Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, giannis2156 είπε

 Ελλάδα 2021 με τους μαυραγοριτες να έχουν ξεφύγει βλέπει κανείς 3080 δεύτερο χέρι από 1400€ αστεία πράγματα απλά υπομονή 

Περιμένουν  να βγάλουν μεροκάματο από τίποτα κορόιδα  οι ανερχόμενοι  golden boys. Μυρίστηκαν ζεστό ευρώ  🤩

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, giannis2156 είπε

 Ελλάδα 2021 με τους μαυραγοριτες να έχουν ξεφύγει βλέπει κανείς 3080 δεύτερο χέρι από 1400€ αστεία πράγματα απλά υπομονή 

Γιατί δεν την  αγοράζεις από έξω που τις δίνουν τσάμπα? Τι? δεν έχει?...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος που θα την αγοράσει από το Amazon τιμες από 800€ έως 970€ δεν μπορείς να ζητάς 1400€ και εγγυση second owner μόνο evga σε καλύπτει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giannis2156 είπε

Κάποιος που θα την αγοράσει από το Amazon τιμες από 800€ έως 970€ δεν μπορείς να ζητάς 1400€ και εγγυση second owner μόνο evga σε καλύπτει 

Και η evga κάτι γράφει στους όρους για δεύτερο χέρι δεν το πολύ κατάλαβα γιατί τα αγγλικά μου είναι λίγο καλύτερα από τα α κινέζικα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Και η evga κάτι γράφει στους όρους για δεύτερο χέρι δεν το πολύ κατάλαβα γιατί τα αγγλικά μου είναι λίγο καλύτερα από τα α κινέζικα μου.

θέλει απόδειξη πληρωμής βασικά. Οπότε σε περίπτωση "δωρου" πρακτικά θέλει μια online συνομιλία πχ μεταξύ αρχικού αγοραστή και κατόχου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Sakiz105 είπε

θέλει απόδειξη πληρωμής βασικά. Οπότε σε περίπτωση "δωρου" πρακτικά θέλει μια online συνομιλία πχ μεταξύ αρχικού αγοραστή και κατόχου

Πάλι δεν κατάλαβα. Εγώ δύο κάρτες που είχα δηλώσει που οι αποδείξεις δεν ήταν στο όνομα μου πριν λίγες μέρες τις διέγραψα από την σελίδα τους.

Αυτοί που πήραν τις κάρτες αν τους χαλάσουν τι κάνουν; Ναι μεν έχουν τις αποδείξεις αλλά μέχρι εκεί και να έχουν κρατήσει κάποιον τρόπο επικοινωνίας μαζί μου εγώ τι μπορώ να κάνω;

Στην ουσία και εγώ δεύτερο χέρι είμαι απλά ο πρώτος που τις δήλωσε.

Την μια την έδωσα το καλοκαίρι και την άλλη πολύ ποιο πριν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Και η evga κάτι γράφει στους όρους για δεύτερο χέρι δεν το πολύ κατάλαβα γιατί τα αγγλικά μου είναι λίγο καλύτερα από τα α κινέζικα μου.

Για κάθε εταιρία θέλει απόδειξη αλλά για δεύτερο χέρι μόνο Evga έχει καλύψει το έπαθα με μια 2080ti ftw3 ultra δεν το περνούσαν έπρεπε να τους στείλω απόδειξη συναλλαγής κι τους έστειλα την κατάθεση. Και σε 10 μέρες καινούργια από Γερμανία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LLLEFTERIS είπε

Πάλι δεν κατάλαβα. Εγώ δύο κάρτες που είχα δηλώσει που οι αποδείξεις δεν ήταν στο όνομα μου πριν λίγες μέρες τις διέγραψα από την σελίδα τους.

Αυτοί που πήραν τις κάρτες αν τους χαλάσουν τι κάνουν; Ναι μεν έχουν τις αποδείξεις αλλά μέχρι εκεί και να έχουν κρατήσει κάποιον τρόπο επικοινωνίας μαζί μου εγώ τι μπορώ να κάνω;

Στην ουσία και εγώ δεύτερο χέρι είμαι απλά ο πρώτος που τις δήλωσε.

Την μια την έδωσα το καλοκαίρι και την άλλη πολύ ποιο πριν.

Εφόσον εσύ την διέγραψες, αυτοί κάνουν κανονικά register και δίνουν ότι τους ζητήσει η evga. (αποδεικτικό αγοράς ή συνομιλία με τον προηγούμενο ιδιοκτήτη κτλ κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Sakiz105 είπε

Εφόσον εσύ την διέγραψες, αυτοί κάνουν κανονικά register και δίνουν ότι τους ζητήσει η evga. (αποδεικτικό αγοράς ή συνομιλία με τον προηγούμενο ιδιοκτήτη κτλ κτλ)

Δεν βλέπουν όμως βάση σειριακού ότι είχε δηλωθεί ξανά;

Για μένα είναι μαλακίες όλα αυτά, hardware αγοράζεις πρέπει να πεθάνεις μαζί του;

Έχεις απόδειξη τέλος τι σημασία έχει αν είσαι δεύτερο η τρίτο χέρι.

Εδώ γυναίκα παίρνεις και την στέλνεις στην μάνα της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LLLEFTERIS είπε

Δεν βλέπουν όμως βάση σειριακού ότι είχε δηλωθεί ξανά;

Για μένα είναι μαλακίες όλα αυτά, hardware αγοράζεις πρέπει να πεθάνεις μαζί του;

Έχεις απόδειξη τέλος τι σημασία έχει αν είσαι δεύτερο η τρίτο χέρι.

Εδώ γυναίκα παίρνεις και την στέλνεις στην μάνα της.

δεν τους ενδιαφέρει. το γράφει άλλωστε "η εγγύηση ακολουθεί το προιόν όχι τον αγοραστή". Για αυτό σε αφήνει να αφαιρέσεις τον σειριακό εσύ, για να κάνει ο άλλος register

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Sakiz105 είπε

δεν τους ενδιαφέρει. το γράφει άλλωστε "η εγγύηση ακολουθεί το προιόν όχι τον αγοραστή". Για αυτό σε αφήνει να αφαιρέσεις τον σειριακό εσύ, για να κάνει ο άλλος register

Α πάλι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CODEC είπε

Γιατί δεν την  αγοράζεις από έξω που τις δίνουν τσάμπα? Τι? δεν έχει?...

 

Φυσικά και έχει. Τρόπο θέλει 

 

Screenshot_20210126-184014__01.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, tsamo2 είπε

Ωραίος!! Καλορίζικη!

Με bot;

Κι από περιέργεια, έχει τελωνείο;

Περίπου 50 λίρες προπληρωμενο.. Με distill

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...