Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, DIM1000 είπε

Παιδες αυτη η υλοποιηση τι λεει? Δεν εχω αποψη απο evga.

https://www.evga.com/products/product.aspx?pn=10G-P5-3897-KR

Η FTW3 ειναι η κορυφαια υλοποιηση της EVGA. ΕΙχα την αντιστοιχη 2080 Ti. Aπλα κορυφη!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, tommy^ είπε

Η FTW3 ειναι η κορυφαια υλοποιηση της EVGA. ΕΙχα την αντιστοιχη 2080 Ti. Aπλα κορυφη!

Επειδή είμαι απο χωριό,  αν παραγγείλω απο το site της evga , τα 810$ είναι 685 ευρώ,  αλλά με μεταφορικά και τελωνεία  κτλ πόσο θα μου έρθει συνολικά? 

685 +24% ΦΠΑ =850 + 50(περιπου) μεταφορικά γύρω στο 900αρικο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, lef80 είπε

Επειδή είμαι απο χωριό,  αν παραγγείλω απο το site της evga , τα 810$ είναι 685 ευρώ,  αλλά με μεταφορικά και τελωνεία  κτλ πόσο θα μου έρθει συνολικά? 

685 +24% ΦΠΑ =850 + 50(περιπου) μεταφορικά γύρω στο 900αρικο??

https://eu.evga.com/products/productlist.aspx?type=0&family=GeForce+30+Series+Family&chipset=RTX+3080

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, lef80 είπε

Επειδή είμαι απο χωριό,  αν παραγγείλω απο το site της evga , τα 810$ είναι 685 ευρώ,  αλλά με μεταφορικά και τελωνεία  κτλ πόσο θα μου έρθει συνολικά? 

685 +24% ΦΠΑ =850 + 50(περιπου) μεταφορικά γύρω στο 900αρικο??

evga.com δε στέλνει EU, από EVGA EU μόνο το οποίο θα λειτουργήσει απο το νέο έτος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, FeelsBadMan είπε

evga.com δε στέλνει EU, από EVGA EU μόνο το οποίο θα λειτουργήσει απο το νέο έτος.

Τι εννοεις θα λειτουργησει απο το νεο ετος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lef80 είπε

Επειδή είμαι απο χωριό,  αν παραγγείλω απο το site της evga , τα 810$ είναι 685 ευρώ,  αλλά με μεταφορικά και τελωνεία  κτλ πόσο θα μου έρθει συνολικά? 

685 +24% ΦΠΑ =850 + 50(περιπου) μεταφορικά γύρω στο 900αρικο??

κι αν εστελνε και την επαιρνες απο αμερικα σε δολαρια θα εδινες κι ενα νεφρο σε τελωνειο και εκτελωνισμο μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, spyrage είπε

κι αν εστελνε και την επαιρνες απο αμερικα σε δολαρια θα εδινες κι ενα νεφρο σε τελωνειο και εκτελωνισμο μετα...

Θα πήγαινε πάνω από 900 -1000 δλδ ?

Μόνο το φπα δεν πληρώνεις? Ο εκτελωνισμος ποσο μπορει να κάνει? Φανταζομαι εξαρταται απο την αξια του αντικειμενου (?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω ειναι γκριζες οι περιοχες νομιζω οτι αμειβονται σχετικα πολλα για την πραξη τους, σιγουρα θα εχει να κανει με το αντικειμενο και την τιμη, και δεν μπορεις να ξερεις ακριβως, αν καποιος γνωριζει περισσοτερα ας δωσει τα φωτα του, παντως το εχουνε κανει πιο ακριβο (απο οτι εδω τελικά) και ασυμφορο να παιρνεις απο εκτος ΕΕ, οτιδηποτε πανω απο 22ε...:(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, lef80 είπε

Θα πήγαινε πάνω από 900 -1000 δλδ ?

Μόνο το φπα δεν πληρώνεις? Ο εκτελωνισμος ποσο μπορει να κάνει? Φανταζομαι εξαρταται απο την αξια του αντικειμενου (?)

+ εξοδα εκτελωνιστη (DHL/UPS χρεωνουν πολλα, καλυτερα μεταφορικη που συνεργαζεται με ελτα) + τελωνειακους δασμους 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, lef80 είπε

Θα πήγαινε πάνω από 900 -1000 δλδ ?

Μόνο το φπα δεν πληρώνεις? Ο εκτελωνισμος ποσο μπορει να κάνει? Φανταζομαι εξαρταται απο την αξια του αντικειμενου (?)

δεν αξίζει. Έχω και εγώ φίλο Miami που θα μπορούσε να μου στείλει μέσω μεταφορικής. Ακόμα και δώρο να το τυλίξει, το ανοίγουν και πληρώνεις τελωνείο αν είναι σφραγισμένο. Άσε που αν πάθει τίποτα μετά το στέλνεις πίσω USA

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...