Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια, ηθελα να ρωτησω ,απο τις διαφορες συνδρομες xbox live ,xbox game pass  υπαρχει ποιος τροπος παιζει τωρα για να τις αποκτησουμε οικονομικοτερα ; Επισης επιειδη ειμαι νεος κατοχος xbox series s , το game pass ειναι για κατεβασεις και να παιξεις τιτλους που οταν ληξη η συνδρομη αυτη δεν μπορεις να τα ξανα παιξεις ,σωστα; Και το xbox live για να παιζεις online καποιους τιτλους οπως gta, minecraft (οσα ειναι επι πληρωμης για να τα αποκτισεις);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, GeG είπε

Καλημερα παιδια, ηθελα να ρωτησω ,απο τις διαφορες συνδρομες xbox live ,xbox game pass  υπαρχει ποιος τροπος παιζει τωρα για να τις αποκτησουμε οικονομικοτερα ; Επισης επιειδη ειμαι νεος κατοχος xbox series s , το game pass ειναι για κατεβασεις και να παιξεις τιτλους που οταν ληξη η συνδρομη αυτη δεν μπορεις να τα ξανα παιξεις ,σωστα; Και το xbox live για να παιζεις online καποιους τιτλους οπως gta, minecraft (οσα ειναι επι πληρωμης για να τα αποκτισεις);

Διάβασε 1ο και 2ο post στο τρέχον θέμα. 

Στο 2ο post στο τέλος έχει link για όλες τις απορίες σου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/5/2023 στις 5:08 ΜΜ, nikos_abel είπε

Αν υποθέσουμε ότι έχουμε βρει παλιές κάρτες gold (ελληνικές), ισχύει η ίδια διαδικασία;

Μετά την προτροπή από εδώ, ενημερώνω ότι δούλεψε και έτσι. 
2 12μήνες και μια μετατροπή σε ultimate, 25 μήνες ultimate!

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς respect στον sphinx για τη δουλειά που έχει κάνει και που συντηρεί ακόμα το thread.

Πέρασε ο ένας χρόνος και έληξε το ultimate/gold που είχα. Απ' ότι διαβάζω, αφού δε μπορώ να ξαναπάω με VPN, η φθηνότερη λύση τώρα είναι ευρωπαϊκή συνδρομή gold και αναβάθμιση με ultimate, σωστά; Και προφανώς δε θα το κάνω σε καινούριο λογαριασμό όπως λέει ο οδηγός, αλλά σε αυτό που έχω ήδη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει αλλαξει κατι.Και με vpn μπορεις αγοραζοντας τουρκιας η βραζιλιας.Αν δεν θες να μπλεξεις με vpn αγοραζεις ευρωπαικη η wordwire και μετα 1 μηνα ultimate.Ισχυει και για παλιους και νεους λογαριασμους.Αυτο που καταργηθηκε ειναι το 1 ευρω ultimate.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω που δεν εχω vpn ειδα οτι λετε για κατεβσμα εφαρμογης free vpn, αν καταλαβα καλα θα πληρωσω 44ευρω για 12 μηνες + 1 μηνα unlimited 13ευρω ;

Επεξ/σία από GeG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GeG είπε

Εγω που δεν εχω vpn ειδα οτι λετε για κατεβσμα εφαρμογης free vpn, αν καταλαβα καλα θα πληρωσω 44ευρω για 12 μηνες + 1 μηνα unlimited 13ευρω ;

Αν το κάνεις με vpn θα σου βγει κάτω από 30€ ο χρόνος + 13€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επί της ουσίας για όσους φοβούνται ή δεν ξέρουν, η διαφορά μεταξύ vpn μέσω Τουρκίας και χωρίς vpn μέσω EU gold είναι 13 ευρώ τον χρόνο δλδ 1,1 ευρώ τον μήνα. Στην 1η περίπτωση 30+13 (3.5 ευρώ το μηνα) και στην 2η περίπτωση 43+13 (4.5 ευρώ το μήνα). Τζάμπα πράμα δλδ!!!

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, GeG είπε

Εγω που δεν εχω vpn ειδα οτι λετε για κατεβσμα εφαρμογης free vpn, αν καταλαβα καλα θα πληρωσω 44ευρω για 12 μηνες + 1 μηνα unlimited 13ευρω ;

VPN.lat για Αργεντινη-Βραζιλια και VPN Turkey για Τουρκία.Και τα δύο,σε μένα τουλάχιστον δουλεύουν κομπλέ.Η διαδικασία είναι κυριολεκτικά 5 λεπτά υπόθεση.Απλα πριν κάνεις reedem τον κωδικό,να μπαίνεις σε κάποιο site check my ip για να σιγουρευτείς ότι έχεις όντως ip της χώρας που θες.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, LouCi4er είπε

VPN.lat για Αργεντινη-Βραζιλια και VPN Turkey για Τουρκία.Και τα δύο,σε μένα τουλάχιστον δουλεύουν κομπλέ.Η διαδικασία είναι κυριολεκτικά 5 λεπτά υπόθεση.Απλα πριν κάνεις reedem τον κωδικό,να μπαίνεις σε κάποιο site check my ip για να σιγουρευτείς ότι έχεις όντως ip της χώρας που θες.

Εγώ χρησιμοποιώ και για Τουρκία το VPN.lat ποτέ δεν είχα πρόβλημα :) Γενικά η λύση του VPN είναι μια χαρά ειδικά για αγορές παιχνιδιών πέρα από την συνδρομή . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπέρα, έχω τσεκαρει κάποιος τίτλους του 360 που είναι bc με το xbox one  από το Microsoft Store της Αργεντινής. Υπάρχει τρόπος να τα αγοράσω από το συγκεκριμένο region?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ramshi είπε

Καλημέρα σας

με vpn για την ενεργοποίηση θα κατεβάσει κανονιά το παιχνίδι για xbox s?

https://www.eneba.com/xbox-far-cry-4-xbox-live-key-argentina

 

Θεωρητικά, ναι. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι δεν θα εχεις προβλημα.Το αγορασα και εγω πριν λιγο καιρο την gold edition που εχει και τα dlc.

https://www.eneba.com/xbox-far-cry-4-gold-edition-xbox-live-key-argentina?enb_campaign=Main Search&enb_content=search dropdown - products&enb_medium=product card&enb_source=https%3A%2F%2Fwww.eneba.com%2Fxbox-far-cry-4-xbox-live-key-argentina&enb_term=2

 

Επεξ/σία από Mr_Terror
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα αγόρασα την συνδρομή PC game ultimate η όπως λέγεται και σήμερα μπήκα στο xbox μετά από καιρό και βλέπω ότι λειτουργεί σε κάποια παιχνίδια πχ horizon 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...