Προς το περιεχόμενο

Hellas Direct ασφάλεια αυτοκινήτου 30% έκπτωση


funkopop

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από 25/11-2/12 για όλα τα συμβόλαια που διαρκούν από 90 μέρες και πάνω με τον κωδικό BF2019 έχετε 30% έκπτωση στο συμβόλαιό σας 

*Μου ήρθε στο mail σαν προσφορά για ανανέωση συμβολαίου,δοκιμάστηκε και σε άλλο αμάξι της οικογένειας και δουλεύει κανονικά.

9071FE63-A4A0-438B-B4EB-097F30D77F70.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν χρειάζεται link πατά Hellas direct στο google βάλε στοιχεία και τον κωδικό προσφοράς και έτοιμος!!!!

Μπυ έκατσε τέλεια πάντως! Τώρα είναι να κάνω ασφάλεια. 1 χρόνος 166€ με θραύση και οδική! Στην ίδια ασφαλιστική πριν τρεις μήνες που έψαξα έβγαινε γύρο στα 210€

Επεξ/σία από alexhs gk
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, greengr21 είπε

Link και τιμή μάστορα δεν έχει η προσφορά; 

Δεν βρήκα κάτι, αναφέρω μου ήρθε στο mail η προσφορά. Ας δεν είναι οκ το τοπικ ,ας κλειδώσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ChrisN.S. είπε

αν η ασφάλειά μας λήγει όμως μετά το διάστημα της προσφοράς μετά τις 2/12 δεν υπάρχει δυνατότητα ανανέωσης από τώρα.

Στο αυτοκίνητο που ανανέωσα εγώ με τον συγκεκριμένο κωδικό η ασφάλεια ήταν κανονικά για ανανέωση στις 6/12 .Το δέχτηκε κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά η hellas την βρήκα μέσω insurance market, έκλεισα με οδική και θραύση 152€ από 220€ νομίζω αρχική ενώ η 2η φθηνότερη ήταν στα 190€. Προσπάθησα και για της κοπέλας μου το αμάξι που λήγει τέλος Γενάρη, αλλά δέχεται μέχρι 25/12.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα και εγώ από 252€ σε 176€ ετήσια ασφάλεια αυτοκινήτου με οδική, νομική προστασία και κάλυψη πυρός κλπ. Προσωπικά για τις ίδιες παροχές δεν έβρισκα κάτω από 250€ πουθενά (Anytime, insurancemarket κ.λ.π.). 

Επεξ/σία από th_nikos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηταν καλο κατι τετοιες προσφορες να λενε στο αρχικο post αναλυτικα τις τιμες που ειχαν πριν και ποσο εχουν τωρα και αλλα στοιχεια ωστε να ξερει ο καθενας τι βλεπει και που ειναι ξεκαθαρα η προσφορα.

Διαφορετικα θα μπαινει οποιος θελει θα ανοιγει ενα θεμα και τελος.

Μπορει καποιοι να το κανουν επιτηδες για να παρουν κλικ(φυσικα δεν αναφερομαι στο προσωπο του ts) και να δουμε 100 τετοια θεματα.

  • Confused 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Θα ηταν καλο κατι τετοιες προσφορες να λενε στο αρχικο post αναλυτικα τις τιμες που ειχαν πριν και ποσο εχουν τωρα και αλλα στοιχεια ωστε να ξερει ο καθενας τι βλεπει και που ειναι ξεκαθαρα η προσφορα.

Διαφορετικα θα μπαινει οποιος θελει θα ανοιγει ενα θεμα και τελος.

Μπορει καποιοι να το κανουν επιτηδες για να παρουν κλικ(φυσικα δεν αναφερομαι στο προσωπο του ts) και να δουμε 100 τετοια θεματα.

Μα υπολογίζεται ανάλογα με το τι αμάξι έχεις,ποιάς χρονιάς είναι και τι πακέτο θα βάλεις.Επομένως πως να μπει προηγούμενη τιμή;!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, funkopop είπε

Μα υπολογίζεται ανάλογα με το τι αμάξι έχεις,ποιάς χρονιάς είναι και τι πακέτο θα βάλεις.Επομένως πως να μπει προηγούμενη τιμή;!

Μιλαω γενικοτερα γιατι μπορει να μπουνε αλλα 10 ατομα εδω μεσα και να ανοιξουν 10 διαφορετικα θεματα για διαφορετιικη ασφαλεια.

Αυτο δεν σημαινει οτι ολα τα θεματα ειναι και προσφορες αλλα ταυτοχρονα ειναι διαφημιση για ολους.

Την διαφορα της τιμης το λεω με την εννοια οτι αν υπαρχει καποιος τροπος να τσεκαριστει απο πριν.Οτι η τιμη π.χ. ηταν 10 και τωρα ειναι 5 γιιατι μπορει καποιος να πει οτι απλα το εβαλαν ετσι και οι τιμες παραμενουν ιδιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, HERTHAN είπε

Μιλαω γενικοτερα γιατι μπορει να μπουνε αλλα 10 ατομα εδω μεσα και να ανοιξουν 10 διαφορετικα θεματα για διαφορετιικη ασφαλεια.

Αυτο δεν σημαινει οτι ολα τα θεματα ειναι και προσφορες αλλα ταυτοχρονα ειναι διαφημιση για ολους.

Την διαφορα της τιμης το λεω με την εννοια οτι αν υπαρχει καποιος τροπος να τσεκαριστει απο πριν.Οτι η τιμη π.χ. ηταν 10 και τωρα ειναι 5 γιιατι μπορει καποιος να πει οτι απλα το εβαλαν ετσι και οι τιμες παραμενουν ιδιες.

Αν κάποιος μπορεί να το υπολογίσει αυτό ας το αναφέρει...Δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω σε αυτό το κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, funkopop είπε

Στο αυτοκίνητο που ανανέωσα εγώ με τον συγκεκριμένο κωδικό η ασφάλεια ήταν κανονικά για ανανέωση στις 6/12 .Το δέχτηκε κανονικά

Δεν μπορούμε να σου δώσουμε προσφορά. Κάλεσέ μας στο 212 222 9999.

Το τωρινό συμβόλαιο λήγει 28/1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...