Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 19/6/2023 στις 12:56 ΜΜ, sakispc είπε

Εάν έχουμε βγάλει την Fups και αλλάξουμε (αν γίνεται ) σε Ελληνικό αριθμό κινητού θα την χάσουμε;

Επίσης μπορούμε να έχουμε στο κινητό μας την Fups χωρίς vpn όπως την Revolut ;

 

Το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Εχθές όλα καλά με Revolut και Fups.

- Να προτείνω να δοκιμάσεις κάρτα MasterCard της Revolut, επίσης όχι μίας χρήσης έτσι δούλεψε σε μένα.

Δε μπορείς να περάσεις Ελληνικό αριθμό στη Fups.

Μπορείς να την έχεις χωρίς VPN, αλλά όταν θέλεις να κάνεις μία αγορά από Τούρκικο Xbox store τότε θα ανοίξεις πρώτα VPN.

Στις 15/6/2023 στις 3:08 ΜΜ, vagmouk είπε

Σε τουρκικό Apple account η στο Ελληνικό σου? Γιατί για να περάσει η Fups και να επωφεληθείς από τiς Τουρκικές τιμές θέλει νέο Τουρκικό account με Τουρκική διεύθυνση.Εγώ δεν έχω apple συσκευή αλλά έχω φτιάξει ένα Τουρκικό account από το pc και πληρώνω από εκεί το Apple music κανονικά με Oldubil.Δεν βλέπω το λόγο να μην περνάει και η Fups.

Δεν είναι όπως στη Microsoft που στο κύριο account σου μπορείς να προσθέσεις απλά μια Τουρκική κάρτα και διεύθυνση.Θέλει ξεχωριστό account.

Σωστά, ναι, είναι Ελληνικό το account μου. Δε μπλέκω με Τούρκικα accounts γιατί έχω ήδη family με πολλά subscriptions στο δικό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 ώρες πριν, eko13 είπε

Πόσο σας βγαίνει το μήνα με αυτήν την ιστορία? Εγώ την βγάζω με μηνιαία κλειδιά. Τελευταία αγορασα δίμηνο από Eneba με 2,55 δεν βρίσκεις πάντα, αλλα κάτι γίνεται... 

1.82 το μήνα το ultimate. Έβαλα προχθές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι νέες τιμές Gamepass σε όλες τις αγορές. Αργεντινή Τουρκία φάγανε μεγάλες ανατιμήσεις. Τουρκία από 1.7€ πήγε στα 4.5€ αλλά και πάλι άλλο να δίνεις 4.5€ το μήνα στη Τουρκία και άλλο 15€ στην Ελλάδα.

FUPS μέχρι να σβήσει ο ήλιος του ΠΑΣΟΚ 😂😂


image.png.91f4807194d1f7e6d7aad0fd1c528365.png

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dream21 είπε

Οι νέες τιμές Gamepass σε όλες τις αγορές. Αργεντινή Τουρκία φάγανε μεγάλες ανατιμήσεις. Τουρκία από 1.7€ πήγε στα 4.5€ αλλά και πάλι άλλο να δίνεις 4.5€ το μήνα στη Τουρκία και άλλο 15€ στην Ελλάδα.

FUPS μέχρι να σβήσει ο ήλιος του ΠΑΣΟΚ 😂😂


image.png.91f4807194d1f7e6d7aad0fd1c528365.png

Απορώ γιατί δεν ασχολείστε απευθείας με 12μηνες και μετατροπή σε Ultimate. 30€ το χρόνο έχουν ακόμα απο CD Keys / τουρκία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Απορώ γιατί δεν ασχολείστε απευθείας με 12μηνες και μετατροπή σε Ultimate. 30€ το χρόνο έχουν ακόμα απο CD Keys / τουρκία. 

Για πείτε τώρα - μετά τις αυξήσεις - ποια είναι η προτιμότερη μέθοδος και οικονομικότερη να στακάρουμε 1 χρόνο ακόμη και να πάμε στα 3;

Y.Γ.: υπάρχει και FUPS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, sphinxgr said:

Απορώ γιατί δεν ασχολείστε απευθείας με 12μηνες και μετατροπή σε Ultimate. 30€ το χρόνο έχουν ακόμα απο CD Keys / τουρκία. 

Έχω στοκάρει μέχρι Απρίλιο του 2026 και σε Ultimate Game pass και σε PSN Plus από θέμα συνδρομών.

Η FUPS είναι για αγορά παιχνιδιών απευθείας από το τουρκικό κατάστημα της Microsoft και της SONY.
 

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε ενεργή συνδρομή, απλά περιμένετε να λήξει. Ο πιο φθηνός τρόπος σε βάθος χρόνου, είναι οι 36 μήνες μέσω της διαδικασίας του 2ου post και αγορά απο Τουρκία ή Βραζιλία. 

100€ η 3ετία. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, dream21 είπε

Οι νέες τιμές Gamepass σε όλες τις αγορές. Αργεντινή Τουρκία φάγανε μεγάλες ανατιμήσεις. Τουρκία από 1.7€ πήγε στα 4.5€ αλλά και πάλι άλλο να δίνεις 4.5€ το μήνα στη Τουρκία και άλλο 15€ στην Ελλάδα.

FUPS μέχρι να σβήσει ο ήλιος του ΠΑΣΟΚ 😂😂


image.png.91f4807194d1f7e6d7aad0fd1c528365.png

Μάλλον μπερδεύτηκες με το playstation plus topic.

Στην ms δεν χρειάζεσαι καμία fups για να βάλεις ακόμα και Τούρκικο ή Βραζιλιάνικο xbox game pass ultimate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Paragontas-x said:

Μάλλον μπερδεύτηκες με το playstation plus topic.

Στην ms δεν χρειάζεσαι καμία fups για να βάλεις ακόμα και Τούρκικο ή Βραζιλιάνικο xbox game pass ultimate.

Προσπέρνα απλά διότι αλλο κατάλαβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...