Προς το περιεχόμενο

Αφυγραντήρας - Ιονιστής Kullhaus Qualis Ion 20l @Public-199€


ALEXADER_M

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγκριτικά με skroutz και bestprice φαίνεται να μην έχει ξαναπαίξει σε αυτή την τιμή και σε συνδυασμό με τις σχεδόν 5/5 αξιολογήσεις με ψήνει άγρια.

Γνώμη από κάποιον γνώστη; 

https://www.public.gr/product/afygrantiras-ionistis-kullhaus-qualis-ion-20l/prod10102861pp/

https://www.skroutz.gr/s/16121799/Kullhaus-Qualis-20L-Ion.html?keyphrase=Αφυγραντήρας+-+Ιονιστής+Kullhaus+Qualis+Ion+20l

https://www.bestprice.gr/item/2155428630/kullhaus-qualis-20l.html?seq=1

 

Επεξ/σία από ALEXADER_M
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

16 λεπτά πριν, ALEXADER_M είπε

Συγκριτικά με skroutz και bestprice φαίνεται να μην έχει ξαναπαίξει σε αυτή την τιμή και σε συνδυασμό με τις σχεδόν 5/5 αξιολογήσεις με ψήνει άγρια.

Γνώμη από κάποιον γνώστη; 

https://www.public.gr/product/afygrantiras-ionistis-kullhaus-qualis-ion-20l/prod10102861pp/

https://www.skroutz.gr/s/16121799/Kullhaus-Qualis-20L-Ion.html?keyphrase=Αφυγραντήρας+-+Ιονιστής+Kullhaus+Qualis+Ion+20l

https://www.bestprice.gr/item/2155428630/kullhaus-qualis-20l.html?seq=1

για μενα καλυτερα τον inventor eva 2 pro αλλιως σε πιο οικονομικη κατανάλωση toyotomi ZEN TDE-16DTI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, paragontikos είπε

για μενα καλυτερα τον inventor eva 2 pro αλλιως σε πιο οικονομικη κατανάλωση toyotomi ZEN TDE-16DTI

τσέκαρα τον EVA II PRO αλλά με προβληματίζει που σχεδόν οι περισσότερες κριτικές αναφέρουν οτι συντονίζουν τα πλαστικά όταν είναι σε λειτουργία 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, paragontikos είπε

για μενα καλυτερα τον inventor eva 2 pro αλλιως σε πιο οικονομικη κατανάλωση toyotomi ZEN TDE-16DTI

Επειδή και εγώ ψάχνω, πες κάτι παραπάνω γιατί προτείνεις τον άλλον και τι μειονέκτημα υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, terry308 είπε

διαβάστε ή κάντε αναζήτηση στο θέμα των αφυγραντηρων 

 439 σελίδες είναι μόνο 

Το θέμα είναι αν κάτσουμε και διαβάσουμε 400 σελίδες την φάγαμε την μέρα , αν έχεις κάποια πληροφορία παραπάνω πες δύο τρία πράγματα να καταλάβω. Γιατί και εγώ είναι στο τσακ να τον παραγγείλω αλλά δεν διαφημίζεται πολύ σαν αφυγραντήρας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, ALEXADER_M είπε

τσέκαρα τον EVA II PRO αλλά με προβληματίζει που σχεδόν οι περισσότερες κριτικές αναφέρουν οτι συντονίζουν τα πλαστικά όταν είναι σε λειτουργία 

αυτο το γραφουν στους μισους αφυγραντηρες γενικα,

επισης εχω δει στον ιδιο αφυγραντηρα ο ενας να γραφει δε τριζει καθολου και ο αλλος οτι κανει χαμο

γενικα οτι εχει να κανει με θορυβο-τριξιμο ισως ειναι λιγο υποκειμενικο καποιες φορες, για μενα μπορει ενα ποσοστο θορυβου να ειναι κομπλε και για αλλον να κανει φασαρια

8 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Επειδή και εγώ ψάχνω, πες κάτι παραπάνω γιατί προτείνεις τον άλλον και τι μειονέκτημα υπάρχει;

προσωπικα εχω καταληξει στον toyotomi λογο καταναλωσης και στο οτι εμπιστευομαι τη συγκεκριμενη εταιρεια στον τομεα αυτο

τον inventor τον εχει φιλος μου και ειναι πολυ ευχαριστημενος για τη δουλεια που κανει καθως εχει αρκετη υγρασια στο σπιτι, επισης εμενα δε μου φανηκε οτι τριζει

Επεξ/σία από paragontikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Το θέμα είναι αν κάτσουμε και διαβάσουμε 400 σελίδες την φάγαμε την μέρα , αν έχεις κάποια πληροφορία παραπάνω πες δύο τρία πράγματα να καταλάβω. Γιατί και εγώ είναι στο τσακ να τον παραγγείλω αλλά δεν διαφημίζεται πολύ σαν αφυγραντήρας.

Εγώ περιμένω καλη τιμή στον Inventor 

ή σε κάποιον άλλον αξιόλογο, το του θέματος με 11€ διαφορά από τον Inventor τον ξεγραφω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, terry308 είπε

Εγώ περιμένω καλη τιμή στον Inventor 

ή σε κάποιον άλλον αξιόλογο, το του θέματος με 11€ διαφορά από τον Inventor τον ξεγραφω

Στο λέω γιατί είχα τον invertor τον eva τον 20l , γι'αυτό ψάχνω να δω τι παίζει με αυτόν;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηρα πριν μερικες μερες εναν μορρις 16100 μονο για τα φιλτρα που ειχε τον ιονιστη και την λαμπα δε τα δουλευω καθως απελευθερωνουν οζον και σου σκιζει τα πρεκια στους πνευμονες ειδικα σε μικρα παιδια.... πριν ειχα εναν μεακο 12λ... ΑΝ ΘΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΓΙΑ ΜΕΧΡΙ 40Τ.Μ. ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΦΙΛΤΡΑ ΚΤΛΠ ΠΑΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΤΟΓΙΟΤΟΜΙ ΖΕΝ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΘΕΣ ΓΟΥΑΙ ΦΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑ.... Η ΑΓΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΑΦΥΓΡΑΝΤΗΡΕΣ...

 

Υ.Γ. Μετραει αρκετα και η θερμοκρασια στο σπιτι αν ειναι κατω απο 15 πρεπει να πας σε ζεολιθο με αυξημενο ρευμα αρκετα...

Επεξ/σία από nikkoutras
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω οπως ειπα και στο αλλο θεμα πηγα και τους ειδα απο κοντα.

Morris που ειχα παραγγειλει μιλαμε για πλαστικουρα τυπου παιχνιδι jumbo οποτε οτι και να εχει απο χαρακτηριστικα δεν τον παιρνω

 

Inventor φαινεται μια χαρα κατασκευη καμια σχεση. 

Toyotomi επισης απλα εχει ενα πολυ μεγαλο κατ εμε μειονεκτημα οτι δεν εχει οθονη μετρησης υγρασιας!!!

Εγω αν δεν παιξει καμια προσφορα τεινω σ αυτπν του θεματος τον Kullhaus φαινεται πολυ καλη κατασκευη και οτι καλυτερο εχω δει απο design

Επεξ/σία από touristas1985
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Έχω τον Meaco DD8L με ζεόλιθο περίπου 3 χρόνια. Τον χειμώνα τον δουλεύω πάρα πολύ κάθε μέρα. Επειδή διάβασα για τα πλαστικά των άλλων και έχοντας εμπειρία από φίλους με Delonghi, Invertor κτλ. ένα έχω να πω για τον Meaco. Δουλεύει ΑΚΡΙΒΩΣ με την ίδια απόδοση και θόρυβο όπως την πρώτη μέρα που τον αγόρασα. Τα πλαστικά του είναι άριστης ποιότητας με μεγάλη ελαστικότητα και αν θυμάμαι καλά είναι κατασκευασμένος στην Αγγλία (σύμφωνα με τον αντιπρόσωπο).

Δεν υπάρχει τίποτα πιο εκνευριστικό από το να τρίζει ο αφυγραντήρας και να μην τον δουλεύεις ανεξάρτητα από το αν αποδίδει 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...