Προς το περιεχόμενο

Microsoft Flight Simulator 2020 [PC]


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στον χειρισμό του αεροσκαφους ειναι πιο ρεαλιστικο ???? ή μου φαινεται ???  με το Α320 που εχω κανει απειρες πτησεις με το fsx ,  με ξένισε στις αντιδρασεις

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, george kesoglu είπε

στον χειρισμό του αεροσκαφους ειναι πιο ρεαλιστικο ???? ή μου φαινεται ???  με το Α320 που εχω κανει απειρες πτησεις με το fsx ,  με ξένισε στις αντιδρασεις

ελπιζω φιλε μου να περασες αυτους τους τους drivers . Eιναι κοδικοποιημενοι για το FS 2020 .

https://www.guru3d.com/files-details/geforce-452-06-whql-driver-download.html

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 εδω απο οτι διαβασα συμβαινει σε πολλους αυτο και οχι λογω specs οπως γραφουν ορισμενοι αδαεις .... δυστηχως δεν μπορω να το τεσταρω ειμαι στο νοσοκομειο κλινηρης ... για ριχτε μια ματια σε οσους εχετε θεματα ! 

Επεξ/σία από giorgoskav
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
29 λεπτά πριν, giorgoskav είπε
δυστηχως δεν μπορω να το τεστατρω ειμαι στο νοσοκομειο κλινηρης ...

1) Περαστικά!
2) Άσε το PC για τώρα και το πιάνεις μετά. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

1) Περαστικά!
2) Άσε το PC για τώρα και το πιάνεις μετά. :P

Σε ευχαριστώ πολύ η αλήθεια είναι ότι το περίμενα πως και πως και με βρήκαν αλλά εμείς σχεδιάζουμε οι θεοί γελάνε ! Τουλάχιστον γράψτε εντυπώσεις να βλέπουμε κι εμείς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, giorgoskav είπε

Σε ευχαριστώ πολύ η αλήθεια είναι ότι το περίμενα πως και πως και με βρήκαν αλλά εμείς σχεδιάζουμε οι θεοί γελάνε ! Τουλάχιστον γράψτε εντυπώσεις να βλέπουμε κι εμείς 

Τι έπαθες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα crash έφαγα εχθές και την ώρα που έγινε άνοιξα το gamepad του 360 αν σχετίζονταν με αυτό δεν ξέρω, γενικά δεν ξανα είδα crash μετά. Με Nvidia 1060 & 451.67 drivers μια χαρά βλέπω πάει το παιχνίδι με medium/hi settings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/8/2020 στις 1:00 ΜΜ, newlynx είπε

 Καλύτερα κάνε δοκιμή μέσω  xbox game pass. 

 

Ωραίος, και έψαχνα λόγο να κάνω re-new το xbox game pass! ΥΓ: Μην κάνετε αγορά μέσω του M$ Store, σε πετάει στο Ultimate pass που κοστίζει 12Ε, από browser κανονικά ή προσφορά για το 1Ε/ τον πρώτο μήνα. Δεν ξέρω πώς, αλλά με ξανά χρέωσε μόνο 1Ε... :P
Το πρώτο gb του launcher το κατέβασε πολύ γρήγορα, το 91.36gb update από μέσα μου φαίνεται ότι έχει αρκετά χαμηλή ταχύτητα...

Έχω να παίξω οποιοδήποτε FS από εποχή FSX μάλλον το 2007, από τα gameplay videos που έχω δει, το game φαίνεται φανταστικό! Fingers crossed μέχρι να κατέβει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας καλός μοχλός (joystick) η κανένα σετ που να αξίζει ώστε να μάθουμε να πετάμε χειροκίνητα ; Ήδη έχω μάθει το Α320neo, ανοίγω διακόπτες, ξεκινάω μηχανές, συνομιλία με το κέντρο ελέγχου κτλ. Αρκετά εύκολο μπορώ να πω ακόμα και για εμάς τους καινούργιους στον χώρο. Προς το παρόν βολεύομαι με Πληκτρολόγιο, ποντίκι και controller αλλά θέλω το κάτι παραπάνω... για πείτε όσοι ξέρετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Dev1l είπε

Κανένας καλός μοχλός (joystick) η κανένα σετ που να αξίζει ώστε να μάθουμε να πετάμε χειροκίνητα ; Ήδη έχω μάθει το Α320neo, ανοίγω διακόπτες, ξεκινάω μηχανές, συνομιλία με το κέντρο ελέγχου κτλ. Αρκετά εύκολο μπορώ να πω ακόμα και για εμάς τους καινούργιους στον χώρο. Προς το παρόν βολεύομαι με Πληκτρολόγιο, ποντίκι και controller αλλά θέλω το κάτι παραπάνω... για πείτε όσοι ξέρετε...

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/e-sports-accessories/gaming-controllers/thrustmaster-tca-officer-pack-airbus-edition_3532038 για δες αυτόν, φαίνεται πολύ αξιόλογος

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, Dev1l είπε

Κανένας καλός μοχλός (joystick) η κανένα σετ που να αξίζει ώστε να μάθουμε να πετάμε χειροκίνητα ; Ήδη έχω μάθει το Α320neo, ανοίγω διακόπτες, ξεκινάω μηχανές, συνομιλία με το κέντρο ελέγχου κτλ. Αρκετά εύκολο μπορώ να πω ακόμα και για εμάς τους καινούργιους στον χώρο. Προς το παρόν βολεύομαι με Πληκτρολόγιο, ποντίκι και controller αλλά θέλω το κάτι παραπάνω... για πείτε όσοι ξέρετε...

Πάρε ένα μεταχειρισμένο logitech 3dpro 20-30ε ή καινούριο κάπου στα 50ε. Δεν θες τίποτα παραπάνω

 

Επεξ/σία από UpToDate_
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...