Προς το περιεχόμενο

Μονοημερη εκδρομη


PrimoStore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια , ψαχνω για καποιο μερος να παω μονοημερη καπου κοντα στην αθηνα με την κοπελα μου. Θα παω με ενα fiat panda 4x4 και δεν θελω να ειναι μακρια καθως δεν ξερω αν μπορεσει το αμαξι να ανταποκριθει, οποτε θα πρωτιμουσα να ειναι εως 2 ωρες η διαδρομη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, PrimoStore είπε

Καλησπερα παιδια , ψαχνω για καποιο μερος να παω μονοημερη καπου κοντα στην αθηνα με την κοπελα μου. Θα παω με ενα fiat panda 4x4 και δεν θελω να ειναι μακρια καθως δεν ξερω αν μπορεσει το αμαξι να ανταποκριθει, οποτε θα πρωτιμουσα να ειναι εως 2 ωρες η διαδρομη.

https://athenshow.com/?p=957

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, PrimoStore είπε

Ξεχασα να αναφερω πως θα προτιμουσα μερος καπως ''τουριστικο'' δηλαδη σαν πολη και οχι ενα μονο ωραιο τοπιο

Πήγαινε στο Λουτράκι. Όταν λες κοντά στην Αθήνα, πόσο κοντά εννοείς;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, PrimoStore είπε

Ξεχασα να αναφερω πως θα προτιμουσα μερος καπως ''τουριστικο'' δηλαδη σαν πολη και οχι ενα μονο ωραιο τοπιο

ε τοτε αν ξεκινας  και εισαι  απο μενιδι ....μια πολυ ωραια  μονοημερη εκδρομη ειναι να κατεβεις μαρινα ζεας στον πειραια θα κανεις 2μιση ωρες να φτασεις και 2μιση να γυρισεις πισω και ειναι πολυ ωραια τουριστικο  και εχει πολυ κοσμο... 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, PrimoStore είπε

Καλησπερα παιδια , ψαχνω για καποιο μερος να παω μονοημερη καπου κοντα στην αθηνα με την κοπελα μου. Θα παω με ενα fiat panda 4x4 και δεν θελω να ειναι μακρια καθως δεν ξερω αν μπορεσει το αμαξι να ανταποκριθει, οποτε θα πρωτιμουσα να ειναι εως 2 ωρες η διαδρομη.

Και εγώ Λίμνη Δόξα θα σου έλεγα. Αλλά αν θέλεις βαβούρα, δες Λουτράκι, όπως προειπώθηκε, Ξυλόκαστρο, Χαλκίδα.

Επεξ/σία από unforgiven
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 minutes ago, PrimoStore said:

Καλησπερα παιδια , ψαχνω για καποιο μερος να παω μονοημερη καπου κοντα στην αθηνα με την κοπελα μου. Θα παω με ενα fiat panda 4x4 και δεν θελω να ειναι μακρια καθως δεν ξερω αν μπορεσει το αμαξι να ανταποκριθει, οποτε θα πρωτιμουσα να ειναι εως 2 ωρες η διαδρομη.

λουτρακι ,κορινθο.τα δυο πιο κοντινα.εχει να φας να πιεις καφεδακι. λιγο πιο μακρυα ξυλοκαστρο,καλαβρυτα και βολτα με οδοντωτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2 λεπτά πριν, spectaculator είπε

Πήγαινε στο Λουτράκι. Όταν λες κοντά στην Αθήνα, πόσο κοντά εννοείς;

Βρισκομαι στην κηφισια διπλα σε εθνικη οδο/ Λεωφ κηφισιας κτλπ , αποσταση γυρω στις 2 ωρες οπως προ ανεφερα. Μηπως εχεια καμια ιδεα ποσο πανε και τα διοδια για λουτρακι ?

1 λεπτό πριν, kiriakos500 είπε

ε τοτε αν ξεκινας  και εισαι  απο μενιδι ....μια πολυ ωραια  μονοημερη εκδρομη ειναι να κατεβεις μαρινα ζεας στον πειραια θα κανεις 2μιση ωρες να φτασεις και 2μιση να γυρισεις πισω και ειναι πολυ ωραια τουριστικο  και εχει πολυ κοσμο... 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, PrimoStore είπε

Βρισκομαι στην κηφισια διπλα σε εθνικη οδο/ Λεωφ κηφισιας κτλπ , αποσταση γυρω στις 2 ωρες οπως προ ανεφερα. Μηπως εχεια καμια ιδεα ποσο πανε και τα διοδια για λουτρακι ?

Δεν θυμάμαι να σου πω, αλλά μπορείτε να πάτε και από την παλιά εθνική και ν' απολαύσετε τη διαδρομή. Βάλε +30 λεπτά δρόμο με νορμάλ κίνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, spectaculator είπε

Δεν θυμάμαι να σου πω, αλλά μπορείτε να πάτε και από την παλιά εθνική και ν' απολαύσετε τη διαδρομή. Βάλε +30 λεπτά δρόμο με νορμάλ κίνηση.

απο παλια εθνικη δεν πληρωνω καθολου διοδια ? Επισης μπορω καπως μεσω gps να παω ?

Επεξ/σία από PrimoStore
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και είσαι από Β.Π., εγώ θα πρότεινα μια βόλτα Λιβαδειά 

Ωραίο φαγάκι, και έχει και τις πηγές που είναι πολύ ωραία για περπάτημα και καφεδάκι μετά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...