Προς το περιεχόμενο

Adidas Sales & Extra -20%


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά εγώ έκανα μεγάλη παραγγελία αρκετά πράγματα. Πολλά από αυτά, μην πω σχεδόν ολα, τα βρήκα κ τα δοκίμασα στην αντιντας στο ριβερ. Τα έχω πάρει όλα ένα νούμερο επάνω δυστυχώς (φόρμες, ζακέτες, μπλούζες, φούτερ). Άραγε να ει αι ταλαιπωρία η επιστροφή τους; έχει κανένας εμπειρία; δεν κάνω σχεδόν ποτέ αγορές μέσω ίντερνετ σε ρούχα, αλλά επειδή φοράω μόνο αντιντας και οι τιμές ήταν δελεαστικές είπα να πάρω πράμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, greekbusters είπε

Παιδιά εγώ έκανα μεγάλη παραγγελία αρκετά πράγματα. Πολλά από αυτά, μην πω σχεδόν ολα, τα βρήκα κ τα δοκίμασα στην αντιντας στο ριβερ. Τα έχω πάρει όλα ένα νούμερο επάνω δυστυχώς (φόρμες, ζακέτες, μπλούζες, φούτερ). Άραγε να ει αι ταλαιπωρία η επιστροφή τους; έχει κανένας εμπειρία; δεν κάνω σχεδόν ποτέ αγορές μέσω ίντερνετ σε ρούχα, αλλά επειδή φοράω μόνο αντιντας και οι τιμές ήταν δελεαστικές είπα να πάρω πράμα 

Αν δεις λένε ότι αν δεν σου κάνουν σαν νούμερο δεν γίνεται αλλαγή προϊόντος αλλά επιστροφή χρημάτων μόνο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, iSAD είπε

Αν δεις λένε ότι αν δεν σου κάνουν σαν νούμερο δεν γίνεται αλλαγή προϊόντος αλλά επιστροφή χρημάτων μόνο

Ωχ δεν το τσέκαρα αυτό. Σε ευχαριστώ για την διευκρίνηση. Άρα την πάτησα πρέπει να ξανακάνω όλη την παραγγελία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα, ποιο απο τα δυο αξιζει  (72€ και 105€ αντιστοιχα) SOLAR GLIDE 19 SHOES ή PULSEBOOST HD WINTER SHOES; ( -30% cu για φοιτητες εχει)

και ultra boost 19

Επεξ/σία από Jason13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σε ολους αν εχει καποιος κωδικο cu και δεν τον θελει ας στειλει πμ ευχαριστω πολυ!!!!Φοραω 44 αλλα μαλλον θα παρω 44/2/3 δεν βλεπω να εχει 44΄/1/3.....

Τελικα εκανα την παραγγελια με το 20% επιπλεον και επελεξα να παω σε καταστημα να τα παρω για να δω οντως οτι μου κανει το 44 εβαλα να παω ερμου ειδωμεν...86.38 τα ultraboost 19....

Βρηκα και κωδικο cu πωπω τους εχω τρελλανει 3 παραγγελιες για να δουμε απο κοντα..

Εχω πει για παραλλαβη απο καταστημα αλλα τωρα δεν μαφηνει να ακυρωσω καμια παραγγελια...γιατι εβαλα 2 νουμερα....

Ευχαριστω τον ts και ολα τα παιδια εδω!

 

Επεξ/σία από freeddommm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, Jason13 είπε

pulseboost ή ultraboost 19 ;  

Εξαρτάται τη χρήση.

Δεν ειναι "βολτάδικα" παπούτσια. 

Το ultraboost είναι ιδιαίτερο παπούτσι, στο λέω ως κάτοχος των 19.

Έχει πιο στενή φόρμα και δεν είναι τόσο all-terrain running όσο το πολυδιαφημίζουν.

Επίσης θέλει ένα χρονικό διάστημα να πάρει τη φόρμα του ποδιού.

Εμένα μου πήρε πάνω από μήνα να καλουπώσει στο πόδι πλήρως και να ξεπεράσω την αρχική άβολη αίσθηση.

Δοκίμασε και το pulseboost, ίσως σου φανεί πιο "άνετο".

Επεξ/σία από Null_Pointer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε φιλη που πηρε σημερα κωδικο cu, της λεει οτι ο κωδικος ισχυει εως 11/10.

(φαουλ της voda να χρεωνει κωδικο που θεωρητικα εχει ληξει).

Παρολα αυτα, τον δοκιμασε στο καλαθι της adidas και περασε.

Για να ξερει οποιος τυχον διστασει να παρει κωδικο cu λογω της ληξης και καλα, τελικα ισχυει κανονικα.

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς από που έρχονται τα παπούτσια; πόσες μέρες κάνουν να έρθουν από την στιγμή της παραγγελίας

2 ώρες πριν, nek4d είπε

Σε φιλη που πηρε σημερα κωδικο cu, της λεει οτι ο κωδικος ισχυει εως 11/10.

(φαουλ της voda να χρεωνει κωδικο που θεωρητικα εχει ληξει).

Παρολα αυτα, τον δοκιμασε στο καλαθι της adidas και περασε.

Για να ξερει οποιος τυχον διστασει να παρει κωδικο cu λογω της ληξης και καλα, τελικα ισχυει κανονικα.

Για δύο εβδομάδες ισχύει ο κωδικός της cu... Το έκανε και σε εμένα.. Bug είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, oraiustepe είπε

Γνωρίζει κανείς από που έρχονται τα παπούτσια; πόσες μέρες κάνουν να έρθουν από την στιγμή της παραγγελίας

Η δική μου παραγγελία έρχεται από Γερμανία, οπότε φαντάζομαι όλες από εκεί, και χρόνο παράδοσης δίνει γύρω στις 10 μέρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή απουσίαζα όλη την εβδομάδα εκτός, δεν κατάφερα να πάω σε μεγάλο κατάστημα να δοκιμάσω νούμερα…

Το έκανα πριν 2 ώρες…

Τσεκάρω αυτό που θέλω μέσα από το κινητό μου στις 18:11…

Βλέπω ότι έχει τα δυο νούμερα που με ενδιαφέρουν…

Κλείνω τα δεδομένα και μπαίνω στις 18:12…

Πόση ώρα χρειάστηκε να με εξυπηρετήσουν… 3…4 λεπτά;;;

Βγαίνω έξω στις 18:16 και ανοίγω δεδομένα… μπαίνω για άμεση παραγγελία…

Είχε τελειώσει το νούμερο που ήθελα…

Γλίτωσα τα 80 ευρώ…

Επεξ/σία από bromiaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...