Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, DeareN είπε

Από Κωτσόβολο... Επειδή ήταν άμεσα διαθέσιμο και δε μπορούν τώρα να μου εξασφαλίσουν ημερομηνία παράδοσης.

Η φάση είναι ότι απο εκεί έχω παραγγήλει και το PS5 και υποψιάζομαι θα μου κάνουν ακριβώς τα ίδια αν και την παραγγελία την εκανα αμέσως με το που άνοιξαν τα preorders.

Μα και πάλι ποιος ο λόγος να ακυρώσεις; Απλά μένεις στην ουρά και αν έρθει ήρθε. Αν στο μεσοδιάστημα βρεις άλλου NVIDIA ή AMD όταν βγουν, τότε ακυρώνεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

Μα και πάλι ποιος ο λόγος να ακυρώσεις; Απλά μένεις στην ουρά και αν έρθει ήρθε. Αν στο μεσοδιάστημα βρεις άλλου NVIDIA ή AMD όταν βγουν, τότε ακυρώνεις..

Δεν μπαίνω στη διαδικασία της ουράς και της τεράστιας αναμονής τη στιγμή που γράφει το προιόν άμεσα διαθέσιμο, αν έγραφαν κατόπιν παραγγελίας θα είχε μια λογική αυτό που λες. Μου έσπασαν τα νεύρα, τέλος απο μένα προς το παρόν, θα περιμένω να δω και AMD και θα αποφασίσω αργότερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DeareN είπε

Δεν μπαίνω στη διαδικασία της ουράς και της τεράστιας αναμονής τη στιγμή που γράφει το προιόν άμεσα διαθέσιμο, αν έγραφαν κατόπιν παραγγελίας θα είχε μια λογική αυτό που λες. Μου έσπασαν τα νεύρα, τέλος απο μένα προς το παρόν, θα περιμένω να δω και AMD και θα αποφασίσω αργότερα

Still, δεν το καταλαβαίνω από τη στιγμή που δεν κάνεις κάτι για να είσαι στην ουρά. Τώρα περιμένεις έτσι και αλλιώς χωρίς μάλιστα να έχεις καβατζώσει έστω μία μικρή προτεραιότητα σε περίπτωση που έρθουν. Έκτος αν είχες δώσει χρήμα και δεν ήθελες να το δεσμεύσεις άλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, godslayerxp είπε

Εγώ πάντως είμαι στην κατηγορία που έχω στη μια μασχάλη το hardware και στην άλλη τις πάνες 🤣

Καλά είσαι και εσύ υγεία είναι αυτό και φυσιολογικό.

Εμείς βγάλαμε τις πάνες πλέον😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Coppermine είπε

Τέτοιο power limit λογικά είναι μόνο γι' αυτούς που θα την βάλουν σε νερό. Το θέμα είναι πόσο κερδίζεις σε απόδοση, έχουμε κανένα review;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

3qxid590u4t51.jpg

Άσχετο αλλά ποιο μαγαζί πουλάει και gpus και πάνες;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Άσχετο αλλά ποιο μαγαζί πουλάει και gpus και πάνες;

https://www.you.gr/anavathmisi-diktyaka/anavathmisi/kartes-grafikon-(vga)/vga-asus-rog-strix-rtx3080-10g-gaming

https://www.you.gr/ygeia-omorfia/frontida-morou/panes/panes-pampers-premium-care-megethos-3-(midi)-5-(2)

 

😛😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Άσχετο αλλά ποιο μαγαζί πουλάει και gpus και πάνες;

Όχι ρε ο τύπος με την κάρτα πήγε να πάρει κωλοχαρτα επειδή έχει χεστει από την χαρά του.

Την κάρτα την πήρε από αλλού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως οι φήμες οργιάζουν για 3080 20GB μέσα στο Δεκέμβριο με RRP κοντά στα 900 - δλδ τιμές αγοράς 1000+. Κατά τ' άλλα η Ampere έφεραν την επανάσταση σε χαμηλότερες τιμές και ο κόσμος πληρώνει ακριβότερα και από τις Turing (συγκριτικά). Τους χορεύει στο ταψί κανονικά ο πέτσινος.😄

Επεξ/σία από TR-909
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, billeiros είπε

Έχω 4 παιδιά και αγοράζω ακόμη hardware! Κι όμως είμαι ακόμη ζωντανός!!🤣😂😅

Nα αιτηθεις επιδομα πολυτεκνου στον Κουλη και για αγορα PC Hardware. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...