Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να μην σου έχει την προσφορά με το 1 ευρώ το μήνα(Επειδή το είχες ενεργοποιήσει πρόσφατα), αλλά ακόμα και 13 ευρώ να δώσεις για ένα μήνα ενώ έκανες την ''πατέντα'' για τους υπόλοιπους με Βραζιλία πάλι τους έκλεψες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μια βοήθεια γιατί μάλλον χάνω κάτι.

Μπήκα με tunelbear στο cdkeys και μου βγάζει την 12μηνη R$224.79, το οποίο φαίνεται να ειναι 44,21 ευρώ. Και σας τόσο την βγάζει?

Γιατί εδώ την βγάζει 45,59 (χωρίς vpn)

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-eu-uk-cd-key

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, greg4 είπε

Μια βοήθεια γιατί μάλλον χάνω κάτι.

Μπήκα με tunelbear στο cdkeys και μου βγάζει την 12μηνη R$224.79, το οποίο φαίνεται να ειναι 44,21 ευρώ. Και σας τόσο την βγάζει?

Γιατί εδώ την βγάζει 45,59 (χωρίς vpn)

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-eu-uk-cd-key

42 ευρώ τη βγάζει. Αν προλάβεις γιατί ανεβήκαν λίγο οι τιμές, με 38 ευρώ περίπου βάζεις 12 μηνη gpu Τουρκίας από eneba, αλλιώς πας στα 45 που και πάλι συμφέρει.

Επεξ/σία από gregpec2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, σος!!

Έκανα όλη τη διαδικασία και αγόρασα Gold 12 Months Turkey, την έβαλα κανονικά με VPN μέσω κινητού, αλλά τώρα που πάω στον υπολογιστή (ελληνική ip) να βάλω το Ultimate μου γράφει "αλλάξετε κατάστημα - Αυτή τη στιγμή η συνδρομή σας είναι ενεργοποιημένη σ'άλλη περιοχή".

Τον ήπια???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δουλεύει τίποτα. προσπαθω πόση ώρα με τουρκικο vpn, άλλαξα περιοχή και στο xbox τζίφος! Ό,τι και να κάνω μου λέει ότι είναι διαφορετική η περιοχή μου από τον τρόπο πληρωμής (μέσω paypal)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να βάλεις την τουρκική gold είχες δηλώσει τουρκική διεύθυνση; Αν ναι έκανες λάθος, θέλει μόνο το VPN αλλά τα πραγματικά ελληνικά στοιχεία, μίλα με το support της Microsoft να το φτιάξουν.

Επεξ/σία από thagkol
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά 

Αν κατάλαβα καλά η συνδρομή live gold πουλιέται Ελλάδα στα 60 €.... πχ πλαίσιο...

Αυτή μπορούμε πάλι με τον τρόπο του 1 € να την κάνουμε ultimate και να έχουμε για ένα χρόνο με 60 € ultimate χωρίς μπλεξίματα; ή δεν κατάλαβα τίποτα; 

Με τη Βραζιλία και Τουρκία ουσιαστικά κάνουμε τα 60 € στα 30 ή 40 έτσι;

Επίσης, αυτό ισχύει και μετά η την πρώτη φορά.... θέλω να πω ότι σε ένα χρόνο μπορώ πάλι να παρω live και να την κάνω ultimate; μου φαίνεται λίγο παράξενο για αυτό ρωτάω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, dkarae είπε

Καλησπέρα παιδιά 

Αν κατάλαβα καλά η συνδρομή live gold πουλιέται Ελλάδα στα 60 €.... πχ πλαίσιο...

Αυτή μπορούμε πάλι με τον τρόπο του 1 € να την κάνουμε ultimate και να έχουμε για ένα χρόνο με 60 € ultimate χωρίς μπλεξίματα; ή δεν κατάλαβα τίποτα; 

Με τη Βραζιλία και Τουρκία ουσιαστικά κάνουμε τα 60 € στα 30 ή 40 έτσι;

Επίσης, αυτό ισχύει και μετά η την πρώτη φορά.... θέλω να πω ότι σε ένα χρόνο μπορώ πάλι να παρω live και να την κάνω ultimate; μου φαίνεται λίγο παράξενο για αυτό ρωτάω ...

Οπως τα λες, απο Ελλαδα θα δωσεις 60€ ενω απο Βραζιλια κτλ κτλ 40€ πανω κατω. 
Μετα με το 1€ θα γινουν ολοι οι μηνες game pas ultimate. Οταν ληξει μπορεις να ξανα κανεις το ιδιο αλλα ισως επειδη εχεις κανει μια φορα την προσφορα με το 1€ να ειναι πλεον 13€
Γιαυτο λεμε κατευθειαν 2 ή και 3 χρονια να γλυτωσεις χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα για να αγοράσω παιχνίδι απο το xbox Τουρκίας απλά μπαίνω με vpn το αγοράζω πάω στο redeem με ανοιχτό ακόμα το vpn βάζω τον κωδικό και τέλος??? βρίσκω το elden ring στα 33€

https://www.xbox.com/tr-tr/games/store/elden-ring/9p3j32ctxlrz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, teohokage είπε

καλησπέρα για να αγοράσω παιχνίδι απο το xbox Τουρκίας απλά μπαίνω με vpn το αγοράζω πάω στο redeem με ανοιχτό ακόμα το vpn βάζω τον κωδικό και τέλος??? βρίσκω το elden ring στα 33€

https://www.xbox.com/tr-tr/games/store/elden-ring/9p3j32ctxlrz

Δεν το αγορασεις απευθειας απο το Τουρκικο store , αγοραζεις κωδικο απο κλειδαδικο με region Tουρκιας και το κανεις redeem με VPN/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, solid21 είπε

Δεν το αγορασεις απευθειας απο το Τουρκικο store , αγοραζεις κωδικο απο κλειδαδικο με region Tουρκιας και το κανεις redeem με VPN/

 

ναι καταλαβα το θέμα είναι οτι η τιμές είναι κακές σχεδόν όσο το περνώ και απο Ευρώπης εκτός και αν έχεις κάποιο άλλο site https://www.allkeyshop.com/blog/buy-elden-ring-xbox-series-compare-prices/

Επεξ/σία από teohokage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, teohokage είπε

ναι καταλαβα το θέμα είναι οτι η τιμές είναι κακές σχεδόν όσο το περνώ και απο Ευρώπης εκτός και αν έχεις κάποιο άλλο site https://www.allkeyshop.com/blog/buy-elden-ring-xbox-series-compare-prices/

Ισως να υπαρχει καποια ελλειψη - θα ορκιζομουν οτι το εχω δει κατω απο 30 στο Eneba

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, solid21 είπε

Ισως να υπαρχει καποια ελλειψη - θα ορκιζομουν οτι το εχω δει κατω απο 30 στο Eneba

ε εντάξει δεν το βιάζομαι θα περιμένω για κάτι καλύτερο σε τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...