Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, jpil είπε

Xbox Game Pass Ultimate 3 έτη με περίπου 40ευρώ

 

https://www.lagonika.gr/prosfores/xbox-game-pass-ultimate-3-eth-me-peripoy-40eyrw/

Η περιγραφη ειναι ο,τι να ΄ναι. Θα μπερδευτουν πολλοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, vasilis_ts είπε

Η περιγραφη ειναι ο,τι να ΄ναι. Θα μπερδευτουν πολλοι.

Ακριβώς.  Έχω ληγμένη συνδρομή,  ψάχνω να βρω έναν τρόπο για ανανέωση με το καλύτερο δυνατό συνδυασμό, αλλά αυτό που περιγράφει δεν καταλαβαίνω πως να το κάνω

Επεξ/σία από telis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, telis είπε

Ακριβώς.  Έχω ληγμένη συνδρομή,  ψάχνω να βρω έναν τρόπο για ανανέωση με το καλύτερο δυνατό συνδυασμό, αλλά αυτό που περιγράφει δεν καταλαβαίνω πως να το κάνω

Διάβασε το καρφιτσωμενο ποστ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Nnoutas είπε

Διάβασε το καρφιτσωμενο ποστ 

Το έχω διαβάσει

 Δεν θέλω να κάνω νέο λογαριασμό, έχει ήδη παιχνίδια αγορασμένα.  Απλά έχει λήξει το game pass και θέλω να το ανανεώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, telis είπε

Το έχω διαβάσει

 Δεν θέλω να κάνω νέο λογαριασμό, έχει ήδη παιχνίδια αγορασμένα.  Απλά έχει λήξει το game pass και θέλω να το ανανεώσω

Σε ποιο σημείο αναφέρει ότι γίνεται μόνο σε νέο λογαριασμό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Σε ποιο σημείο αναφέρει ότι γίνεται μόνο σε νέο λογαριασμό? 

Καλό είναι τα ακόλουθα βήματα να γίνουν σε λογαριασμό Microsoft που φτιάχνουμε εκείνη τη στιγμή (νέο λογαριασμό δηλαδή) όπου έχουμε δηλώσει τα πραγματικά μας στοιχεία και ως χώρα διαμονής την Ελλάδα. Ο λόγος είναι ότι αρκετοί παλιοί λογαριασμοί, έχουν λανθασμένα στοιχεία ή χώρα διαμονής. Έτσι στο τέλος κολλάει η διαδικασία μετατροπής και πρέπει να έρθουμε σε επαφή με το Support της Microsoft για να μας βοηθήσει. 

 

Έτσι γράφει. Και από εκεί και πέρα όλη η περιγραφή είναι να δημιουργηθεί νέος λογαριασμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, telis είπε

Καλό είναι τα ακόλουθα βήματα να γίνουν σε λογαριασμό Microsoft που φτιάχνουμε εκείνη τη στιγμή (νέο λογαριασμό δηλαδή) όπου έχουμε δηλώσει τα πραγματικά μας στοιχεία και ως χώρα διαμονής την Ελλάδα. Ο λόγος είναι ότι αρκετοί παλιοί λογαριασμοί, έχουν λανθασμένα στοιχεία ή χώρα διαμονής. Έτσι στο τέλος κολλάει η διαδικασία μετατροπής και πρέπει να έρθουμε σε επαφή με το Support της Microsoft για να μας βοηθήσει. 

 

Έτσι γράφει. Και από εκεί και πέρα όλη η περιγραφή είναι να δημιουργηθεί νέος λογαριασμός.

Πουθενά δε λέει ότι δεν μπορείς να το κάνεις σε υπάρχον λογαριασμό. Αν ο λογαριασμός σου έχει τα πραγματικά σου στοιχεία κανείς κανονικά τη διαδικασία που περιγράφεται.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν εχει ληξει το ultimate στον λογαριασμο σου μπορεις κανονικα να χρησιμοποιησεις τον οδηγο που ανεβασαν στα lagonika και να ανανεωσεις για 36 μηνες με τα 40 ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/6/2023 στις 8:41 ΜΜ, sphinxgr είπε

Διάβασε τις οδηγίες του 2ου post. Αν τα κάνεις όλα σωστά, τότε περίμενε να τα κάνεις πάλι αύριο μήπως και θέλουν το χρόνο τους τα vpn

Αναμονή και δοκιμάζεις άλλη ώρα. 

Τελικά όντως έπαιξε μετά από λίγη ώρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα ακομα δεν δεχεται το τελευταιο 3μηνο απο τα 3 χρονια που αγορασα απο cd keys. η συνδρομη ληγει 22/3/2026 με + 3 μηνες θα επρεπε να παει 22/6/2026 που ειναι < 3 χρονια απο τωρα αλλα παρολα αυτα μου λεει πως δεν επιτρεπεται να κανω αυτο το extend :(

στο cdkeys γιατι να ζητησω refund το code ειναι valid, δεν κανανε κατι λαθος. οπότε ή περιμένω κι αλλο ή το δινω σε καποιον αλλον το 3μηνο;

EDIT:

για να μην καθομαι να περιμενω, αν θελει καποιος 3 μηνες GOLD EU για ενα δεκαρικο ας μου στειλει PM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, d_gkal said:

Μίλησες με Microsoft;  

μονο στη σκεψη του να ανοιξω επικοινωνια με το support τους με εκανε να θελω να παω να περιμενω σε ουρα εφοριας ορθιος χωρις air condition

 

(μετετρεψα τους 32 μηνες Gold σε Ultimate αρα μου μενει μονο να πουλησω το 3μηνο Gold που περισσεψε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Snolly said:

μονο στη σκεψη του να ανοιξω επικοινωνια με το support τους με εκανε να θελω να παω να περιμενω σε ουρα εφοριας ορθιος χωρις air condition

 

(μετετρεψα τους 32 μηνες Gold σε Ultimate αρα μου μενει μονο να πουλησω το 3μηνο Gold που περισσεψε)

Εχεις επικοινωνήσει μαζί τους;  τελευταία φορά ποτέ ήταν;  

Απ το 2018(ή 2019) που έχω πάρε δωσε μαζί τους μόνο τα καλύτερα μπορώ να πω. Άμεση και σωστή εξυπηρέτηση. 

Δεν έχεις να χάσεις κάτι αν τους τηλεφώνησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/6/2023 στις 1:20 ΠΜ, vasilis_ts είπε

Η περιγραφη ειναι ο,τι να ΄ναι. Θα μπερδευτουν πολλοι.

εγω μολις το εκανα και πιστευω οτι αξιζει μετα χιλια . το μονο ζορι στην διαδικασια ειναι να βαλεις λεφτά στο 5sim .Αλλα αν εχεις crypto ειναι 2 λεπτα δουλεια . Μου βγηκε  40 ευρω 3 χρονια ultimate μιλαμε για τιμη δωρο!! + κατι ψιλα για την ενεργοποιηση του fups ,2 και κατι ευρω αν θυμαμαι καλα αλλα μου εμεινε και η καρτα για μελλοντικες αγορες .Υπαρχει και βιντεο οδηγος στα σχολια  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδες. Εχω ενεργή συνδρομή Ultimate μεχρι τις 29 Μαρτιου του 2024 που σημαινει λιγοτερο απο χρονο πλεον. Ποιος ειναι ο φθηνοτερος τροπος να το παω μεχρι το μαξ που αν θυμαμαι καλα ειναι 36;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...