Προς το περιεχόμενο

Νέες προσφορές και περισσότερα Data για όλα τα συμβόλαια κινητής Vodafone


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 7/12/2019 στις 12:22 ΜΜ, margaritagr είπε

Εγώ που έχω red δε χρησιμοποιώ ποτέ ουτε το 50% των λεπτών ομιλίας και των sms. Όποτε μπορω να πάω σε φθηνότερο προγράμμα κ παράλληλα να βάλω πακέτο mb και να βγει συνολικά φθηνότερα καλύπτοντας καλύτερα τις ανάγκες μου.

βεβαια το σωστό θα ηταν να γίνει όπως στη κοσμοτε, να διπλασιάσουν τα mb στα υπάρχοντα συμβόλαια 

 

Πότε το έκανε αυτό η Cosmote; Έχω εταιρικό συμβόλαιο και δεν διπλασιάστηκαν τα data. 

Έχουν αφήσει οι εταιρείες να διαρρεύσει ότι αυτό θα γίνει σε λίγες ημέρες. Για να το δούμε. Εκεί είναι το ζουμί.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 7/12/2019 στις 9:15 ΠΜ, jkor είπε

ρε παιδιά συγνώμη για να καταλάβω. Εγώ έχω στη vodafone to  red 1 με 2,7 Gb. Αυτό θα διπλασιαστεί? γιατί από ότι κατάλαβα δεν θα γίνει τίποτα με τα υπάρχοντα συμβόλαια. Για κοροιδία μου φαίνεται αλλά θα περιμένω μέχρι τις 16/12 για να δούμε

Δεν θα διπλασιαστεί. Αλλά με 5.90€ έξτρα κάθε μήνα μπορεί να πάει +3GB. Σύνολο 5.7€. 

Δυστυχώς και εμένα δεν με επηρεάζουν οι μειώσεις. Βέβαια ήδη δίνω ~2.8€/GB το οποίο είναι αρκετά χαμηλό. Δίνω 10€ για 3.6 GB. Αν θέλω να πάω +1.2 GB πρέπει να δώσω +10€. Οπότε στα 4.8 GB θα πληρώνω ~4.2€/GB. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/12/2019 στις 7:28 ΜΜ, Ihavetheanswers είπε

Δεν θα διπλασιαστεί. Αλλά με 5.90€ έξτρα κάθε μήνα μπορεί να πάει +3GB. Σύνολο 5.7€. 

Δυστυχώς και εμένα δεν με επηρεάζουν οι μειώσεις. Βέβαια ήδη δίνω ~2.8€/GB το οποίο είναι αρκετά χαμηλό. Δίνω 10€ για 3.6 GB. Αν θέλω να πάω +1.2 GB πρέπει να δώσω +10€. Οπότε στα 4.8 GB θα πληρώνω ~4.2€/GB. 

Μάλιστα, το είχα φανταστεί ότι θα ήταν κάπως έτσι. Και έτσι  είναι όλοι ευχαριστημένοι. Και το καρτέλ που δεν έδωσε τίποτα επί της ουσίας αλλά και οι κυβερνώντες που έδωσαν φτηνό ιντερνετ  στο πόπολο. Ε ρε κοροιδία που πέφτει στους ιθαγενείς του Ελλαδιστάν.

Επεξ/σία από jkor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...