειναι απαραίτητα εξωτερικός σκληρός;

Όχι, απαραίτητα. Παίρνει έξτρα 2,5αρη δίσκο μέσα, είστε SSD είτε hdd. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...