Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead [AMC] ( SEASON 10 )


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέλεια δε το περίμενα πραγματικά. Αυτό τό διάστημα έχω και λίγο άγχος στην δουλειά με υπερωρίες και δυσκολεύομαι το βράδυ να κοιμηθώ. Ήρθε και έδεσε η νέα σεζόν τουλάχιστον θα κοιμαμαι και θα ξεκουράζομαι τόσο γαλήνια.Ελπίζω να έχει και πολλά επεισόδια 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πρώτη σκηνή που ψιθύριζαν, μου πήγε στο μυαλό ότι κάποια ζόμπια εξελίχθηκαν με τα χρόνια, και δεν είναι απλά κινούμενες κούκλες (βλ. Crimson Heads στο remake του Resident Evil).

Και σκέφτηκα ότι αν το πλασάρουν σωστά θα έχει ενδιαφέρον.

Λίγο μετά που κατάλαβα τι παίζει ήρθα στα ίσια μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πλακα ειναι οτι ανανεωθηκε ηδη για 11η

οσο πεσμενο και ναναι απο τηλεθεαση απο τις σειρες πουχει το AMC κανει νουμερα που δεν τα πλησιαζει καμια αλλη σειρα του καναλιου οποτε δεν θα γλυτωσουμε τοσο ευκολα

 

πρεπει να υπαρξει καποια δραματικη αλλαγη να πουνε θα παμε 1-2 σεζον ακομα και καπως να αλλαξει το στορυ

αν φαμε μια απο τα ιδια μια σεζον με whisperers θα πεσει πολυ υπνος :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το TWD δεν βλέπεται εδώ και 4-5 σεζόν περίπου, σε σχέση με τις 3 πρώτες είναι άλλο σίριαλ βασικά, απλά έκει που γύριζα τα κανάλια κάθομαι και είδα 10 λεπτά.......μετά γύρισα και τα 4 τραγικά κανάλια nova cinema και τελικά κατέληξα πάλι στο pc gaming......αν βγει το pickard και βλέπεται θα ξανά ασχοληθώ με σειρές μέχρι τότε δυστυχώς nova, netflix δεν έχουν κάτι που να καλύπτει τα γούστα μου

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψιλομπουρδα και το 3ο

καλα παει και φετος <_<

πρεπει να αλλαξει ταχυτητα ειμαστε 10η σεζον και οι whisperers  φαινονται λιγο γτπ καβαλα σαν "κακοι"

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πάντως αυτή η μουσικουλα που βάζει και οι σχέσεις σαπουνόπερα των χαρακτήρων μου θυμίζει έντονα τόλμη και γοητεία για όσους θυμούνται ριτς καρολαιν και τέτοια άπλα στο σύμπαν του wd με τα ζόμπι

Επεξ/σία από rudigarcia222
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...