Προς το περιεχόμενο

moneysafe απατη;;; τι γινεται;


jimmyboyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 7/3/2020 στις 8:30 ΜΜ, bluesattack είπε

Θα ρωτησω κατι ασχετο

Βρηκα παραπεταμενη μια moneysafe (ουτε που θυμαμαι γιατι την ειχα πηρα, ισως για κανα στοιχημα αλλα βαρεθηκα να ασχοληθω ) που ληγει σε λιγο καiρο.Ο κωδικος που δινουν στα περιπτερα , οχι καρτα, wallet και τετοια

Αυτo το ματζαφλαρι που μπορει να χρησιμοποιηθει ? Μπορει να φορτωθει σε κανα paypal ? H για αγορα σε site (κανα streaming) για να μην παει τζαμπα το 10ευρο ?

Φιλε βρηκες ακρη; Εγω εχω μια instakasa βγηκε καταλαθος αντι φια paysafe γνωριζεις που μπορω να την χρησιμοποιησω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 μήνες μετά...

όπως τελικά μετά από τόσο καιρό αποδείχτηκε όλοι όσοι έγραφαν εδώ μέσα ότι πήραν χρήματα..ΗΤΑΝ ΜΟΥΦΑ από την μανεσειφ υπαληλοι...κανείς δεν πήρε τα χρήματα του..τα φάγανε σε ολους

 

τώρα..έχει κάνει κάποιος verification me video stin twiga? στελουν τα 100 ευρω αν τα φορτωσεις σε λογαριασμο μετα;; γιατι εδω και 3 μηνες...κανουν οτι καναν και στην μανεισειφ..κρατανε τα λεφτα...αληθεια αγοραζει κανεις ακομα moneysafe/twiga?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απαντω σε ερωτηση για το βιντεο ,εγω και ο αδερφος μου καναμε το κλασικο βιντεο που ζηταει με σελφι και ταυτοτητα και πηρα τα λεφτα σχετικα γρηγορα εγω, ο αδερφος μου μετα απο πολλους μηνες και απειρα εμαιλ ..αλλα μονο τα λεφτα που ειχαμε στο wallet τα λεφτα της καρτας δεν τα δινουν λενε απευθυνθητε στην moorward ltd κτλπ εστειλα σε ολους αυτους μου λενε δεν εχουμε εμεις τα λεφτα σας αλλα οι twiga ucs limited ktlp ..μετα την πληρωμη ,μου κλεισαν και το λογαριασμο εντελως....αυτα με την twiga..

απο την μονευσαφε δεν πηρα ουτε ενα ευρω μετα απο απειρα εμαιλ το ιδιο και τα λεφτα που ανεβασα στην upay δεν πηγαν ποτε. το site της μονευσαφε εκλεισε οπως και το εμαιλ πια δεν ισχυει αυτα τα λεφτα νομιζω τα χασαμε δυστηχως μακαρι να αλλαξει κατι..

αυτα ελπιζω να βοηθησα..

Opera Στιγμιότυπο_2022-02-02_003504_outlook.live.com.png

Opera Στιγμιότυπο_2022-02-02_003916_outlook.live.com.png

Επεξ/σία από gopro30
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...