Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

30 λεπτά πριν, SergioX είπε

Ναι,το γνωρίζω.Μου έχει λήξει και μου κάνουν προσφορά ανανέωσης με 1 ευρώ.Βλέπω όμως τις παραπάνω μετατροπές και αναρωτιέμαι μήπως παίρνω λίγους μήνες ultimate με την μετατροπή της gold.

Ότι σου γράφει ο @d_gkal από επάνω 

 

οι μετατροπές που βλέπεις ισχύουν αν βάλεις gold σε ενεργή ultimate.

Εσένα από τη στιγμή που έχει λήξει η ultimate, βάζεις κανονικά gold... Μετά ένα μήνα ultimate και μετατρέπονται ΟΛΟΙ οι μήνες 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πούμε ότι κάποια στιγμή φτάνει η ώρα της λήξης της συνδρομής. Εκεί τι κάνουμε? Μπορούμε για παράδειγμα από τώρα να ανανεώσουμε για ακόμα 2 ή και 3 χρόνια ή πρέπει να λήξει και μετά να κάνουμε ανανέωση? Αυτή τη στιγμή έχω ακόμα ένα έτος υπόλοιπο, απλά ρωτάω εγκυκλοπαιδικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, argate7 είπε

Ας πούμε ότι κάποια στιγμή φτάνει η ώρα της λήξης της συνδρομής. Εκεί τι κάνουμε? Μπορούμε για παράδειγμα από τώρα να ανανεώσουμε για ακόμα 2 ή και 3 χρόνια ή πρέπει να λήξει και μετά να κάνουμε ανανέωση? Αυτή τη στιγμή έχω ακόμα ένα έτος υπόλοιπο, απλά ρωτάω εγκυκλοπαιδικά.

Τώρα που μιλάμε, έχεις τη δυνατότητα και να αφήσεις να λήξει η συνδρομή και να πάρεις την προσφορά με το 1 ευρώ, αλλά και να ανανεώσεις πριν λήξει. Τα βάζεις κάτω, και βλέπεις τι σε συμφέρει τη δεδομένη στιγμή. Στο μέλλον μπορεί να σταματήσει η προσφορά ultimate με 1 ευρώ σε νέες συνδρομές για παράδειγμα. Κοιτάς/συγκρίνεις gift cards φθηνών χωρών κατά προτίμηση, και προχωράς ανάλογα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, spay72 είπε

Επειδή δεν μου δίνει προσφορα 1 ευρω, αν μετά τις gold βάλω ultimate από eneba turk και οχι από xbox live θα υπαρξει θέμα να γινουν ολες ultimate;

Αρκεί να μην είναι trial

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/10/2022 στις 11:00 ΜΜ, spay72 είπε

Επειδή δεν μου δίνει προσφορα 1 ευρω, αν μετά τις gold βάλω ultimate από eneba turk και οχι από xbox live θα υπαρξει θέμα να γινουν ολες ultimate;

γιατι να μπλεξεις για 13 ευρω ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν υπάρχει μπλέξιμο τότε ότι γλυτώνεις καλό είναι.

Τελικά χρησιμοποίησα το one month της microsoft γιατί είχα ένα refund 10 ευρώ

και όλα κάλα για τους επόμενους 20 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα
Απλά ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους έχουν ρωτήσει/απαντήσει σε αυτό το thread.
Μόλις ενεργοποίησα 2Χ12 μήνες από eneba  και redeem με χρήση windscribe , και κανονική αγορά 1 μήνα ultimate και είμαι κομπλε για 2 χρόνια με συνολικό κόστος ~65 ευρώ.
Μόνο το persona 5 royal να τελειώσω έβγαλε τα λεφτά του

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας! 

Νομίζω πως βρήκα πιο απλή μέθοδο για ultimate και στην μισή τιμή.

Στο site allkeyshop πωλούνται μεμονωμένοι μήνες που δεν στακάρωνται με 0,5 ευρώ και τα fees άλλα 0,5.

Άφησα το trial να μου λήξει όπως έπρεπε, εννοείται απενεργοποίησα και την συνδρομή πριν ανανεώσει και αγόρασα το key που σας ανέφερα. Μου ενεργοποίησε άλλον ένα μήνα ultimate ξεκινώντας ξανά συνδρομή την οποία θα ξανά απενεργοποιήσω όταν έρθει η ώρα και ξανά από την αρχή. Αν δεν αλλάξει κάτι στην τιμή που σας αναφέρω βγαίνει κάτι λιγότερο από 12 ευρώ τον χρόνο.

Αγοράστε europe key για να μην μπλέκετε με vpn και από site με καλές κριτικές για αποφυγή προβλημάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Losdo είπε

Καλησπέρα σας! 

Νομίζω πως βρήκα πιο απλή μέθοδο για ultimate και στην μισή τιμή.

Στο site allkeyshop πωλούνται μεμονωμένοι μήνες που δεν στακάρωνται με 0,5 ευρώ και τα fees άλλα 0,5.

Άφησα το trial να μου λήξει όπως έπρεπε, εννοείται απενεργοποίησα και την συνδρομή πριν ανανεώσει και αγόρασα το key που σας ανέφερα. Μου ενεργοποίησε άλλον ένα μήνα ultimate ξεκινώντας ξανά συνδρομή την οποία θα ξανά απενεργοποιήσω όταν έρθει η ώρα και ξανά από την αρχή. Αν δεν αλλάξει κάτι στην τιμή που σας αναφέρω βγαίνει κάτι λιγότερο από 12 ευρώ τον χρόνο.

Αγοράστε europe key για να μην μπλέκετε με vpn και από site με καλές κριτικές για αποφυγή προβλημάτων.

Το πιο πιθανό να ξέρεις είναι, αν πάρεις περισσότερους από έναν κωδικούς, όταν πας να χρησιμοποιήσεις το 2ο κλπ να μην δουλεύει. Οι κωδικοί έχουν ουσία μόνο για άμεση χρήση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...