Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, Paikths είπε

Εκανα το λάθος να στοκαρω κλειδιά ultimate non stackable και δεν μου τα κανει refund η ενεμπα..οποιος θελει κανα μήνα ας μου στείλει να του στείλω, μην πανε χαμένα.

Καλησπέρα, χρόνια πολλά. Γιατί δεν τα κρατάς και μόλις λήξει η υπάρχουσα συνδρομή να ξαναβάζεις με τα κλειδιά που πήρες; Πολύ ευγενική χειρονομία πάντως. Αν για κάποιο λόγο δεν τα θέλεις, θα ήθελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 ώρες πριν, vfragos είπε

Καλησπέρα, χρόνια πολλά. Γιατί δεν τα κρατάς και μόλις λήξει η υπάρχουσα συνδρομή να ξαναβάζεις με τα κλειδιά που πήρες; Πολύ ευγενική χειρονομία πάντως. Αν για κάποιο λόγο δεν τα θέλεις, θα ήθελα.

Η υπάρχουσα ληγει σε δυομισι χρόνια κ δεν νομίζω να δουλεουν ως τότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Paikths είπε

Η υπάρχουσα ληγει σε δυομισι χρόνια κ δεν νομίζω να δουλεουν ως τότε

Σε λίγες μέρες ούτως ή αλλως το πιο πιθανό ειναι να μην δουλευουν. Για αυτό λέμε συχνά να μην αγοράζουν κωδικούς καβάντζα για το μέλλον και ότι παίρνει κάποιος, να το χρησιμοποιεί αμέσως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Σε λίγες μέρες ούτως ή αλλως το πιο πιθανό ειναι να μην δουλευουν. Για αυτό λέμε συχνά να μην αγοράζουν κωδικούς καβάντζα για το μέλλον και ότι παίρνει κάποιος, να το χρησιμοποιεί αμέσως

Γιατί αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, The_Judas είπε

κατα 99% εχουν ημερομηνια ληξης αυτοι οι κωδικοι και κατα 99% ειναι  non stackable.

Σε ps μερια παντως, οι κωδικοι ισχυουν για 10+ετη (το ειχα επιβεβαιωσει περυσι με τις winbank καρτες μεσω τηλ στην sony). Εχω την εντυπωση οτι ειχα διαβασει οτι ειναι παρανομο να ληγουν, αλλα δεν μπορω να το βρω τωρα

@Paikths Δεν ξερω αν υπαρχει ελληνικο τηλ ή μεσω chat, δωσε εναν απο τους κωδικους που εχεις και ρωτα για την ημ ληξης του. 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, vfragos είπε

Γιατί αυτό;

Δεν έχω ιδέα γιατί. Υποθέτω ότι έχουν κάποιο σύστημα και ελέγχουν ποιοι κωδικοί δεν έχουν εξαργύρωθει και αν είναι ενεργοί, τους πουλάνε ξανά. 

Για αυτό τα sites δίνουν εγγύηση λειτουργίας, μόνο λίγων ημερών και αυτό υπό προϋποθέσεις. 

*το έχω γράψει ξανά πριν σελίδες. Σε ένα site/πωλητή που μου πρότεινε η eneba, είχα αγοράσει μια συνδρομή 4€. Πήγα να την χρησιμοποιήσω κατευθείαν και δεν δούλεψε. Άνοιξα ticket να μου επιστρέψουν τα χρήματα και μου απάντησαν μετά από μέρες να κάνω μήνυση σε αστυνομικό τμήμα και να τους στείλω το έντυπο στα αγγλικά, για να μου επιστρέψουν τα 4€....

Ευτυχώς είχα πληρώσει με PayPal και μου τα επέστρεψε η PayPal. Για όλα αυτά έφαγα πολλές ώρες. Ο μόνος λόγος που ασχολήθηκα ήταν για να γράψω την εμπειρία μου σε αυτό το θέμα. 

Οπότε πάμε ξανά.

*Αγοράζουμε μόνο ότι θα χρησιμοποιήσουμε τώρα.

*Αγοράζουμε μόνο από αξιόπιστους πωλητές. 

*Δεν πάμε να χτυπήσουμε απλά την χαμηλότερη τιμή. Κοιτάμε ένα σύνολο παραγόντων πριν την αγορά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, sphinxgr said:

Οπότε πάμε ξανά.

*Αγοράζουμε μόνο ότι θα χρησιμοποιήσουμε τώρα.

*Αγοράζουμε μόνο από αξιόπιστους πωλητές. 

*Δεν πάμε να χτυπήσουμε απλά την χαμηλότερη τιμή. Κοιτάμε ένα σύνολο παραγόντων πριν την αγορά 

σωστός σε όλα φίλε @sphinxgr , να προσθέσω να κοιτάμε και πληρωμή με paypal

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα Χρονια Πολλα !! Βρηκα αυτο στο Eneba For PC , ειναι το κανονικο το Game pass ;

https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-game-pass-for-pc-3-month-trial-windows-store-non-stackable-key-global?itm_campaign=Recombee Homepage&itm_content=recommended for you section&itm_medium=product card&itm_term=3

 

το αγοραζω βαζω κωδικο δηλαδη και παιζω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Boubis1411 είπε

καλημερα Χρονια Πολλα !! Βρηκα αυτο στο Eneba For PC , ειναι το κανονικο το Game pass ;

https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-game-pass-for-pc-3-month-trial-windows-store-non-stackable-key-global?itm_campaign=Recombee Homepage&itm_content=recommended for you section&itm_medium=product card&itm_term=3

 

το αγοραζω βαζω κωδικο δηλαδη και παιζω ;

This product is a TRIAL version and works only for New accounts that never had a subscription before. In order to activate the code, a payment method must be added to the Microsoft account.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Αυτό το προϊόν είναι μια δοκιμαστική έκδοση και λειτουργεί μόνο για νέους λογαριασμούς που δεν είχαν ποτέ συνδρομή πριν. Για να ενεργοποιήσετε τον κωδικό, πρέπει να προστεθεί μια μέθοδος πληρωμής στο λογαριασμό Microsoft.

δεν το ειδα ! Σε ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Κάποιο free vpn για nigeria παίζει?

Έχω δοκιμάσει το tunnel bear δεν δουλεύει.

Εγώ δοκίμασα πριν αγοράσω ένα παιχνίδι με το Nigeria VPN. Με 2, 3 προσπάθειες και αφού διπλοτσεκαρα ότι κλείδωσα σε ip Νιγηρίας έκανα επιτόπου και την αγορά και εξαργύρωση του παιχνιδιού με τη μία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι γίνεται με το game pass

Έχω μια ερώτηση και δεν ξέρω τι γίνεται πήρα προχθές πήρα το Xbox series X και έχω έχω απορίες για το game pass και το online gaming τι θέλω να πω αν έχω αγοράσει σε δισκάκι ένα game τι χρειάζεται για να παίξω online; επίσης κερδίζω με το game pass; και όσο είναι το μέγιστο χρονικό διάστημα που μπορώ να το αγοράσω αν χρειαστεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...