Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, netakos είπε

καλησπερα , επειδη μου ειναι καπως δυσκολο να διαβάσω 263 σελίδες , εχω gamepass ultimate με τον vpn τροπο που περιγραφεται στην πρωτη σελιδα, για ανανέωση μπορώ να πάρω "xbox live 12μηνη"  και μια "3μηνη gamepass"  ή πλεον μονο με "game pass" κάρτες; 

Αν λήξει η συνδρομή, βάζεις live συνδρομές κ στο τέλος ultimate για να μετατραπούν όλα σε Ultimate.

Αν έχεις ενεργή συνδρομή που δεν λήγει τους επόμενους μήνες, ψάχνεις να βρεις φθηνές 12μηνες Live (<16€) ώστε να τις βάλεις και να γίνουν 4 μήνες Ultimate ή ψάχνεις φθηνές Ultimate συνδρομές ώστε να τις προσθέσεις πάνω απο την υπάρχουσα ενεργή που ήδη έχεις.

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παρόλο που περίμενα 1 μήνα μήπως γλιτώσουμε τα 12,99 για 1 μήνα ultimate αλλά μήπως πέσει και η 12μηνη βραζιλιάνικη gold, στάκαρα για 3 χρόνια με 111,21 ( 3x12 Brazil game pass gold από CDkeys με χρήση tunnel bear από κινητό) και καπάκι από λαπτοπ 1 μήνας game pass ultimate στα 12,99

σύνολο 124,2ευρώ για 3 χρόνια gaming σε xbox series s

 

Στιγμιότυπο 2022-09-14, 23.23.29.png

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έχω έναν λογαριασμό xbox που είναι ελληνικός με ελληνική διεύθυνση και ελληνική πιστωτική περασμένη θέλω να αγοράσω από eneba το Call Of Duty Modern Warfare II  από Turkey το έχει 55 euro τι πρέπει να κάνω για να κάνω το κλειδί redeam?
Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreas443 είπε

Καλησπέρα έχω έναν λογαριασμό xbox που είναι ελληνικός με ελληνική διεύθυνση και ελληνική πιστωτική περασμένη θέλω να αγοράσω από eneba το Call Of Duty Modern Warfare II  από Turkey το έχει 55 euro τι πρέπει να κάνω για να κάνω το κλειδί redeam?
Ευχαριστώ

Θα το ψωνίσεις από eneba και ακριβώς πριν το redeem θα ανοίξεις VPN Τουρκίας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mclound είπε

Θα το ψωνίσεις από eneba και ακριβώς πριν το redeem θα ανοίξεις VPN Τουρκίας.

Σε ευχαριστώ πιο vpn να βάλω? την διαδικασία πρέπει να την κάνω από κινητό η υπολογιστή?
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, andreas443 είπε

Σε ευχαριστώ πιο vpn να βάλω? την διαδικασία πρέπει να την κάνω από κινητό η υπολογιστή?
 

Υπολογιστή και Windscribe

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για λόγους πληρότητας να αναφέρω ότι τελικά η GAMIVO κατάφερε να πουλήσει το κλειδί μου και μου επέστρεψε το πλήρες ποσό που το αγόρασα. Αλλά πραγματικά όσες μέρες προσπαθούσαν να το πουλήσουν, εγώ προσπαθούσα να το κάνω redeem και δε τα κατάφερνα με τίποτα. Έκανα όλους τους συνδυασμούς συσκευών/vpn software/browsers κλπ και δεν έπαιζε τίποτα. Αυτά για redeem παιχνιδιού από Τουρκία. Όσες φορές έχω κάνει τη διαδικασία με βραζιλία και αργεντινή, δεν είχα κανένα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, thanasis00 είπε

Για λόγους πληρότητας να αναφέρω ότι τελικά η GAMIVO κατάφερε να πουλήσει το κλειδί μου και μου επέστρεψε το πλήρες ποσό που το αγόρασα. Αλλά πραγματικά όσες μέρες προσπαθούσαν να το πουλήσουν, εγώ προσπαθούσα να το κάνω redeem και δε τα κατάφερνα με τίποτα. Έκανα όλους τους συνδυασμούς συσκευών/vpn software/browsers κλπ και δεν έπαιζε τίποτα. Αυτά για redeem παιχνιδιού από Τουρκία. Όσες φορές έχω κάνει τη διαδικασία με βραζιλία και αργεντινή, δεν είχα κανένα θέμα.

Το κλειδί ήταν σίγουρα για Τουρκία? Δοκίμασες άλλες χώρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εβαλα με vpn 2Χ 12 μηνες + 1 μηνα ultimatε. αν ενδιαμεσα πχ σε 12 μηνες κανω redeem 1 ακομα καρτα  gold τι θα συμβει; ποια ειναι η πιο σωστη τακτική να προσθετεις χρόνο. πρωτη φορα με xbox pass κλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, leo066 είπε

Το κλειδί ήταν σίγουρα για Τουρκία? Δοκίμασες άλλες χώρες?

Τι να σου πω, όταν το ψώνισα έλεγε turkey, αλλά δε δοκίμασα άλλη χώρα. Πάντως όλα καλά εν τέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκέφτομαι να πάρω series x. Αν καταλαβαίνω καλά, αγοράζεις και ενεργοποιείς έως 36 μήνες gold και αγοράζοντας τον έναν δωρεάν, οι μήνες αυτοί μετατρέπονται αυτόματα σε ultimate. Χωρίς τον δωρεάν μήνα οι μετατροπή γίνεται συμφωνα με το πινακάκι του πρώτου post και δεν συμφέρει. Υπάρχει περίπτωση να μην εμφανιστεί ο δωρεάν μήνας επειδή βάζω κατά καιρούς pc game pass στον λογαριασμό live που έχω και πρέπει να κάνω καινούργιο;

Επεξ/σία από pictorino
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, pictorino είπε

Σκέφτομαι να πάρω series x. Αν καταλαβαίνω καλά, αγοράζεις και ενεργοποιείς έως 36 μήνες gold και αγοράζοντας τον έναν δωρεάν, οι μήνες αυτοί μετατρέπονται αυτόματα σε ultimate. Χωρίς τον δωρεάν μήνα οι μετατροπή γίνεται συμφωνα με το πινακάκι του πρώτου post και δεν συμφέρει. Υπάρχει περίπτωση να μην εμφανιστεί ο δωρεάν μήνας επειδή βάζω κατά καιρούς pc game pass στον λογαριασμό live που έχω και πρέπει να κάνω καινούργιο;

θελει καινουριο αλλα και παλι συμφερει , τι λεμε τωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...