Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεκα ευρω η τριμηνη ... 
οσοι βαλατε φτηνα ... βαλατε ... 

παιξτε με τουρκια και vpn ειναι απλη διαδικασια και εχει αναφερθει πιο πανω πολλες φορες ... 
image.png.05ae56506843f7693c8908611fb7b83d.pngimage.png.7dcd59560104360af899cbdcc3aa594e.png

Επεξ/σία από dskoul
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπέρα σε όλους,

κατ αρχάς, ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες! κάναμε τη διαδικασία για το ultimate με τις 3μηνες +1 μήνας (global) για τον αδερφό μου ο οποίος δεν ήθελε να παίξει με vpn, βγήκαν οι 4 μήνες στα 10,49€ από eneba. 

Για το δικό μου account σκέφτομαι να κάνω τουρκίας, απλώς έχω λίγο μπερδευτεί.

1ον, στο τέλος της συνδρομής από τουρκία την αφήνω να λήξει. Τα saves και τα παιχνίδια χάνονται αν κάνεις ελληνική μετά ή global ξερω γω?

2ον μπορείς αν έχεις βάλει κλειδιά τουρκίας και τελειώνει ο χρόνος, μπορείς να ανανεώνεις με τριμηνα ultimate από άλλη χώρα  πχ global? ή πρέπει ότι χώρα ξεκινήσεις να το συνεχίσεις μέχρι να λήξει?

Ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δε χάνεται εφόσον συνεχίζεις με τον ίδιο λογαριασμό, αν κάποιος ζει στην Τουρκία και μετά από 3 χρόνια μετακομίσει Ελλάδα κάνει έγκλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, stefstav είπε

καλησπέρα σε όλους,

κατ αρχάς, ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες! κάναμε τη διαδικασία για το ultimate με τις 3μηνες +1 μήνας (global) για τον αδερφό μου ο οποίος δεν ήθελε να παίξει με vpn, βγήκαν οι 4 μήνες στα 10,49€ από eneba. 

Για το δικό μου account σκέφτομαι να κάνω τουρκίας, απλώς έχω λίγο μπερδευτεί.

1ον, στο τέλος της συνδρομής από τουρκία την αφήνω να λήξει. Τα saves και τα παιχνίδια χάνονται αν κάνεις ελληνική μετά ή global ξερω γω?

2ον μπορείς αν έχεις βάλει κλειδιά τουρκίας και τελειώνει ο χρόνος, μπορείς να ανανεώνεις με τριμηνα ultimate από άλλη χώρα  πχ global? ή πρέπει ότι χώρα ξεκινήσεις να το συνεχίσεις μέχρι να λήξει?

Ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων

Τα Saves πάνε με το λογαριασμό xbox. Αν κρατάς το λογαριασμό, κρατάς και τα saves. 

Αν λήξει η συνδρομή, βάζεις ότι συνδρομή θες.

Διάβασε τα 2 πρώτα posts του θέματος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλημερα.Να γινω λιγο κουραστικος....Εχω κανει την συνδρομη +1 ευρω ,εχει ληξει και απο τοτε αγοραζω απο eneba 12μηνη ea play με 15 ευρω και μου την μετατρεπει σε ultimate(νομιζω 2 μηνες).Υπαρχει πιο φθηνος τροπος χωρις να ασχοληθω με αλλαγη vpn ?Ευχαριστω.

21 λεπτά πριν, exoset είπε

Παιδια καλημερα.Να γινω λιγο κουραστικος....Εχω κανει την συνδρομη +1 ευρω ,εχει ληξει και απο τοτε αγοραζω απο eneba 12μηνη ea play με 15 ευρω και μου την μετατρεπει σε ultimate(νομιζω 2 μηνες).Υπαρχει πιο φθηνος τροπος χωρις να ασχοληθω με αλλαγη vpn ?Ευχαριστω.

Διαβασα τα διαφορα ποστ και επειδη δεν υπαρχουν τα χρηματα για 12μηνες συνδρομες ρωταω για τον πιο φθηνο τροπο για 3μηνες η 6μηνες.Δηλαδη συμφερει να βαλω 3 3μηνες gold ή 2 12μηνες ea play?Και για να μην κουραζω με 30 ευρω ποιος ειναι ο πιο συμφερων τροπος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/8/2022 στις 11:49 ΠΜ, exoset είπε

Παιδια καλημερα.Να γινω λιγο κουραστικος....Εχω κανει την συνδρομη +1 ευρω ,εχει ληξει και απο τοτε αγοραζω απο eneba 12μηνη ea play με 15 ευρω και μου την μετατρεπει σε ultimate(νομιζω 2 μηνες).Υπαρχει πιο φθηνος τροπος χωρις να ασχοληθω με αλλαγη vpn ?Ευχαριστω.

Διαβασα τα διαφορα ποστ και επειδη δεν υπαρχουν τα χρηματα για 12μηνες συνδρομες ρωταω για τον πιο φθηνο τροπο για 3μηνες η 6μηνες.Δηλαδη συμφερει να βαλω 3 3μηνες gold ή 2 12μηνες ea play?Και για να μην κουραζω με 30 ευρω ποιος ειναι ο πιο συμφερων τροπος...

https://www.eneba.com/xbox-xbox-live-gold-3-month-xbox-live-key-global

10€ οι 3 μήνες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες για δεύτερη φορά στόκαρα ultimate μέχρι το 2024.Αυτη τη φορά με vpn Τουρκία μου βγήκε 36.40€ οι 8 3μηνες live από eneba και 12.99 η μετατροπή σε ultimate σύνολο 49,39€ μέχρι 18/9/2024.Να ευχαριστήσω ξανά τον sphinxgr για τα τέσσερα χρόνια ultimate με 100€ περιπου!!!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/8/2022 στις 5:24 ΜΜ, angelhatzi είπε

Χθες για δεύτερη φορά στόκαρα ultimate μέχρι το 2024.Αυτη τη φορά με vpn Τουρκία μου βγήκε 36.40€ οι 8 3μηνες live από eneba και 12.99 η μετατροπή σε ultimate σύνολο 49,39€ μέχρι 18/9/2024.Να ευχαριστήσω ξανά τον sphinxgr για τα τέσσερα χρόνια ultimate με 100€ περιπου!!!

Ποιο vpn χρησιμοποιεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.eneba.com/xbox-xbox-live-gold-3-month-xbox-live-key-global

μόλις πήρα 3 κλειδιά και μου βγάζει οτι και τα 3 έχουν ήδη ενεργοποιηθεί

σας έχει τύχει με το συγκεκριμένο;

άνοιξα tickets στο eneba και αναμένω😖

Επεξ/σία από musiccc444
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, musiccc444 είπε

https://www.eneba.com/xbox-xbox-live-gold-3-month-xbox-live-key-global

μόλις πήρα 3 κλειδιά και μου βγάζει οτι και τα 3 έχουν ήδη ενεργοποιηθεί

σας έχει τύχει με το συγκεκριμένο;

άνοιξα tickets στο eneba και αναμένω😖

 Έβγαλες άκρη τελικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου απάντησαν ότι προώθησαν το αίτημα στον πωλητή και θα μου απαντήσει σε 3-5 εργάσιμες.

Τους έστειλα screenshots αναλυτικά όπως ζητούσε στο ticket.

Update:

Δεν είχα κάποια ενημέρωση από τον πωλητή αλλά δοκίμασα σήμερα το πρωί να ξαναμπώ στα keys από το link που μου είχαν στείλει στο αρχικό email και διαπίστωσα οτι και τα 3 κλειδιά ήταν διαφορετικά από τα αρχικά.Τα δοκίμασα και είναι οκ,έστειλα και σχετικό email στο eneba οτι επιλύθηκε το θέμα

Επεξ/σία από musiccc444
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, musiccc444 είπε

....δοκίμασα και είναι οκ,έστειλα και σχετικό email στο eneba οτι επιλύθηκε το θέμα

Μπράβο ρε παίχτη...

 

Γενικά το eneba είναι αξιόπιστο.

Εγώ τώρα τελευταία αγοράζω παιχνιδάκια με region Argentina (ή Turkey)

Έχω βρει και ένα καλό VPN (freeVPN λέγεται)

Και αποφάσισα ότι λίγο το game pass λίγο η Αργεντινή.... Δεν θα τα ξαναχωσω χοντρά για παιχνίδια όπως παλιά 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/8/2022 στις 9:12 ΠΜ, sphinxgr είπε

Ισχύει και για gamepass σε PC αυτό; Το έχει δοκιμάσει κανείς ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, morgoth_gr είπε

Ισχύει και για gamepass σε PC αυτό; Το έχει δοκιμάσει κανείς ;

Το ultimate, περιλαμβάνει τα πάντα ως συνδρομή. Οπότε περιλαμβάνει και το pc. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Το ultimate, περιλαμβάνει τα πάντα ως συνδρομή. Οπότε περιλαμβάνει και το pc. 

Ναι αλλά λεει live gold η κάρτα, οποτε δεν ειναι ultimate, ή κανω λαθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...