Προς το περιεχόμενο

TV Season 2019-2020


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, johnpapoulias είπε

Η Nicole Kidman απο το big little lies στο undoing. Για να δουμε το πρωτο ηταν εξαιρετικο. HBO εγγυηση οποτε σιγουρα θα το δουμε και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 295
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 ώρες πριν, Arkin είπε

Η Nicole Kidman απο το big little lies στο undoing. Για να δουμε το πρωτο ηταν εξαιρετικο. HBO εγγυηση οποτε σιγουρα θα το δουμε και αυτο.

Εμένα από το trailer μου φαίνεται απίστευτη μούφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον εχουμε και λεμε
Η κλαψιαρα επιστρεφει στις οθονες του πισι και μη στις 9 φλεβαρη και αυτος ειναι ο τελευταιος κυκλος που θα τη βλεπουμε να κλαιεει..
το OUTLANDER 5th season      επιστρεφει 6 φλεβαρη   
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/1/2020 στις 10:08 ΠΜ, najinblue3 είπε

Οποιος δεν εχει δει ακομα το Sex Education να ξεκινησει asap, πολυ καλυτερη η 2η σεζον οσο εχω δει απο την 1η, ο Οτις ειναι ενας Θελουλης. Βελτιωσανε και το soundtrack που ηταν ηδη παρα πολυ καλο. 

Όλη αυτή η πολιτική κορρεκτίλα με τη μάνα τη σεξοειδική που την καταφέρνει ο υδραυλικός (ΕΛΕΟΣ) είναι too much ώρες ώρες..

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mourouzis2005 είπε

Όλη αυτή η πολιτική κορρεκτίλα με τη μάνα τη σεξοειδική που την καταφέρνει ο υδραυλικός (ΕΛΕΟΣ) είναι too much ώρες ώρες..

παλι με αυτη τη κορεκτιλα, παντου φαντασματα βλεπεται ελεος με sjw και anti-sjw 

Tεσπα, το τελειωσα χθες, απιστευτο διαμαντακι το sex education, πολυ καλοι πρωταγωνιστες και απιστευτη μουσικη. Overall 9/10 η 2η σεζον ευκολα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/1/2020 στις 9:56 ΜΜ, kjtzemis είπε

Παιδιά την σειρά Mayans μπορεί κάποιος να την δει αν δεν εχει δει sons of anarchy;;;

 

Εάν σου αρέσουν οι σειρές με μηχανές εννοείται ότι αξίζει να τη δεις. Είναι φυσικά πολλές κατηγορίες κάτω του SOA, κυρίως λόγω budget, αλλά ειδικά η πρώτη σεζόν σου κρατάει το ενδιαφέρον.

Μπορείς να τη δεις και χωρίς να έχεις το SOA, αφού δεν αποτελεί κάποιο spin off του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος εχει δει το Safe με MC Hall στο netflix, και του αρεσε μπορει να δει το The stranger του ιδιου δημιουργου. Εγω το εκανα binge σε 2 μερες. Μετρια προς καλη σειρα, οχι κατι το ιδιαιτερο αλλα εχει ωραια plot twists και η ωρα περναει αερας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Οποιος εχει δει το Safe με MC Hall στο netflix, και του αρεσε μπορει να δει το The stranger του ιδιου δημιουργου. Εγω το εκανα binge σε 2 μερες. Μετρια προς καλη σειρα, οχι κατι το ιδιαιτερο αλλα εχει ωραια plot twists και η ωρα περναει αερας. 

Η αλήθεια είναι ενώ το Safe το παράτησα στη μέση το The Stranger το είδα σε 3 μέρες. 

Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο αλλά ευχάριστο και ο πρωταγωνιστής πολύ καλός (έπαιζε στο Spooks παλαιότερα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, john1987 είπε

Η αλήθεια είναι ενώ το Safe το παράτησα στη μέση το The Stranger το είδα σε 3 μέρες. 

Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο αλλά ευχάριστο και ο πρωταγωνιστής πολύ καλός (έπαιζε στο Spooks παλαιότερα).

Ισχυει βλεπεται νερο, καταλληλο για binge-watch. O πρωταγωνιστης πολυ δυνατος οντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θα λεγα οτι ειναι σκερι πιο πολυ νεανικη φαντασιας που θα θυμισει και αυτη με τη σειρα της το Stranger things   οπως και το ινδικο που παιχτηκε το καλοκαιρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...