Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

Αν δεν το δω με τα μάτια μου δεν πιστεύω τίποτα.

Θέλω darkila επιπέδου Path of Exile.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο περσινο αρθρο του Kotaku (RIP), ειχανε γραψει οτι το παιχνιδι θαναι ενας συνδυασμος D2/D3 aesthetics. 

νομιζω αυτο που θα μας δωσουν θα φερνει στυλιστικα κοντα στο mobile παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kανένα φιάσκο με το RMAH,το πιο εύκολο χιλιάρικο που έβγαλα με μηδενικό κόπο :P

Eπίσης,ακριβώς λόγω του μεγάλου,και άκοπου κέρδους,σκεφτόμουν να αγοράσω ακόμα 2 αδειες,αποκλειστικά για botting.
Eίμαι σίγουρος ότι το έκαναν πολλοί,τουλ. ετσι διάβαζα σε σχετικά φόρουμ.και μάλιστα θυμαμαι να βλέπω screenshots με 8-15 instances.
Αυτό για την μπλιζαρντ σημαίνει χρήμα(και η αγορά αδειας,και το ποσοστό που κρατουσε η blizz απο κάθε πώληση),οπότε από άποψη κέρδους για την εταιρία,δε ξέρω πόσο φιάσκο ήταν.

Επεξ/σία από suffocater
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως ζημιά στο όνομα και την εκτίμηση που είχε το game, η ζημιά ήταν φοβερή. Περάσανε πόσα χρόνια από τα seasons του DII και το core progression που έχουν είναι resets + power inflation, άντε και το themed bonus τον τελευταίο χρόνο. Φάγαμε πόσα χρόνια και πάλι στα ίδια (και αν) είμαστε.


Αν το θες σε €€€, είναι ο βασικός λόγος που χάθηκε το δεύτερο expansion (άρα χαμένα πενηντόευρα από το PC base και από τις κονσόλες), αφού και φάγανε κάμποσο dev effort απλά και μόνο για να σουλουπώσουν το progression και το itemization, και "αναγκάστηκαν" να δώσουν features χώρια από το expansion (kanai's cube) για να μη τους μείνει το player base στο χέρι, και αναγκαστήκανε να διώξουν και τον Jay "FTL" Wilson από director αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι το τελευταίο είναι κακό. 

Τέσπα, ούτε 12ωρο ακόμα, για να δούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλω να θυμηθώ τα νιάτα μου, Diablo 1. Αν θέλω να δω το παρόν του είδους, Path of Exile. Ούτε καν θα ασχοληθώ μετά την κατάντια του 3 και τη στάση της Blizzard.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα cinematics ειναι μανουλες,,,στα υπολοιπα πατος ως συνηθως. Εκτος ΑΝ μπορεσουν και copiaroun τα d2 classic mechanics/itemization. Τοτε ισως τους δωσω μια μικρηηηη ευκαιρια 😂😂

PoE all the way, ακομα και ετσι που εχει γινει, super προσιτο για τα noobs του ειδους.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το 1ο παιχνιδι της blizzard εδω και 15 χρονια  που δεν θα παω day 1.....κατι με φοβιζει πολυμετα το 3...και δεν ειναι ο diablo

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

To gameplay trailer τραγικο, αυτο δεν ειναι diablo. Κινεζικο port ειναι. Kαταστρεψαν το αγαπημενο μου franchise -.-

Same, ακριβώς το ίδιο σκεφτόμουν και εγώ, σαν να βλέπω μια κινέζικη αντιγραφή. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...