Προς το περιεχόμενο

Αφυγραντήρας - Ιονιστής Kullhaus Qualis Ion 20l @Public-199€


ALEXADER_M

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Ξέρει κανείς σε πιο σημείο βρίσκεται το αισθητήριο υγρασίας ,( παρεπιπτόντως τον έχω παραγγείλει)

σε όλους βρίσκεται στην πλάτη, από εκεί που μπαίνει αέρας, δίπλα στο στοιχείο του εξατμιστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/11/2019 στις 10:53 ΠΜ, ALEXADER_M είπε

Συγκριτικά με skroutz και bestprice φαίνεται να μην έχει ξαναπαίξει σε αυτή την τιμή και σε συνδυασμό με τις σχεδόν 5/5 αξιολογήσεις με ψήνει άγρια.

Απ'ότι λένε εδώ, οι αξιολογήσεις του Kullhaus στο Skroutz φαίνονται fake...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, mic2mic είπε

Απ'ότι λένε εδώ, οι αξιολογήσεις του Kullhaus στο Skroutz φαίνονται fake...

Ναι το εχω διαβασει κι εγω και οχι μονο για τους Kullhaus αλλα και για αλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο φίλο που έχει μηχάνημα της συγκεκριμένης εταιρείας μπορώ να σας πω οτι έχει μείνει απολυτα ικανοποιημένος,και η χρήση του είναι σε νησί με μεγάλα επιπεδα υγρασίας.Νομίζω έχουν σελίδα στο fb οπου εκει θα πάρετε μια εικόνα απο τα σχ΄λια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον εχω εδω και 2 μηνες. Καμμια επαφη με τον προηγουμενο invertor eva pro. Εχω αλλαξει 3 μεχρι τωρα και ειναι ο μονος που δεν ακους κομπρεσορα παρα μονο φτερωτη με μηδενικο θορυβο συντονισμου πλαστικων. Τσεκαρισμενος με μετεορολογικο σταθμο απολυτα ακριβεις μετρησεις υγρασιας. Σε σχεση με τους προηγουμενους μερα νυχτα. Παροτι σχετικα στεγνο σπιτι μιας και απο τελη Σεπτεμβρη που αλλαξα τον inventor και τα 2 λιτρα που τραβουσε το 24ωρο, με εβαλε σε κακο μπελα να αδειαζω τον 4λιτρο καδο 2,5 φορες τη μερα. :P Πανευκολο στεγνωμα σε δωματιο 12 τμ, μεσα σε 6 ωρες απο τις 13-15 που ηθελε ο inventor.

Με διαφορα η καλυτερη αγορα που εκανα φετος, πληρωμενος στα 250 επι τι ευκαιρια. Κaι 300 να ζητουσε παλι θα τα εδινα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/11/2019 στις 12:14 ΜΜ, rigani είπε

'Έχω τον Meaco DD8L με ζεόλιθο περίπου 3 χρόνια. Τον χειμώνα τον δουλεύω πάρα πολύ κάθε μέρα. Επειδή διάβασα για τα πλαστικά των άλλων και έχοντας εμπειρία από φίλους με Delonghi, Invertor κτλ. ένα έχω να πω για τον Meaco. Δουλεύει ΑΚΡΙΒΩΣ με την ίδια απόδοση και θόρυβο όπως την πρώτη μέρα που τον αγόρασα. Τα πλαστικά του είναι άριστης ποιότητας με μεγάλη ελαστικότητα και αν θυμάμαι καλά είναι κατασκευασμένος στην Αγγλία (σύμφωνα με τον αντιπρόσωπο).

Δεν υπάρχει τίποτα πιο εκνευριστικό από το να τρίζει ο αφυγραντήρας και να μην τον δουλεύεις ανεξάρτητα από το αν αποδίδει 

MEACO DB8L και εγώ, εγγύηση !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα κι εγω πριν 10 μερες τον kullhaus 20λιτρο στα 238 απο σκρουτζ.
Δεν ειχα παλιοτερα αλλον αφυγραντηρα για να μπορω να συγκρινω αποδοση,αλλα η αληθεια ειναι οτι ειναι αθορυβος,ντιζαινατος,κανει πολυ καλη δουλεια αποσο νιωθω,και ριχνει πολυ γρηγορα τα επιπεδα της υγρασιας μεσα στο σπιτι...
Θεωρω οτι εκανα μια σχεδον τελεια αγορα και η αξιολογηση μου δεν ειναι fake!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, touristas1985 είπε

199euro μου εμφανίζει εμένα.....

αξίζει σε αυτά τα χρήματα; ή υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...