Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχουν βαλει Ray Tracing? κι αν ναι πως ειναι; υπαρχει σημαντικη διαφορα;

επειδη δεν εχω προλαβει να δω ολα τα videos στο youtube 😄 εκτος απο την περιοχη που ξεκλειδωθηκε στα 2 open betas οι beta testers εχουν εξερευνησει αλλες εντελως διαφορετικες περιοχες τους τελευταιους μηνες;

Επεξ/σία από Odyss3us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για consoles: couch co-op

Ο δεύτερος παίχτης μπορεί να παίξει local χωρίς account?

Κάπου διάβασα ότι πρέπει να κάνει login σε δικό του battle.net Diablo account, αρα υπονοεί να έχει αγοράσει και αυτός το παιχνίδι.

κανω λάθος; Μπορεί κάποιος με δεύτερο χειριστήριο και early access να δοκιμάσει και να μου πει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Odyss3us said:

εχουν βαλει Ray Tracing? κι αν ναι πως ειναι; υπαρχει σημαντικη διαφορα;

ναι μπήκε. σε βίντεο που είδα έχει διαφορά στο φωτισμό του χαρακτήρα (light radius) και πως διαχέεται στο χώρο γύρω του και δείχνει ωραίο.

σε φάση full battle skills δε νομίζω οτι το ανθρώπινο μάτι είναι ικανό να αντιληφθεί τη διαφορά σε τέτοιες ταχύτητες ώστε να πεις οτι κάνει τη διαφορά. τουλάχιστον αυτό είδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mhlogiatros είπε

Σκασατε 100+ ευρο βρε καμμενοι για early access ? ε καλα σας κανουν :P

Να'ναι καλά το πρόμο που είχε η Πειραιώς πριν κάτι μήνες για gamecards  και το πήρα πρακτικά τσάμπα, αλλιώς... μετά από 5-6 χρόνια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, greekfragma είπε

4 μέρες ακόμα...

σωπα θα σου βαλω τπτ απο το σαουντρακ στο καφενειο

πρωτο παιχνιδι που εκανα ποτε preorder (ακομα δεν μπηκα, σε 5 min σχολαω)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimus1985 είπε

Μπαινει κανονικα μαγκες? Το πρωι επαιξα κανονικα. Τωρα στην οθονη diablo iv σταματαει η μουσικη κρασαρει...

Μου ετυχε και εμενα αυτο για αρκετη ωρα δυστυχως έπρεπε να το απεγκαταστησω και να το κανω ξανα εγκατασταση. Αυτο λειτούργησε. Για να μην μπαινεις σε τετοια μανουρα διαβασα στο forum της blizz για το D4 οτι ειναι θεμα των server.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Odyss3us είπε

εχουν βαλει Ray Tracing? κι αν ναι πως ειναι; υπαρχει σημαντικη διαφορα;

επειδη δεν εχω προλαβει να δω ολα τα videos στο youtube 😄 εκτος απο την περιοχη που ξεκλειδωθηκε στα 2 open betas οι beta testers εχουν εξερευνησει αλλες εντελως διαφορετικες περιοχες τους τελευταιους μηνες;

δεν έχει ray το game,θα το βάλουν μελλοντικά όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dstilio είπε

Ερώτηση για consoles: couch co-op

Ο δεύτερος παίχτης μπορεί να παίξει local χωρίς account?

Κάπου διάβασα ότι πρέπει να κάνει login σε δικό του battle.net Diablo account, αρα υπονοεί να έχει αγοράσει και αυτός το παιχνίδι.

κανω λάθος; Μπορεί κάποιος με δεύτερο χειριστήριο και early access να δοκιμάσει και να μου πει;

Πρέπει και οι δύο να έχουν bnet account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...