Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, optimus prime said:

Πολυ ησυχια επεσε,κανενας δεν κανει διαλειμμα?


καλα, περιμενε να δεις τι νεκρικη σιγη θα παιχτει εδω περα απο 6/6

Επεξ/σία από Odyss3us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, optimus prime είπε

Γραφικα ωραια,ηχος κορυφαιος,γαματα animations,τρεχει αψογα,χαρακτηρες με μελετημενα skills και ποικιλια σε builds.

Τι αλλο θες?

το Path of Exile κλασεις ανωτερο. Για οσους το εχουν παιξει ξερουν τι εννοω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Πέτρος είπε

Τερματισμός D2/3 (ή "βόλτα" στο pandemonium) με "The Hunter", σε αυτή την έκδοση.

Non serviam κολλάει και με το story του D4 (the faith has taught you to deny your heart's desire and turned you into a prisoner λεει η Lilith)!

Αφού πας σε τέτοια μονοπάτια όμως θα προτιμούσα κάτι τέτοιο τις καλές σκοτεινές εποχές τους...

https://www.youtube.com/watch?v=8gRMkGbxvDM

https://www.youtube.com/watch?v=Hldz3yfNMI0

 

5 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Ερώτηση, θα κυκλοφορήσει σε retail για pc?

Δυστυχώς όχι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον καποιες παρατηρησεις δυο μερες που παιζω τωρα.

1. Αν δεν εχει καποιος ADHD και παιζει σαν ρομποτ , θα φαει πολλες ωρες στο campaign. Δυο μερες και μεχρι τωρα καθαρισα το πρωτο μερος του χαρτη , αυτο που παιζαμε στην beta. Και οταν λεω καθαρισα εννοω απο quests ( main + side ). Και δεν πηγα σε ολα τα dungeons , μιας και καποια ξεκλειδωνουν codexes απο αλλα classes , οποτε θα ηταν λιγο περιττο να παω. Σιγουρα ομως θα μαζευα xp.
2. Cold sorceress παει τρενο. Στην αρχη επαιζα με chain of lightning και hydra , αλλα ζοριζομουν. Ισως να μην ειχα φτιαξει το build σωστα , ισως να εχει το cold καλυτερα synergies ? Δεν ξερω ... Με cold μπαινω σε mobs και φευγουν ολα μαζι , ανεξαιρετως αριθμου σε  2-3 secs. Στα bosses φευγει περισσοτερο dmg.
3. Mε τα legendaries βλεπω να ξενερωνουμε. Τα rares εχουν απειρως περισσοτερα stats και "properties" απο τα legs. Τα legs εχουν δυνατο "property" , αυτo που γινεται extract αλλα απο stats και λοιπες ιδιοτητες ειναι λιγο λακωνικα. Οπως ελεγε ενας streamer και μαλλον ειχε δικιο , τα legs θα ειναι μονο για το extract και απλα θα κυνηγαμε τα καλα rares. (Eχει ριξει 7 legs , φοραω τα 3 λογω ιδιοτητων , αλλιως εχω rares με καλυτερα stats)
4. Ειναι πολυ ευκολο να παρεκκλινεις απο το main quest. Να ενα side quest εδω διπλα , να ενα dungeon πιο περα , να και ενα cellar ας παμε να δουμε τι παιζει εκει μεσα. Συμβουλη μου , μην παρεκκλινετε πολυ γιατι το main quest δινει πολυ περισσοτερο XP απο τα side quests. 
5. Μην ξεχασετε να κανετε το class quest για να ξεκλειδωσουν τα "enchantment slots".
6. Προβλεπω να παιρνουμε αλογο αφου εχουμε περπατησει ολο τον χαρτη 10 φορες !!
7. Δεν ξεχναμε στα dungeons ... "press E - leave dungeon". Γιατι στις beta πηγαινα και περπατουσα στην εισοδο του dungeon για να βγω..σαν τον μαλακα :) 

Επεξ/σία από mphxths
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Agent_Orange είπε

 

@mordred

 

Καλά το πρωτο επικό και κλασσικό πλέον!

Το άλλο τι να πω απλά... No gods, no masters, Non Serviam! Το σκέφτηκαν κι άλλοι απότι φαίνεται.

https://www.youtube.com/watch?v=kdy3Mlljsy8

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Δεν εχω προλαβει να παιξω και πολυ , πως σας φαινεται το game ; :P

Screenshot_5.jpg

Ισλαμ και στο παιχνίδι; Nice!

Εγώ πήγα το πρωί 13, αλλά το άφησα για να παίξω με την παρέα το βράδυ. Με νέο char πήγα 23 γιατί μια ο ένας τρόμπαρε εδώ, μια ο άλλος τρόμπαρε εκεί. Πετάξαμε πολύ χρόνο σε idle και κακή συνεννόηση/συνεργασία και ας είμασταν όλοι discord.

Για νέο παιχνίδι θα πω κάτι και ας μην αρέσει, περίμενα κάτι διαφορετικό από το κλασικό πάρε Q, σκότωσε Χ, πάρε item, φέρε Item, πάρε reward. Αυτό το πράγμα εμένα μου το κατατάσει σε generic mmorpg.

 

Είναι και buggαρισμένο τέρμα στο party. Το health των άλλων το έβλεπα μια 0 μια 70%. Δεν σταμάταγε ποτέ να πάει πάνω/κάτω. Αναφέρομαι στην αριστερή πλευρική στήλη του party.

Τα mounts μεγάλη ξενέρα που δεν τα δίνει πιο νωρίς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Καλη ιδεα αλλα πρεπει να κανω νεο ξεχωριστο λογαριαμο και να βαλω τουρκικο φεσι :P

Εγω εφτιαξα χωρις φέσι 😁

8 ώρες πριν, mphxths είπε


2. Cold sorceress παει τρενο. Στην αρχη επαιζα με chain of lightning και hydra , αλλα ζοριζομουν. Ισως να μην ειχα φτιαξει το build σωστα , ισως να εχει το cold καλυτερα synergies ? Δεν ξερω ... Με cold μπαινω σε mobs και φευγουν ολα μαζι , ανεξαιρετως αριθμου σε  2-3 secs. Στα bosses φευγει περισσοτερο dmg.
 

στειλε μια link του cold build διοτι μου εχει φυγει η παναγια με το lighting /hydra

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, dream21 είπε

στειλε μια link του cold build διοτι μου εχει φυγει η παναγια με το lighting /hydra

Αυτο εδω εβαλα. Δεν ξερω γιατι φαινεται τοσο αδυναμο το lightning / hydra. Ισως εμεις ειμαστε ανοιωθοι ? Ισως επειδη παιζει με 2 elements , δεν μπορει να ενεργοποιησει τα σωστα synergies ? Τι να πω ... Ελπιζω αργοτερα μην αρχισουν τα immunities και κλαψουμε με το pure cold build ... Παντως σαν καθαρο dmg το hydra ειναι αδυναμο. Δηλαδη , σε καποια builds το αφαιρουν απο ενα σημειο και περα και παιζουν με το serpent το οποιο ομως εχει cooldown κοντα στα 45 secs...
 

2 ώρες πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Δεν εχω προλαβει να παιξω και πολυ , πως σας φαινεται το game ;

Toυ αλλαξες τα φωτακια ε ? :) Εγω δυο μερες , με αρκετες ωρες , και ειμαι περιπου lvl 32-33 .. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, mphxths είπε

Αυτο εδω εβαλα. Δεν ξερω γιατι φαινεται τοσο αδυναμο το lightning / hydra. Ισως εμεις ειμαστε ανοιωθοι ? Ισως επειδη παιζει με 2 elements , δεν μπορει να ενεργοποιησει τα σωστα synergies ? Τι να πω ... Ελπιζω αργοτερα μην αρχισουν τα immunities και κλαψουμε με το pure cold build ... Παντως σαν καθαρο dmg το hydra ειναι αδυναμο. Δηλαδη , σε καποια builds το αφαιρουν απο ενα σημειο και περα και παιζουν με το serpent το οποιο ομως εχει cooldown κοντα στα 45 secs...
 

Toυ αλλαξες τα φωτακια ε ? :) Εγω δυο μερες , με αρκετες ωρες , και ειμαι περιπου lvl 32-33 .. 

Και να φανταστεις οτι ειναι build για lvling 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...