Προς το περιεχόμενο

Adidas Sales & Extra -20%


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, HERTHAN είπε

Ποια ultraboost ειναι καλυτερα(απ'αυτους που εχεουν και τα δυο) τα 19 η τα προηγουμενα?

19 σίγουρα.Αισίως έχω φτάσει στα 350χλμ και λογικά θα τα ξαναπάρω στα BF

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

@DsLmAnIaC @Antonis3d  Εντάξει είμαστε τώρα ; Η θα τα χαλάσουμε αν ήταν 1 η 3 ώρες ?

1.png.7a78b5ee5954d82f9c589c2b106a44d7.png2.png.9280b07fcffdd3c2cb70356634b29fd6.png

Καμία σχέση αδερφέ. Ευχάριστη έκπληξη το γεγονός ότι παρέλαβες τόσο σύντομα. Για αυτό και το confused.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, DsLmAnIaC είπε

Καμία σχέση αδερφέ. Ευχάριστη έκπληξη το γεγονός ότι παρέλαβες τόσο σύντομα. Για αυτό και το confused.

ααα οκ τότε! Όντως φίλε μου, και εγώ δεν το περίμενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

ααα οκ τότε! Όντως φίλε μου, και εγώ δεν το περίμενα!

Χαχα απο μενα η αντιδραση ηταν γιατι ξενερωσα που δεν εκανα κι εγω το ιδιο αφου μενω και κοντα στο κεντρο, τωρα περιμενω μια βδομαδα τσαμπα και ακομα τπτ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τι ημερομηνία παράδοσης έχετε? Εμένα παρόλο που ήμουν από τους πρώτους που παράγγειλα στις 9/10 μου βγάζει παράδοση ακριβώς μετά έναν μήνα στις 10/11.Γιατι τόσο πολύ? 

Να αναφέρω ότι πριν ένα μήνα πάλι με DHL είχα παραγγείλει από την αdidas κάτι παιδικά ρουχαλάκια και είχαν έρθει σε ένα οχταημερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, di maria kun είπε

Παίδες τι ημερομηνία παράδοσης έχετε? Εμένα παρόλο που ήμουν από τους πρώτους που παράγγειλα στις 9/10 μου βγάζει παράδοση ακριβώς μετά έναν μήνα στις 10/11.Γιατι τόσο πολύ? 

Να αναφέρω ότι πριν ένα μήνα πάλι με DHL είχα παραγγείλει από την αdidas κάτι παιδικά ρουχαλάκια και είχαν έρθει σε ένα οχταημερο 

Αγορά εχτέςτο βράδυ...

 

20191016_055453.jpg

20191016_055524.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, di maria kun είπε

Παίδες τι ημερομηνία παράδοσης έχετε? Εμένα παρόλο που ήμουν από τους πρώτους που παράγγειλα στις 9/10 μου βγάζει παράδοση ακριβώς μετά έναν μήνα στις 10/11.Γιατι τόσο πολύ? 

Να αναφέρω ότι πριν ένα μήνα πάλι με DHL είχα παραγγείλει από την αdidas κάτι παιδικά ρουχαλάκια και είχαν έρθει σε ένα οχταημερο 

4 παραγγελιες εχω κανει ειε Αθηνα, ειτε επαρχια ολες 10 μερες νταν !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, di maria kun είπε

Παίδες τι ημερομηνία παράδοσης έχετε? Εμένα παρόλο που ήμουν από τους πρώτους που παράγγειλα στις 9/10 μου βγάζει παράδοση ακριβώς μετά έναν μήνα στις 10/11.Γιατι τόσο πολύ? 

Να αναφέρω ότι πριν ένα μήνα πάλι με DHL είχα παραγγείλει από την αdidas κάτι παιδικά ρουχαλάκια και είχαν έρθει σε ένα οχταημερο 

Kαλημέρα. Εγώ είχα βάλει την παραγγελία μου στις 9 Οκτωβρίου.Ημερομηνία παράδοσης έχω για τις 18 Οκτωβρίου.

Πήρα τηλέφωνο στα κεντρικά της DHL και μου είπαν ότι επειδή φεύγει από Γερμανία με απλό ταχυδρομείο θα κάνει 10 με 15 μέρες να έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον εχω νεα.

 

9/10 Εκανα την παραγγελια

15/10 μου ηρθε SMS απο DHL οτι η παραγγελια ειναι καθοδον

16/10 Βλεπω στο tracking της DHL οτι η παραγγελια ειναι προς παραδωση σημερα, χωρις να μου στειλουν καποιο SMS 

 

Αρα σημερα αναμενω να παραλαβω.

Επεξ/σία από Antonis3d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Antonis3d είπε

Λοιπον εχω νεα.

9/10 Εκανα την παραγγελια

15/10 μου ηρθε SMS απο DHL οτι η παραγγελια ειναι καθοδον

16/10 Βλεπω στο tracking της DHL οτι η παραγγελια ειναι προς παραδωση σημερα, χωρις να μου στειλουν καποιο SMS 

Αρα σημερα αναμενω να παραλαβω.

Περιοχή Αθήνα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, di maria kun είπε

Παίδες τι ημερομηνία παράδοσης έχετε? Εμένα παρόλο που ήμουν από τους πρώτους που παράγγειλα στις 9/10 μου βγάζει παράδοση ακριβώς μετά έναν μήνα στις 10/11.Γιατι τόσο πολύ? 

Να αναφέρω ότι πριν ένα μήνα πάλι με DHL είχα παραγγείλει από την αdidas κάτι παιδικά ρουχαλάκια και είχαν έρθει σε ένα οχταημερο 

Δεν έχω λόγια... είναι γρήγοροι...

image.png.5483b09545e1cab075f3b72a04aed386.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...