Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πέσουν πάντως και στις AMD σαν τα κοράκια, πάλι θα υπάρχουν ελλείψεις θεωρώ, λόγω και του covid-19, αλλά δεν πιστεύω να δούμε τα χάλια του πέτσινου όμως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

Θα πέσουν πάντως και στις AMD σαν τα κοράκια, πάλι θα υπάρχουν ελλείψεις θεωρώ, λόγω και του covid-19, αλλά δεν πιστεύω να δούμε τα χάλια του πέτσινου όμως..

Εγώ είχα θέμα με τις RX 580 τότε με το Mining αλλά είχα κάνει προπαραγγελία με το ammazon και παρότι που άργησε να τις στείλει κανα μήνα απο την ημερομηνία που υποσχέθηκε ή κάπου εκει δεν θυμάμαι εν τέλει τις πήρα και μάλιστα σε πολύ καλή τιμή (130 ευρώ ολοκαίνουργιες ενώ τις πωλούσαν 300-500 άλλοι :P ) 

 

Με την navi δεν είδα κάποιο πρόβλημα ειναι η αλήθεια αλλά τώρα αρχίζει σιγά σιγά το minning οπότε θα δούμε   

 

Συμβουλή μου είναι αν δεις προπαραγγελία σε καλή τιμή απο σοβαρό κατάστημα όπως amazon κάνε κλικ για αγορά στα καπάκια και μην το αφήσεις στο περίμενε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kostiger είπε

Γελανε τα τσιμεντα και τα πλακακια μαζι...

Παρότι προλαβα κάρτα συμπασχω με τους παθουντες.. Δεν μπορώ να γελάσω με τα χάλια της βιομηχανίας.. Οι ανακοινώσεις τους μαραναν. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Παρότι προλαβα κάρτα συμπασχω με τους παθουντες.. Δεν μπορώ να γελάσω με τα χάλια της βιομηχανίας.. Οι ανακοινώσεις τους μαραναν. 

Δεν έχει κουμπάκι για κλάμα οπότε βάζουμε το γελακι.αν είχε για γέλια και για κλάματα μαζί θα φοριόταν πολύ...😉

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αναφέρω και εγώ, αν δεν ειπώθηκε κάτι πιο πριν, οτι μια Strix που πρόλαβα πριν 3 μέρες νομίζω ξανα ίδια μήνυμα απο Αμαζον οτι πρέπει να κάνουν ακύρωση.. Και αυτό ηταν και το τελευταίο μήνυμα μου στο τοπικ αυτό 😛 Amd is my friend now. 

  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, valantis123 είπε

Κανενας στη Γερμανία να μας πάρει καμια κάρτα απο alternate... δε στέλνουν οι κουφάλες της 3080 Ελλαδα λένε... 😥

Έχουνε ξεσκιστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, valantis123 είπε

Κανενας στη Γερμανία να μας πάρει καμια κάρτα απο alternate... δε στέλνουν οι κουφάλες της 3080 Ελλαδα λένε... 😥

Ουτε αυτοι ειναι φθηνοι παντως.

Βλεπω την Aorus Master αμεσα διαθεσιμη μεν,αλλα 1000ευρω τιμη με 16% ΦΠΑ και χωρις μεταφορικα δε.

προσωπικα εχασα καθε ελπιδα για 3080 οταν ειδα το Amazon εχτες ή προχτες να πουλαει 1000ευρω την Strix 3080(πωλητης το ιδιο το amazon).

Ειναι κατα τα αλλα που μονο τα εδω Ελληνικα μαγαζια εχουν αυτες τις τιμες και οι αλλοι στο εξωτερικο πουλανε σε MSRP τιμες,και βαζουν 1αστερι στο skroutz ....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ναι εννοειται και οι τιμές έξω ενα χάλι δε το συζηταμε. Αλλα τώρα με lockdown ζορίζουν τα πράγματα και βάζουμε το χέρι ποιο βαθιά στην τσέπη... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...