Προς το περιεχόμενο

Hellas Direct ασφάλεια αυτοκινήτου 30% έκπτωση


funkopop

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω τσεκάρει και έχει την ίδια αρχική τιμή με το συμβόλαιο που έκανα πριν 6 μήνες, 128€ τότε 128€ και τώρα (90€ με τον κωδικό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, ChrisN.S. είπε

Δεν μπορούμε να σου δώσουμε προσφορά. Κάλεσέ μας στο 212 222 9999.

Το τωρινό συμβόλαιο λήγει 28/1

Ανέφερε και κάποιος από τα παιδιά πιο πάνω ότι δεν δέχεται το κουπόνι για ανανεώσεις Ιανουαρίου 🤷🏼‍♀️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και κάτι που ίσως ενδιαφέρει κάποιον, η hellas direct νομίζω δεν έχει φροντίδα ατυχήματος (αυτό που έρχονται και κάνουν καταγραφή του συμβάντος), όλη την διαδικασία την κάνεις μόνος σου.
Ήθελα να κάνω και εγώ ασφάλεια εκεί αλλά δεν μου άρεσε αυτό και ίσως είναι και ένας από τους λόγους που είναι πιο οικονομικά τα συμβόλαια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, funkopop είπε

Ανέφερε και κάποιος από τα παιδιά πιο πάνω ότι δεν δέχεται το κουπόνι για ανανεώσεις Ιανουαρίου 🤷🏼‍♀️

απο αυριο μου απαντησαν θα δεχεται

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τραγικη εταιρεια, θυμαμαι ειχα παρει τηλεφωνο προ χρονων για να μου βγαλουν πακετο και επειδη το αυτοκινητο μου ειναι καμπριο με υφασματινη οροφη και τουρμπο ΔΕΝ εδιναν μικτη γιατι το θεωρουσαν υψηλου κυνδινου.
Καποιοι μου ειπαν οτι τωρα το αλλαξαν και δεχονται και τετοια αυτοκινητα αλλα δεν παιζει ποτε να παω σε εταιρεια που προφανως και δεν εχει το κεφαλαιο που εχουν οι μεγαλες του χωρου.

Επεξ/σία από Salvation81
  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Καποιοι μου ειπαν οτι τωρα το αλλαξαν και δεχονται και τετοια αυτοκινητα αλλα δεν παιζει ποτε να παω σε εταιρεια που προφανως και δεν εχει το κεφαλαιο που εχουν οι μεγαλες του χωρου.

Έχει συγκρίνει τα αποθεματικά τους ή εκτίμηση κάνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, agnostos13 είπε

Έχει συγκρίνει τα αποθεματικά τους ή εκτίμηση κάνεις;

Οταν μια εταιρεια αρνειται να ασφαλισει το αυτοκινητο μου γιατι το θεωρει υψηλου κυνδινου (και δεν εχω και καμια Ferrari ωστε να μιλαμε για ασφαλεια 100-200 χιλιαδες - ασε που με υφασματινη οροφη και τουρμπο υπαρχουν αρκετα εκει εξω) και αλλες οπως Allianz η ακομα και Interamerican δεν εχουν κανενα θεμα εμενα αυτο μου αρκει, δεν ειναι αναγκη να κοιταξω αποθεματικα.

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Salvation81 είπε

Οταν μια εταιρεια αρνειται να ασφαλισει το αυτοκινητο μου γιατι το θεωρει υψηλου κυνδινου (και δεν εχω και καμια Ferrari ωστε να μιλαμε για ασφαλεια 100-200 χιλιαδες - ασε που με υφασματινη οροφη και τουρμπο υπαρχουν αρκετα εκει εξω) και αλλες οπως Allianz η ακομα και Interamerican δεν εχουν κανενα θεμα εμενα αυτο μου αρκει, δεν ειναι αναγκη να κοιταξω αποθεματικα.

Η κάθε ασφαλιστική ασφαλίζει ότι την συμφέρει...
Άλλοι δεν δέχονται να ασφαλίσουν cabrio, άλλοι δεν ασφαλίζουν πολύ παλιά ή πολύ ακριβά αμάξια και άλλοι σου βάζουν ελάχιστη απαλλάγη 1000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Η κάθε ασφαλιστική ασφαλίζει ότι την συμφέρει...
Άλλοι δεν δέχονται να ασφαλίσουν cabrio, άλλοι δεν ασφαλίζουν πολύ παλιά ή πολύ ακριβά αμάξια και άλλοι σου βάζουν ελάχιστη απαλλάγη 1000.

Οχι φιλε, εχω 3 αυτοκινητα ασφαλισμενα στην Allianz και με απαλλαγη 300ε και στα 3 (στο ενα εχω μικτη κιολας). Ενταξει, δινεις κατι τοις παραπανω αλλα εχεις υπευθυνη αντιμετωπιση και αμεση καταβολη χρηματων (πχ για την κουκουλα που μου ειχε χαλασει η Allianz μου εσκασε 3 χιλιαρικα μεσα σε 10 μερες), για εμενα εστω αξιζει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα και εγώ τα σχόλια για την φροντίδα ατυχήματος στο Facebook και πήρα τηλέφωνο να μάθω, μου είπαν ότι δεν γίνεται ατύχημα χωρίς να πάει άτομο για καταγραφή. Κάποιος φίλος που να έχει την εταιρεία εάν μπορεί να μας πει την άποψη του θα βοηθούσε.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sotiriadisc είπε

Διάβασα και εγώ τα σχόλια για την φροντίδα ατυχήματος στο Facebook και πήρα τηλέφωνο να μάθω, μου είπαν ότι δεν γίνεται ατύχημα χωρίς να πάει άτομο για καταγραφή. Κάποιος φίλος που να έχει την εταιρεία εάν μπορεί να μας πει την άποψη του θα βοηθούσε.

ισχυει οτι ερχονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά Φαινόμενα - €300 απαλλαγή

 

Μερική Κλοπή - €75 απαλλαγή

Θραύση Κρυστάλλων (Συνεργάτες ή 25% απαλλαγή)

βλεπω εχει απαλλαγές ενω π.χ. στην anytime αν δεν κανω λαθος δεν υπαρχει καμια απαλλαγή

βέβαια για το αυτοκινήτο μου η ετησια βγαινει ανυτιμε 260 ενω εδω με εκπτωση 185

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, supermarioarv είπε

Φυσικά Φαινόμενα - €300 απαλλαγή

Μερική Κλοπή - €75 απαλλαγή

Θραύση Κρυστάλλων (Συνεργάτες ή 25% απαλλαγή)

βλεπω εχει απαλλαγές ενω π.χ. στην anytime αν δεν κανω λαθος δεν υπαρχει καμια απαλλαγή

βέβαια για το αυτοκινήτο μου η ετησια βγαινει ανυτιμε 260 ενω εδω με εκπτωση 185

Τι ακριβώς σημαίνει απαλλαγή? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ison είπε

Τι ακριβώς σημαίνει απαλλαγή? 

επαθες ζημια 500 θα σε καλυψει το ποσο - την απαλλαγη που θα την πληρωσεις εσυ.

π.χ. αν ειναι φυσικα φαινομενα θα σου δωσει 200 τα 300 θα τα πληρωσεις εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...