Προς το περιεχόμενο

Adidas Sales & Extra -20%


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να μην ρωτανε και αλλοι, η προσφορα εχει ουσιαστικα τελειωσει. 

(ελαχιστα προιοντα με κοκκινη τιμη, ουτε το 1% απο τα αρχικα και οπου να'ναι σταματανε και αυτα).

Αρα, μην ψαχνετε πλεον για εξτρα εκπτωτικους κωδικους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάλι καλά γτ κάθε μέρα όλο κ μια παραγγελία έριχνα. Έχω κάνει 4 παραγγελίες με πρώτη αυτή της 10 του μήνα με αναμενωμενη παράδοση μ γράφει στις 20. Με DHL πάντως ρούχα από Αγγλία μου ερχόντουσαν σε 2-3 εργάσιμες το πολύ. 

Εγώ έκανα άλλη πατάτα, έβαλα το email του fb το οποίο έχω ξεχάσει τον κωδικό και δεν μπορώ να κάνω ανάκτηση του. Θα μπορέσω να συνεννοηθώ άραγε μέσω αλλού mail ή τηλεφωνικώς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα παραγγελία την Κυριακή 13/10 και ακόμα δεν έχει γίνει αποστολή ειναι λογικό?

Σε προηγούμενη παραγγελία που έκανα τις πρώτες ημέρες της προσφοράς μου ήρθε mail αποστολής αυθημερόν!

Το προιόν ήταν διαθέσιμο!

Επεξ/σία από PCAPTURES
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα την αγορα 11/10 και μου γραφει εκτιμωμενη μερα παραδοσης 17/10.Καλεσα και την DHL και μου ειπε οτι απο τη στιγμη που φυγουν απο Γερμανια θελουν 7-10 μερες γιατι ερχονται οδικως με φορτηγο οποτε λογικη η αναμονη τοσες μερες...Που ειχε επιλογη για παραλαβη απο καταστημα στην Αθηνα ρε παιδια και το εχασα!!;;(μικρο το κακο βεβαια για μια εβδομαδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, dio7 είπε

Εκανα την αγορα 11/10 και μου γραφει εκτιμωμενη μερα παραδοσης 17/10.Καλεσα και την DHL και μου ειπε οτι απο τη στιγμη που φυγουν απο Γερμανια θελουν 7-10 μερες γιατι ερχονται οδικως με φορτηγο οποτε λογικη η αναμονη τοσες μερες...Που ειχε επιλογη για παραλαβη απο καταστημα στην Αθηνα ρε παιδια και το εχασα!!;;(μικρο το κακο βεβαια για μια εβδομαδα)

Ασε ετσι που το εχουν  φτιαξει δεν το βλεπεις ευκολα, ειναι με μεγαλα bold γραμματα και το περνας για τιτλο 😂

Επεξ/σία από Antonis3d
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, aekfc212 είπε

Αν υπάρχει κάποιος που δεν θα χρειαστεί τον κωδικό γιατί με έχει φάει η γυναικα  θα ήμουν ευγνώμων.εστω και -25 αν υπαρχει

Αν δεν κάνω λάθος μόνο τον κωδικό από το Vodafone CU δέχεται τώρα (ουσιαστικά αυτόν τον κωδικό τον δέχεται καθημερινά λόγω της «σύμβασης» που έχουν για αγορές από το on-line κατάστημα τους).

Δυστυχώς τον δικό μου κωδικό Vodafone CU, τον κρατούσα μέχρι τελευταία στιγμή μέχρι να γίνει διαθέσιμο το νούμερο που αναζητούσα και τον «έκαψα» χτες βράδυ…

Τώρα αναμονή για εμάς σε έναν μήνα με νέο κωδικό διαθέσιμο για έχτρα έκπτωση…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fagoura είπε

Για να μην ρωτανε και αλλοι, η προσφορα εχει ουσιαστικα τελειωσει. 

(ελαχιστα προιοντα με κοκκινη τιμη, ουτε το 1% απο τα αρχικα και οπου να'ναι σταματανε και αυτα).

Αρα, μην ψαχνετε πλεον για εξτρα εκπτωτικους κωδικους.

Αυτά δεν είναι με έκπτωση? Αρκέτα βλέπω αν δεν κάνω λάθος

 

adidas.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, vdeseris είπε

Αυτά δεν είναι με έκπτωση? Αρκέτα βλέπω αν δεν κάνω λάθος

adidas.png

Είναι με έκπτωση -30% τα συγκεκριμένα και αν ψάξεις θα βρεις και με -40% έως και -50% σε μεγάλα ή μικρά νούμερα...

Απλά η πλειοψηφία από σχέδια τελείωσε...

Αλλά ακόμα βρίσκεις ορισμένα όπως τα παραπάνω που ανέβασες...

Μαζί με ένα κουπόνι από CU -30% γίνετε καλή δουλειά.

.

Αν θέλει κάποιος κωδικό για -15% κάνει εγγραφή στην Adidas και του στέλνει στο mail...

 

20191016_170757.jpg

Επεξ/σία από bromiaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωδικοί για extra 25%

ΜΗΝ καίτε τους κωδικούς άσκοπα , είναι μιας χρήσης.

Αποφασίστε τι θέλετε να πάρετε και βάλτε ένα κωδικό πριν πληρώσετε..

Spoiler

529F-7C4N-ZHL9-PQGHZ

VQLG-XCT7-KFFS-2LB7D

G76B-BKH4-7TN2-RRQS2

HDKT-Q52C-DSKW-N7G9F

T69N-X4Q2-GW97-VT262

CMGD-N5MC-NZWM-FTRVM

N52S-KSV4-X3FP-CKZK5

92VP-PX2Z-GLR7-C9WGG

4BW2-2N52-6D2G-FG43W

2GRQ-Q9XT-PWDV-6BQ3D

3ZH3-3TLQ-PX4M-BZ75C

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται για παπούτσια στις προσφορές υπάρχει το θέμα για παρόμοια προσφορά της Reebok (Θυγατρική της Adidas), όπου έχει ακομα πολλά παπούτσια με -40% που έχουν νούμερα και συνεχίζει να ισχύει κανονικά έκτπωση -25% με τον κωδικό  EXTRA25 ...

Με πάνω από 50 ευρώ δεν χρεώνει μεταφορικά και εδώ...

image.png.840d3258342739438bb7aeb5eef2ea66.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Speedex κυρίως.εχετε το νου σας όμως γιατί κάνουν πολλά χαζά.μου είχε γυρίσει δέμα χωρίς να έχουν αφήσει σημείωμα η να με πάρουν έστω ένα τηλ..μου έλεγαν ότι ήρθαν και δεν βρήκαν κανέναν κλασική τακτική, ενώ κάθε μέρα και όλη μέρα είναι άτομο στο σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...