Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα θέλω να αγοράσω το Diablo 4 από Eneba από αργεντινή ισχύ η διαδικασία με ενεργοποίηση με vpn η το έχουν σταματήσει? και αν γίνετε ακόμα πιο vpn προτείνεται για αργεντινή?
Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την fups που αγοράζω από το Τουρκικο store συνέχεια δεν έχω αλλάξει τίποτα στην κονσόλα. 

Από υπολογιστή κάνω login με τα στοιχεία μου στο Τουρκικο store χωρίς vpn.

Βρίσκω το παιχνίδι που θέλω και πάω να το αγοράσω. Βάζω τα στοιχεία της κάρτας Fups και μια Τουρκική διεύθυνση.

Αγοράζω κανονικά και σε μερικά δευτερόλεπτα έρχεται mail από microsoft ότι αγόρασα το παιχνίδι.

Μπαίνω κονσόλα και το κάνω download και τέλος.

Το ποιο σημαντικό είναι τα DLC και γενικά τα add ons των παιχνιδιών που βρίσκονται σε γελοίες τιμές.

Συγκεκριμένα τις προάλλες για το overcooked 2 αγόρασα και τα 4 addon που υπάρχουν με 2,30€....

Στο Ελληνικό store to κόστος θα ήταν 32€!!!!!!

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SKRUTZ είπε

Με την fups που αγοράζω από το Τουρκικο store συνέχεια δεν έχω αλλάξει τίποτα στην κονσόλα. 

Από υπολογιστή κάνω login με τα στοιχεία μου στο Τουρκικο store χωρίς vpn.

Βρίσκω το παιχνίδι που θέλω και πάω να το αγοράσω. Βάζω τα στοιχεία της κάρτας Fups και μια Τουρκική διεύθυνση.

Αγοράζω κανονικά και σε μερικά δευτερόλεπτα έρχεται mail από microsoft ότι αγόρασα το παιχνίδι.

Μπαίνω κονσόλα και το κάνω download και τέλος.

Το ποιο σημαντικό είναι τα DLC και γενικά τα add ons των παιχνιδιών που βρίσκονται σε γελοίες τιμές.

Συγκεκριμένα τις προάλλες για το overcooked 2 αγόρασα και τα 4 addon που υπάρχουν με 2,30€....

Στο Ελληνικό store to κόστος θα ήταν 32€!!!!!!

και εγώ το ίδιο κάνω από pc εδώ https://xbdeals.net/tr-store και μέσα από το link που προσφέρει μπαίνω κατευθείαν χωρίς vpn ή οτιδήποτε άλλο και αγοράζω κατευθείαν. Οι τιμές είναι μέρα με την νύχτα!

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί μου μια βοήθεια. Θέλω να ανοίξω λογαριασμό FUPS αλλά κολλάω στην επιβεβαίωση τηλεφώνου. Θέλω να μου πείτε την υπηρεσία που χρησιμοποιείτε; Πώς βάζετε χρήματα εκεί με revolut; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά, βοήθεια, αγόρασα για ένα φίλο 12μηνο τουρκικό και με VPN από άλλη συσκευή μπόρεσα και το ενεργοποιησα στο microsoft account. Χωρίς VPN τώρα στον browser, πάμε να αγοράσουμε τον κανονικό μήνα ultimate και βγάζει το παρακάτω μήνυμα. Πέρα από το 12μηνο live gold, που ενεργοποιήθηκε μέσω vpn από άλλη συσκευή, το ultimate έχει λήξει εδώ και κάνα μήνα, καμιά ιδέα; O λογαριασμός είναι Ελλάδα κανονικά. Ίδιο error και στην ίδια την κονσόλα αν και η περιοχή είναι Ελλάδα. Τελικά τους έκανα chat και μου είπαν ότι ήταν στην USA η κάρτα του xbox live, (που βέβαια ήταν Τουρκία). Μου το άλλαξαν και όλα καλα.

image.png.09d72257b86eedc9ca95cce82b6a1475.png

 

Επεξ/σία από anthony_88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα , μου βγάζει να αγοράσω απο cdkeys 21€ την 6 μηνη  θελω να παρω 4ρις για 80+ €  + 13€ για μετατροπη σε ultimate ? η να παω σε vpn φαση?

δε ξερω τι γινετε εχω ανοιξει  ticket στο cdkey,  λεει 21 € και οταν παω να την εξαργυρωσω λεει 3 μηνες οχι 6 

 

Επεξ/σία από nosstrom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, nosstrom είπε

Καλησπέρα , μου βγάζει να αγοράσω απο cdkeys 21€ την 6 μηνη  θελω να παρω 4ρις για 80+ €  + 13€ για μετατροπη σε ultimate ? η να παω σε vpn φαση?

δε ξερω τι γινετε εχω ανοιξει  ticket στο cdkey,  λεει 21 € και οταν παω να την εξαργυρωσω λεει 3 μηνες οχι 6 

 

Βάλε link να δούμε τι αγοράζεις. 

Επίσης η eu gold 12m έχει 42€. Γιατί ασχολείσαι με 6μηνες?

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Βάλε link να δούμε τι αγοράζεις. 

Επίσης η eu gold 12m έχει 42€. Γιατί ασχολείσαι με 6μηνες?

Τελικά πείρα 12 μήνες με 39€, eneba

Τις 6μηνες Δε τις χρησιμοποίησα και ζήτησα refund ..

https://www.cdkeys.com/xbox-live/xbox-6-month-eu-uk

Υπάρχει στακαρισμα που παίρνεις δώρο μήνες ;

Επεξ/σία από nosstrom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/6/2023 στις 11:43 ΜΜ, andreas443 είπε

Καλησπέρα θέλω να αγοράσω το Diablo 4 από Eneba από αργεντινή ισχύ η διαδικασία με ενεργοποίηση με vpn η το έχουν σταματήσει? και αν γίνετε ακόμα πιο vpn προτείνεται για αργεντινή?
Ευχαριστώ

To εκανες; Με ενδιαφέρει και μενα. Δηλαδη αγοραζω πχ απο eneba κλειδακι αργεντινης μπαινω με VPN και το κανω redeem; Τοσο απλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά στο φόρουμ,είμαι κάτοχος series s και θέλω να πουλήσω την κονσόλα μου ,καθώς και το acount που περιέχει 550+ παιχνίδια και είναι αγορασμενα και βρίσκονται στην βιβλιοθήκη μου.

Τι ενέργειες πρέπει να κάνω βήμα βήμα ώστε αυτά τα games,να ακολουθήσουν τον επόμενο κάτοχο;

Ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανανέωσα και εγώ σήμερα με 87,57€ από Eneba (+13 για μετατροπή). Μια χαρά για 3 χρόνια, ευχαριστούμε όσους συνεισφέρουν στη διατήρηση του πορτοφολιού μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, newlynx said:

Ανανέωσα και εγώ σήμερα με 87,57€ από Eneba (+13 για μετατροπή). Μια χαρά για 3 χρόνια, ευχαριστούμε όσους συνεισφέρουν στη διατήρηση του πορτοφολιού μας!

κανονικά με ευρωπαϊκές ετήσιες ή με τουρκικες/αργεντινής κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...