Προς το περιεχόμενο

Ειναι η κλήρωση του Joker live ή playback? Ποιος μας το εγγυαται οτι ειναι live?


NGeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν έγραφα πανελλήνιες πριν πολλά χρόνια, πήγαινα απο το σπίτι που δούλευε ως καθαρίστρια η μάνα μου να της πω τα νέα και να καθίσω λίγο. Ο ιδιοκτήτης, μεγάλης ηλικίας μου έκανε πολλές συζητήσεις για το μέλλον μου και γενικά.

Μασόνος, πολύ ψηλά στην ιεραρχία, στο υπουργείο οικονομικών επι πολλά χρόνια δε θα πω τι θέση και στα οικονομικά του Παναθηναϊκού.

Απο αυτόν έμαθα οτι δεν υπάρχει "τίποτα αδιάβλητο" όπως μου έλεγε χαρακτηριστικά όταν του είπα για τις πανελλήνιες και την διαδικασία. Δε μπορώ να μπω σε λεπτομέρειες, απλά θα πω ότι κάποια θέματα έληγαν με την ατάκα πάρε ένα λαχείο και φέρτο.

Επεξ/σία από gorilas13
  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, gorilas13 είπε

Όταν έγραφα πανελλήνιες πριν πολλά χρόνια, πήγαινα απο το σπίτι που δούλευε ως καθαρίστρια η μάνα μου να της πω τα νέα και να καθίσω λίγο. Ο ιδιοκτήτης, μεγάλης ηλικίας μου έκανε πολλές συζητήσεις για το μέλλον μου και γενικά.

Μασόνος, πολύ ψηλά στην ιεραρχία, στο υπουργείο οικονομικών επι πολλά χρόνια δε θα πω τι θέση και στα οικονομικά του Παναθηναϊκού.

Απο αυτόν έμαθα οτι δεν υπάρχει "τίποτα αδιάβλητο" όπως μου έλεγε χαρακτηριστικά όταν του είπα για τις πανελλήνιες και την διαδικασία. Δε μπορώ να πω σε λεπτομέρειες, απλά θα πω ότι κάποια θέματα έληγαν με την ατάκα πάρε ένα λαχείο και φέρτο.

Φιλε μηπως κανεις λαθος και δεν ηταν μασονος αλλα μελος στην  λεσχη Μπιλντεμπεργκ?  Προσεξε ειναι πολυ σημαντικο αυτο, ειδικα αν ειναι και εβραιος  εχουμε τρελo  combo !

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mansora είπε

Στο αρχικό θέμα του ποστ.

Σε μια παραγωγή που θα βγει στην τηλεόραση δουλεύουν παρά πολλά άτομα.  Παρουσιαστες, σκηνοθέτες, επιτροπή, ηχολήπτες, μακιγιέρ καθαρίστριες κτλ.κτλ κτλ 

Στα 25 χρόνια του τζοκερ τα άτομα αυτά δεν είναι τα ίδια όπως δεν είναι ίδιο το καναλι που δείχνει την κληρωση και χοντρικά μπορεί να έχουν αλλάξει 500 πρόσωπα. Θεωρείς ότι 500 άτομα είναι δυνατόν να κρατήσουν ενα τέτοιο μυστικό; 

Φυσικά και είναι δυνατό.

Εδώ δεκάδες χιλιάδες άτομα που δούλεψαν στο πρόγρμμα Apollo κράτησαν το μυστικό για την τάχα προσελήνωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/9/2019 στις 10:50 ΜΜ, crom251 είπε

Οσο και να εψαξα, δεν μπορεσα να βρω αξιοπιστη πηγη που να αναφερει αυτο το γεγονος. Μονο κατι site ....της κακιας ωρας το αναφερουν. Και μαλιστα μονο ελληνικα. Εγω τουλαχιστον δεν μπορεσα να βρω ξενο site που να αναφερει το γεγονος.

Επομενως το συγκεκριμενο γεγονος τουλαχιστον ειναι ..δρακος.

δεν ήξερα για αυστραλία αλλά για τη σερβία και τα νούμερα που έβγαιναν στην οθόνη πριν βγει το μπαλάκι.

https://www.bbc.com/news/world-europe-33746126

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fotis13 είπε

Φιλε μηπως κανεις λαθος και δεν ηταν μασονος αλλα μελος στην  λεσχη Μπιλντεμπεργκ?  Προσεξε ειναι πολυ σημαντικο αυτο, ειδικα αν ειναι και εβραιος  εχουμε τρελo  combo !

Δηλαδή τι θες να πεις? Ότι δεν υπάρχει η Στοά καθόλου? Ο άνθρωπος ήταν υπερπλούσιος μεγάλης ηλικίας, μασόνος και μια χαρά άνθρωπος. Δεν έχω όρεξη να γράφω παπατζιλίκια πρωί πρωί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχουμε κοντή μνήμη τελικά ....για θυμηθείτε τι εγινε πριν λιγο καιρό στην σερβία.

https://diulistirio.blogspot.com/2015/12/video_7.html

https://www.skai.gr/news/world/ypopti-klirosi-tou-loto-ereyna-i-astynomia-sti-servia

 

Αλλά εχω γείτονα που επι δραχμές καπου στο 1996 κέρδισε το λόττο 6άρι.

Ανθρωπος του μεροκάματου που δεν ήταν μεσα σε κολπα.

 

Επεξ/σία από makis269
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, DrLo είπε

Φυσικά και είναι δυνατό.

Εδώ δεκάδες χιλιάδες άτομα που δούλεψαν στο πρόγρμμα Apollo κράτησαν το μυστικό για την τάχα προσελήνωση

Για να μην πούμε για τους πράκτορες που σκοτώνουν όσους πηγαίνουν προς το τείχος από πάγο που περιβάλλει την επίπεδη γη. Μαζί με όλους τους ιπτάμενους, ναυτικούς κτλ κτλ Εκατομμύρια μαζεύονται. 

3 ώρες πριν, dkstopo είπε

Τις πιθανότητες να κερδίσεις το τζόκερ τις ξέρεις

τι σημαίνει η λέξη στήσιμο μέσα σε εισαγωγικά δεν ξέρεις νεοέλληνα.

Περιμένω με αγωνία να μου εξηγήσει ο εκπρόσωπος του αφυπνισμένου internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μπορεί να είμαι χαζός αλλά μου φαίνεται περίεργο να υπάρχει τόσο συχνά νικητής που να πιάνει το εξάρι και τις πιο πολλές με ένα δελτίο.

Εδώ κόκκινο μαύρο στην ρουλέτα με 50% πιθανότητα και δεν κερδίζεις και βρίσκετε τόσο συχνά νικητής που να πιάνει την μία πιθανότητα στα 24 εκατομμύρια. Όπως ξέρετε η τύχη δεν πάει αθροιστικά οι πιθανότητες μηδενίζονται σε κάθε κλήρωση. Δεν ισχύει ότι δεν βρέθηκε νικητής στην προηγούμενη κλήρωση αρά αυξήθηκαν οι πιθανότητες να βρεθεί στην επόμενη. Το λογικό με μια στα 24 εκατομμύρια θα ήταν να περνάει εξάμηνο και χρόνος και να μην κερδίζει κάνεις αφού οι πιθανότητες είναι τόσο λίγες. Αν σκεφτούμε και ότι το κάθε δελτίο με αριθμούς δεν είναι μοναδικό μπορεί και άλλος να έχει παίξει τους ίδιους αριθμούς. Αφήστε και το άλλο που συνήθως κερδίζει κάποιος που έχει παίξει λίγους συνδυασμούς όχι πολλά λεφτά να πεις πως έχει περισσότερες πιθανότητες. Δεν θα ήταν λογικό να περάσουν δύο και τρία χρόνια χωρίς νικητή; Η γνώμη μου είναι αν δεν υπήρχε νικητής μετά από πολλές κληρώσεις θα έπρεπε να τον εφεύρουν. Φυσικά ο νικητής πρέπει να έχει παίξει λίγα λεφτά και το πρακτορείο σε λαϊκή περιοχή να υποστηρίξουν και το μοντέλο νικητή που δείχνουν στις διαφημίσεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...