Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, gregpec2 είπε

Ωραία. Αλλά, βρε συ, να μας πείτε εντυπώσεις από το game ζήτησα, όχι να ψειρίσουμε τη μαϊμού. Άλλωστε τα balance μεταξύ των classes δεν με απασχολούν ιδιαίτερα, εκτός του ότι είναι παρα πολύ νωρίς. 

Γραφικα ωραια,ηχος κορυφαιος,γαματα animations,τρεχει αψογα,χαρακτηρες με μελετημενα skills και ποικιλια σε builds.

Τι αλλο θες?

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, mordred είπε

Ευτυχώς δε το έχουν κάνει σα το D3 με απειρα legendary και είναι πιο αργό. Ελπίζω η δυσκολία να έχει ανέβει από D3 και ας γκρινιάζουν κάπιοι

Ευτυχώς δεν είναι D3. Όποιος έχει φάει σκ@το από τα lacuni και τα bees στο act2-inferno καταλαβαίνει τι λέω… 😆
Πέρα από την πλάκα, για αρχή μια χαρά πάει το game.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Γραφικα ωραια,ηχος κορυφαιος,γαματα animations,τρεχει αψογα,χαρακτηρες με μελετημενα skills και ποικιλια σε builds.

Τι αλλο θες?

Με κάλυψες 🙂👍

Spoiler

Τι ήθελα και ρώτησα, τώρα με τρώει το χέρι μου να το αγοράσω από τώρα

 

Επεξ/σία από gregpec2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από γραφικά είναι οκ, για isometric μιλάμε, δεν θα περίμενε κανείς φωτορεαλισμό έτσι;
Εγώ τρέχω 3 παράθυρα L2 στο background σε window mode 1080p και το D4 σε windowed-fullscreen 1440p. Τρέχει αέρα στο pc της υπογραφής, μέσα σε πόλη με τα πάντα στο τέρμα από 150 ως 240fps αλλά δεν νομίζω να έχει και νόημα σε αυτό το παιχνίδι. Μάλλον θα φάει κάποιο lock στα 144 ή και πιο κάτω.
Σε ένα dungeon που μπήκα κοντά στο 10 level είχα κάτι framedrops αλλά δεν ξέρω αν είναι από το παιχνίδι ή γιατί τρέχω στην ουσία 4 παιχνίδια ταυτόχρονα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Από γραφικά είναι οκ, για isometric μιλάμε, δεν θα περίμενε κανείς φωτορεαλισμό έτσι;
Εγώ τρέχω 3 παράθυρα L2 στο background σε window mode 1080p και το D4 σε windowed-fullscreen 1440p. Τρέχει αέρα στο pc της υπογραφής, μέσα σε πόλη με τα πάντα στο τέρμα από 150 ως 240fps αλλά δεν νομίζω να έχει και νόημα σε αυτό το παιχνίδι. Μάλλον θα φάει κάποιο lock στα 144 ή και πιο κάτω.
Σε ένα dungeon που μπήκα κοντά στο 10 level είχα κάτι framedrops αλλά δεν ξέρω αν είναι από το παιχνίδι ή γιατί τρέχω στην ουσία 4 παιχνίδια ταυτόχρονα 

Πού παίζεις l2?

Αναμένω να λιώσω στο D4

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, mordred είπε

Ευτυχώς δε το έχουν κάνει σα το D3 με απειρα legendary και είναι πιο αργό. Ελπίζω η δυσκολία να έχει ανέβει από D3 και ας γκρινιάζουν κάπιοι

Να ρωτήσω κάτι σε σχέση με το D3; (συγγνώμη που είναι offtopic)

Έχω μία sorceress lvl 20 η οποία ρίχνει τα πάντα με αριστερό κλικ. Παίζω σε επίπεδο normal, να ανεβάσω δυσκολία σε hard;

Καταντάει βαρετό το no challenge...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ισως το μοναδικο παιχνιδι που δεν υπάρχουν διαθέσιμα keys στα διάφορα κλειδάδικα. Ουτε καν απο το Νvidia promo. Αυτό λέει πολλά για το πόσο ανάρπαστο θα γίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Zus είπε

Να ρωτήσω κάτι σε σχέση με το D3; (συγγνώμη που είναι offtopic)

Έχω μία sorceress lvl 20 η οποία ρίχνει τα πάντα με αριστερό κλικ. Παίζω σε επίπεδο normal, να ανεβάσω δυσκολία σε hard;

Καταντάει βαρετό το no challenge...

Arpg's πάντα από difficult και πάνω ξεκινάμε. 🙂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φαση με τον Butcher κατανταει κουραστικη. Τρια dungeons , τρεις Butchers ... Δηλαδη τι random και μαλακιες... εκτος και αν ειμαι σε παραλληλο συμπαν οπου η λεξη "random" σημαινει κατι αλλο :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ BUTCHER ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ BUTCHES ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑ!!!

FRESH MEAT

(και μετά από αυτό το ευχάριστο μουσικοχορευτικό διάλειμμα επιστρέφω στη σπηλιά μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...